
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
22:29:30
11.11.2009
11.11.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
-> minno: Makaroni jo? Neni to Gomet? Ty mam taky 

22:27:09
11.11.2009
11.11.2009

Tuneman2
-> Dave - ten pátý: patník


22:26:53
11.11.2009
11.11.2009

minno
-> Vojťas: ď :)
22:26:43
11.11.2009
11.11.2009

minno
-> Matthes, záškodník z TechWebu: fotky ešte zabalených manžiet som sem dával nedávno do vlákna "Šmejdy" a nik mi nevedel povedať, či sú dobré :) Ale vyzarajú dosť kvalitne, krajina pôvodu: Taliansko. Distribútor: Autotechna Zvolen.
22:20:39
11.11.2009
11.11.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
-> minno: Vyrobec manzet?
22:18:32
11.11.2009
11.11.2009

Vojťas
-> minno: hmmm velmi pekne
21:58:51
11.11.2009
11.11.2009

minno
a konečne po :)
21:58:33
11.11.2009
11.11.2009

minno
takmer komplet nové diely, vrátane hrebeňa, pastorka a ložísk.
21:57:46
11.11.2009
11.11.2009

minno
očista skrine
21:57:29
11.11.2009
11.11.2009

minno
pred, pôvodné riadenie
23:25:34
10.11.2009
10.11.2009

Dave - ten pátý
-> Tuneman2: A byl ožralej ten majitel nebo ten patník? Nějak z toho co jsi napsal neni poznat kdo požil...


16:14:00
10.11.2009
10.11.2009

Tuneman2
-> Ad@m: mam origo plastove ale budu asi nechavat delat z hliniku...jinak kola sou original Dezent bez zasahu...akorat sem si s nima musel trošku pohrát no....byvalej majitel s niam vzal ožralej patník
16:00:30
10.11.2009
10.11.2009

Ad@m
-> Tuneman2: a pokličky na to máš? Bez nich by to asi vypadalo divně... Jinak kola s dvojí roztečí je dobrý nápad
14:52:14
10.11.2009
10.11.2009

Tuneman2
-> Ad@m: 4x100 a 4x108
14:33:23
10.11.2009
10.11.2009

Ad@m
-> Tuneman2: co to jsou za rozteče? 4x100 a 4x98 ?
13:58:23
10.11.2009
10.11.2009

Tuneman2
a po...slinty slint 

13:57:33
10.11.2009
10.11.2009

Tuneman2
Před....no fuj 

19:02:37
09.11.2009
09.11.2009

Negr
po

19:02:09
09.11.2009
09.11.2009

Negr
před18:43:05
09.11.2009
09.11.2009

Tommyk
-> Bohyn: o 2? já to mám o jednu a řekl bych že je to mam níž ... co tam má za gumy?
17:50:47
09.11.2009
09.11.2009

Borin - Král tuzerů
-> tunerlada: růžový není nikdy dost


17:37:22
09.11.2009
09.11.2009

tunerlada
-> Borin - Král tuzerů: to by pak bylo růžové moc

17:34:05
09.11.2009
09.11.2009

Syny
-> Bohyn: Tak to jo :) Ja to chtel u Seata udela taky, ale ja prave nemuzu :(
17:31:43
09.11.2009
09.11.2009

Bohyn
->Syny: nejsou, normální jako u škodovky se závěrným závitem

16:43:13
09.11.2009
09.11.2009

Borin - Král tuzerů
-> tunerlada: Klidně by mohli


16:08:43
09.11.2009
09.11.2009

tunerlada
-> Borin - Král tuzerů: voe
limce nebudou růžový 
limce nebudou růžový 
16:02:52
09.11.2009
09.11.2009

Syny
-> Bohyn: a nejsou tam uz ty prograsivne motany?
15:48:24
09.11.2009
09.11.2009

Bohyn
->Syny: řízlá pružina o dvě točky

15:23:16
09.11.2009
09.11.2009

Syny
-> Bohyn: a co jste s tim provedli?
15:19:05
09.11.2009
09.11.2009

Bohyn
A po zásahu

15:18:42
09.11.2009
09.11.2009

Bohyn
Dneska jsem snižoval kamarádovi Feldu takže před
13:57:57
07.11.2009
07.11.2009

Borin - Král tuzerů
-> tunerlada: Na co to potřebuješ ??? dej růžový kola a nebudeš nic muset leštit


13:56:09
07.11.2009
07.11.2009

tunerlada
-> tomas120l: pisni jakej si mel postup toho lesteni 

11:12:32
07.11.2009
07.11.2009

Tommyk
-> tomas120l: pěkný :)
10:44:22
07.11.2009
07.11.2009

tomas120l
a este spolu
10:44:00
07.11.2009
07.11.2009

tomas120l
po

10:43:38
07.11.2009
07.11.2009

tomas120l
tak nastala zima a letne kola na spotrebaka treba dat dokopy :)
12:48:52
06.11.2009
06.11.2009

minno
-> Motomaniak: som ťa odhalil :)
12:09:52
06.11.2009
06.11.2009

Petrson
-> Motomaniak:


12:08:00
06.11.2009
06.11.2009

Motomaniak
Blatník jsem sundal ale už jsem byl línej tam dávat novej tak jsem to nalakoval jenom z jedný strany ze který to fotim 

09:38:26
06.11.2009
06.11.2009

jerzy
-> minno: hih, to vykytoval ne? 

19:22:36
05.11.2009
05.11.2009

Petuli
-> minno: že by?:-)
13:17:13
05.11.2009
05.11.2009

minno
-> Petuli: možno tá zadná opravená nie je :)
12:01:46
05.11.2009
05.11.2009

Petuli
-> Motomaniak: když před a po,tak si mohl dát fotku opravené zadní části a né předek:-)
09:45:45
05.11.2009
05.11.2009

Motomaniak
-> Syny: změnit se to dá vždycky 

09:45:03
05.11.2009
05.11.2009

Motomaniak
-> Mr.Lumpy: díky, učel zamračení byl aby zmizela ta mezera mezi horní hranou masky a kapotou co ž se povedlo.Jinak velký zamračení se mi vůbec nelíbí
23:46:51
04.11.2009
04.11.2009

Mr.Lumpy
-> Motomaniak: hezký a docela se mi líbí i to decentní mračení 

22:44:19
04.11.2009
04.11.2009

Borin - Král tuzerů
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: Woe
Ne neonanuju...nakladač je jediný místo, kde mě lidi a šéfové nechají na pokoji...

Ne neonanuju...nakladač je jediný místo, kde mě lidi a šéfové nechají na pokoji...

21:16:23
04.11.2009
04.11.2009

Syny
-> Motomaniak: Tak tomu rikam zmena - jen bych osobne nechal ty plasty masky cerny jak byly origo :)
21:00:58
04.11.2009
04.11.2009

Motomaniak
po
