
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
12:08:02
17.11.2009
17.11.2009

Pavel P..
-> Maxx: ajo

12:07:34
17.11.2009
17.11.2009

Maxx
-> Pavel P..: zhasnutý světla


12:02:22
17.11.2009
17.11.2009

Pavel P..
-> MOLSO: a co že je tam jinýho? 

12:02:18
17.11.2009
17.11.2009

Syny
-> MOLSO: Asi sem slepej, ale nic nevidim... Nehlede na to, ze pres ty blinkry uz asi svetlo ani nejde ne?
12:01:31
17.11.2009
17.11.2009

havlik
-> MOLSO: ty woe eště blbější fotku sem dej kde je vidět ta linka na tý masce

12:01:00
17.11.2009
17.11.2009

MOLSO
Oddnes ... je to troku pokrok k lepšiemu 

12:00:27
17.11.2009
17.11.2009

MOLSO
Odjakživa dodnes ...
09:47:16
17.11.2009
17.11.2009

Borin - Král tuzerů
Pavel P.. 16.11.09 15:56:31 napsal:
→ Borin – Král tuzerů: v perwolu vole
Já se v tom tak nevyznám

→ Borin – Král tuzerů: v perwolu vole

Já se v tom tak nevyznám

22:02:37
16.11.2009
16.11.2009

tunerlada
-> m8rinek: ee sem daval pozor pujdou ete ke znamymu spolecne z hlavou na zabrouseni sedel
22:01:11
16.11.2009
16.11.2009

m8rinek
-> tunerlada: hlavně jestli jsi nestrhl hrany na dosedací ploše, pak to můžeš vyhodit...
21:58:28
16.11.2009
16.11.2009

OndraKrupi
-> tunerlada:


21:56:34
16.11.2009
16.11.2009

tunerlada
skoda ze nemam poradnej fotak 

21:55:37
16.11.2009
16.11.2009

tunerlada
tak já si dneska hrál z ventilama
18:26:38
16.11.2009
16.11.2009

Rapid05
-> Luky.: Á pan Luky bude zase závodit, když bude mít čím
Na papírech budeš mít obojí, nebo to spláchneš do jednoho?
Na papírech budeš mít obojí, nebo to spláchneš do jednoho?18:21:15
16.11.2009
16.11.2009

P@wlos
-> Luky.: na to kasli, hlavne ho nepreplacej... ten muj taky nevypada nic extra (Krysa), ale z 20ti metru se kazdy otoci a rekne si ze je krasny 

18:16:46
16.11.2009
16.11.2009

Luky
-> MATTESS: To né, tenhle je ošklivější 

17:46:40
16.11.2009
16.11.2009

MATTESS
-> Luky.: aby jste si ty Rapidy pak nepletli

16:01:59
16.11.2009
16.11.2009

matoo
-> Luky.: 1052? taku mam aj ja:)
15:56:58
16.11.2009
16.11.2009

Luky
K dvoukilovému balení plastový eSeSáček zdarma? 
No, moc bílá neni, je to odstín co se prý dával na první favority, a je to spíš žlutoželená než bílá. No ale teď už je to jedno

No, moc bílá neni, je to odstín co se prý dával na první favority, a je to spíš žlutoželená než bílá. No ale teď už je to jedno

15:56:31
16.11.2009
16.11.2009

Pavel P..
-> Borin - Král tuzerů: v perwolu vole


15:54:49
16.11.2009
16.11.2009

Borin - Král tuzerů
-> Luky.: Krásně bílá, ta musí být nová....ne není nová jen vypraná v arielu


15:53:37
16.11.2009
16.11.2009

Luky
Nedělní "po"
15:53:21
16.11.2009
16.11.2009

Luky
Sobotní "před"
13:45:17
16.11.2009
16.11.2009

Vojťas
-> minno: co ty vis, treba maj dvoupatrovou garaz


13:32:06
16.11.2009
16.11.2009

minno
-> Vojťas: to je síce pravda
ale tak táto téma tu nie je od toho, aby sa tu dávali fotky niečoho, čo s autami nijako nesúvisí
ale tak táto téma tu nie je od toho, aby sa tu dávali fotky niečoho, čo s autami nijako nesúvisí13:09:57
16.11.2009
16.11.2009

Vojťas
-> minno: no tak, kazdy preci nemuze tak pekne repasovat topeni
13:03:47
16.11.2009
16.11.2009

Quest
-> minno: krasavec co? škoda že vyfotil jen tu přední kapotu 

12:59:53
16.11.2009
16.11.2009

minno
-> pinokio110: hm, pekná škodovka

12:51:59
16.11.2009
16.11.2009

pinokio110
mezi,po bude do 14dní-FVE
12:47:53
16.11.2009
16.11.2009

pinokio110
před
15:38:22
15.11.2009
15.11.2009

minno
a po :)
radiátor vyčistený, prefúkaný, nový molitan :), vypraté a opravené molitany klapiek. komplet všetko vnútro vyčistené, nový ventil, tesnenia....motorček rozobratý, vyčistený, premazaný a nové uhlíky :) a v bovdenoch asi liter oleja :)
radiátor vyčistený, prefúkaný, nový molitan :), vypraté a opravené molitany klapiek. komplet všetko vnútro vyčistené, nový ventil, tesnenia....motorček rozobratý, vyčistený, premazaný a nové uhlíky :) a v bovdenoch asi liter oleja :)
15:36:34
15.11.2009
15.11.2009

minno
pred a po
15:36:14
15.11.2009
15.11.2009

minno
počas
15:35:43
15.11.2009
15.11.2009

minno
počas
15:35:14
15.11.2009
15.11.2009

minno
počas
15:34:58
15.11.2009
15.11.2009

minno
detail toho humusu....tak to dopadne, ked sa pri striekani auta nezakryju alebo neodmontuju niektore veci....
15:34:07
15.11.2009
15.11.2009

minno
pred....humus stav...ale fungoval :)
10:13:32
12.11.2009
12.11.2009

suri
-> Jožynek : okolo 8eur -> minno: ja som ich kupoval vždy v autotechne a vydržali najdlhšie
09:55:28
12.11.2009
12.11.2009

minno
-> Jožynek : tak to fakt netuším :) ja si ceny nepamätám, ale tak normálne tak do 200 sk približne.... (?) neviem.
09:51:16
12.11.2009
12.11.2009

Jožynek
-> minno: manžetky..
09:49:21
12.11.2009
12.11.2009

minno
-> Jožynek : teraz čo konkrétne?
09:43:22
12.11.2009
12.11.2009

Jožynek
-> minno: Koľko stojí taká sada?
08:00:57
12.11.2009
12.11.2009

minno
-> suri: čo bolo pred 2 rokmi si už ani ja napamätám :) ale je fakt že tieto manžety pôsobia na mňa dobrým dojmom.
06:28:22
12.11.2009
12.11.2009

suri
-> minno: ani nie že nevedel povedať ale moc som nechcel , raz som ti ich už odprúčal pre dvoma rokmi v jednej téme , boli dosť kvalitné a hlavne dlhé ako origo , polsko u nás je o dva tri centi kratšie a po jazdení sa roztrhaju to iste aj manzety na homokinetáky , s týmito manzetami bola asi najlepšia skusenst ale odvtedy som uz hrbeen na skodovke nerobil iba na facku felde a tam som kupoval origo skoda
01:38:20
12.11.2009
12.11.2009

Bohyn
->Tommyk: no jo fakt o dvě, nejdřív jsme to udělali o jednu, ale to nebylo vůbec znát...gumy 195/50R15

23:11:53
11.11.2009
11.11.2009

M@rtin
po 2
23:10:45
11.11.2009
11.11.2009

M@rtin
po 1
23:09:49
11.11.2009
11.11.2009

M@rtin
Před
22:35:05
11.11.2009
11.11.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
-> minno: To rikam, Gomet 

22:31:10
11.11.2009
11.11.2009

minno
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ešteže všetko fotím :)
