skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co používáte za nářadí.
-> Tampajs: pár let zpátky do toho začali dávat čínský ráčny a ořechy byly furt německý takže to vydrželo
-> havlik: V bejvalý práci to měly klempíři na dílně a krom toho že toho půlka chyběla tak to drželo.. Zvažoval jsem Yato a nebo menší Proteco nebo tohle.. Tak jsem vzal tohle stím že příště koupím celou basu ale kvalitní
-> Tampajs: už mají horší ráčny jinak je to furt dobrý teda pokud už tahle sada neni 100% čína
Já jsem dneska z nouze objednal Manessmanna ale nevim nevim co se týče kvality.. Ale když to 2-3roky vydrží tak budu spokojen
-> m8rinek: Tisíceré díky! 

-> ŠKODOSA: skoda.daves.cz/Stavba_sto
lice_pro_motor
-> ŠKODOSA: stačí mít svářečku a pár trubek a vše jde... nebo jednu zadní příčku, pár trubek a taky to jde,... jen zapojíš hlavu
-> vhml: To by muselo být to okolní hotové, takhle hold bude muset motor počkat na rozhýbání až někdy do jara...
-> ŠKODOSA: není snažší ho pověsit do auta než vymýšlet nějaké stolice?
Pánové, jak lze nejlíp otestovat chod motoru před zabudováním do vozu? Mám na mysli nějakou zkušební stolici a podobný hebišunky, jaké máte zkušenosti?
-> Pavel P.. 20.09.12 09:22:50: Mám taky značkové nářadí a můj názor na Parkside je opačný kolego
flexu 125ku mám od nich už 4roky a nařezala víc než Narexka co je v šupleti....uvnitř ložiska SKF a místo horního bronzu taktéž ložisko....teď už takovou nekoupíš po rozdělání je v bronzu ve vrchním uložení...poznáš jí podle krytu kotouče...před 4 roky šla koupit s lisovaným krytem kotouče, tak jak mají všechny kvalitní flexy...teď koupíš tuhle flexu s nabodovanýma půlkama a je to bachratý to jsou ty méně kvalitní bez ložisek. Jinak mám od Parkside téměř vše včetně té 24V velké vrtačky co byla nedávno v akci a vše drží jak má....je to vyráběné na bošácké lince v číně proto je téměř stejná s hobby verzí Bosch. Za mě je to velmi dobrá značka za pár šušňů, což o šmejdech z Globu nemůžu tvrdit. Pak mám pneu kladivo od DWT všetně Li-on 1,4V Akku vrtačky s ocelovým sklíčidlem vel 13 s dvěma baterkami za 3200kč a je to lepší, než jakákoliv značková mrcha v profi provedení (Bosch, Narex, Dewalt, Metabo....) ....měl sem profi Akku Bosch s příklepem za 12 000 a už bych to nikdy nekoupil hochu...kvalita na hovno...v ND jsem do ní dal to co jsem vrazil do té DWT vrtačky a to je jiný level oproti té Boschce. Takže dnes už značka neznamená záruku kvality a to musím pododknout, že ta akku boschka v profi provedení měla hovno nalítáno...byla jako nová. Takže je to podle toho co chytíš, ale nemůžeš jednoznačne říct, že neznačka je šrot....to já teď tvrdím o značkovém nářadí víc než o tom od DWT či lidlu Parkside.
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí) 20.09.12 09:37:50: moje řeč hele
a to jsem puntičkář i na nářadí, ale zatím mě od Parkside nic nezklamalo...flexa mě zatím a pořád jen šokuje svou výdrží...u narezu jsem musel vyměnit už ložisko na hřídeli pod trnem kotouče....to nemělo ani žádnou značku výrobce a je stará jen o rok víc než z lidlu a Parksidke má v sobě 4ks ložisek od SKF...takže klobouk dolů.... na hypry a podobny markety bez urážky seru..ale tenhle zelenáč s polu se švýcarskou DWT mě sakra překvapily (některé nářadí od DWT je opravdu vyrobeno ve švýcarku a zbytek v PRC
ale rozdíly jsem nepoznal...ložiska italové občas se najde po jednom kousku od FAG což považuji za druhou nej značku ložisek).

-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí) 20.09.12 09:37:50: moje řeč hele


-> havlik: PROJAHN
-> De&coN: značka?
Sakra ja to na zapomněl :D ale spis bych sel do ty brusky, sem linej a kola si stejne utahuju radsi ruco, a na to povolovani uz me to nespasi...
-> Tomaso435: Jo jo ale plast má jednu vyhodu oproti třeba dřevu nebo nedej bože kovu, když už ho nahodou vytáhneš ven a zašpiníš tak ho mužeš hodit do myčky což dřevo ani tvujtajbl kovové nemůžeš.. Asi obměním svuj inventář 

-> Tomaso435: Plast je plast.
-> Matthes, záškodník z TechWebu: kam se sere Tona co 

-> Tomaso435: Jo to sem mel taky podobny kladivko a kombinacky.
-> Majki88: a pak maj už pro věčí fištróny i s přepravkou. timhle kladivem už ty schnilý plechy dou uplně pryč jak po másle... hold oproti plastu jinej level
-> Tomaso435: Jo jo, už mi to došlo... Takové jsem nikdy neměl... Už od malého prcka jsem dostával "opravdové" 

-> castrol: zatim sem s nim spokojenej =) -> Tomaso435: za to ze mas v rukach nasrany ne muze to naradi ale ty sam tak vyfic ju =D -> Majki88: ja sem koupil nedavno takovej box s naradim sou tam klice orechy racny a takovyy veci a zatim sou v pohode sem spokojenej zatim =) az se posere tak jim to reklamuju a ne bo vyhodim ale zatim je to dobry =)
-> Majki88: ale von mluví o tom plastovým barevným pro děti, aby si s tim nevypích voko, nebo nedal dánu když s tim okolo sebe sběsile máchá.
ještě jednou s obrázkem abys byl v obraze....
ještě jednou s obrázkem abys byl v obraze....
-> Tomaso435: Jó takle, jej teď se stydím
. Ach jo, profesní deformce...

-> sv!na hog@r 20.09.12 13:07:42: to je naradie len aby si sa nan chodil pozerat do garaze a aj to nie casto lebo ho zoderies
-> sv!na hog@r: www.kauflant.cz/ zajímavé
-> sv!na hog@r: Ano takový UNI kufřík jsem dostal asi v 10 letech. Po 5ti bouchnutí klavivem se mi rozlomilo v "železu" kde je nabito do topůrka, račna nefungovala od začátku a očkoplochá sedmnáctka na ploché straně byla 15,5.... prostě nikdy víc
ja mam naradi s kauflantu v trnovanech vobcas maj naky akce na takovy zbozi tak to tam kupuju za levno =)
-> Klubko_: To ano, mělo to problém "utáhnout" reps. zašroubovat šrouby od kol...
-> Majki88:
na kolobezky
byl jsem se jen podivat, ono tech 320Nm nebude az takova vyhra.


-> Klubko_: ten razovy utahovák stojí za hovno... Známy ho měl v pneuservisu a nešlo s ním dělat. pak měl ještě jeden a to bylo 100 a 1... Ale jestli to chceš na kolobězky tak možná bude stačit 

tak jsem byl ten lidl hned omrknout
jsou to pekny veci, jen co je pravda. Napr dvoupistovej kompresor za 6. A kdyz se tak divam na aukro, tak po vzhledove strance je ten razovej utahovak parkside stejnej, jako napr. z aukra: aukro.cz/pneumaticka-sada
-utahovaku-s-orisky-i26409
02996.html

Narex (kocour, vrtačka, rozbruska 150 mm), Asist + Skill (rozbruska 115 mm, vrtačka, vrtací šroubovák), Bosch (šukačka), bourací kladivo mám od Matrixu (nějakej Globus) a vydrželo strašně a pořád běží. Něco mám od Einhelu (vrtačka, řezačka obkladů) a taky to drží statečně. Ferm (horkovzduška, ruční bruska). CougRtec (vrtačka, taky Globus a paráda).
Kuriozně nejvíc vydržely věci od Narexu a takové ty značky neznačky. Různé Bosche B&D většinou míň a nebo se posraly. Jinak stojanová vrtačka apod. jsou takové ty klasiky jako byly ve Škodovce apod.
Kuriozně nejvíc vydržely věci od Narexu a takové ty značky neznačky. Různé Bosche B&D většinou míň a nebo se posraly. Jinak stojanová vrtačka apod. jsou takové ty klasiky jako byly ve Škodovce apod.
Já používam Narex a Bosch.
mne to teda zkoumali a vzali mi ji na mesic. Pak jsem dostali novou.
Brat porovnaval Parkside a Bosch... vonkajsi obal sa lisi, z vnutra je to to Bosch. Teda aspo ta aku vrtacka ma creva Bosch. Ci tam davaju komponenty co neprejdu vystupnou kontrolou, alebo to cinan falsuje neviem.
Co mame doma Parkside, tak zatial spokojnost, na hobby pouzitie staci, zaruka 3 roky je fajn a v Lidli to nejako moc neskumaju, vratia prachy.
Co mame doma Parkside, tak zatial spokojnost, na hobby pouzitie staci, zaruka 3 roky je fajn a v Lidli to nejako moc neskumaju, vratia prachy.
-> Pavel P..: s horkovzduskou mam taky spatnou zkusenost. Chvilka provozu a pak supí na reklamaci.
-> Vojťas: ja osobne s parkside zkusenost nemam, ale Discovera mi o el. rucnim naradi vykladal jako o velmi dobrym. Kdyz tak ten razak ted vidim, tak zacinam premyslet 

měl jsem Parkside horkovzdušku s shořela po půl hodině provozu.... flexa Parkside vydržela o kapku déle ale pak se z ní začoudilo a šmitec..... jsou to všechno sračky, od tý doby už kupuju pouze značkový nářadí, byť starší použitý tak vydrží dýl než nový sračkový.

-> Vojťas: mam parkside stříkací pistoli a je dobrá
samo že Satě za tisíce se nevyrovná ...

-> Vojťas: Od parkside máme aku vrtačku 24V, technický vysavač, hoblovku, pasovou brusku a mnoho dalšího na co si nevzpomenu a se vším spokojeni. když si uvědomím za jaké prachy to je tak je to dobrá značka!
-> Vojťas: od Parksidu mam aku vrtacku a nemuzu si stezovat :-)
-> Borin - Král tuzerů: silvercrest jsou sracky, o tom zadna, ale Parkside se myslim jeste da ne ?
je fakt ze flexa má divnej zvuk, ale kdyz se to vysere tak prachy by meli vracet.

Jak koukám tak oboje začíná na tak o stovku nižších cenách, to by mě sousedi začli vážne milovat 

-> Vojťas: To není jinej soudek, to je úplně f piči
Z lidlu nic nekupuj, jsou to sračky...jediný co tam kupuju jsou šroubováky a klíče, s těma jsem spokojenej ale takovejchle kravin silvercrest atp z lidlu máme plnej kovošrot...



Trošku z jiného soudku, co říkáte na tohle ? www.lidl.cz/cps/.../index
_27384.htm 
Nebo mě špíš zaujalo tohle www.lidl.cz/cps/.../index _27389.htm
ale mam jen kompresor 24 L, i když na takové to "domácí žvýkání" by to mohlo stačit

Nebo mě špíš zaujalo tohle www.lidl.cz/cps/.../index _27389.htm
ale mam jen kompresor 24 L, i když na takové to "domácí žvýkání" by to mohlo stačit
-> Peťa Klíč: A není ti to s tím nickem blbý?



já používám nářadí co jsem dostal.... nebo ukradl...... nebo našel...... a myslim že jsem si jednou koupil šroubovák
-> Placko: no tos mi pomohl 

-> Klubko_: Tyto karosářské lžíce jsou určeny pro: demontáž zaklíněných součástí, nastavování umístění součástí, držení součástí na požadovaném místě, opravování promáčklin od svěrek, apod.





