
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
-> Tuner#2: moc pěkný kola 

-> Tuner#2: hm hm tak asi most :)
-> Tuner#2: a ja som dnes rozchodil webra na 1169 

-> stika87 30.05.11 00:03:04: Asi FCC když to vyjde a utrhnu se ze stavby a nebo až Most.
-> Jindas 30.05.11 00:03:30: Bohužel letos ne, přítelkyně ségra má svatbu
-> Jindas 30.05.11 00:03:30: Bohužel letos ne, přítelkyně ségra má svatbu

-> Tuner#2: Na fanklubácký sraz jedeš i letos? Jinak krááása 

-> havlik: -> Tuner#2: tak kde to uvidime na zivo ? :)
minno má hotovou vlečku
havlíkovi to vrčí
a já mám hotová kola a jezdím

havlíkovi to vrčí

a já mám hotová kola a jezdím

-> VooDoo- Ondris: akurat som si dnes hovoril ked som lestil ze chvalabohu to najhorsie uz je urobene tak podakuj bratovi
a neboj dotiahnem to do konca a toto lestenie je len zaciatok este zdaleka nieje hotove
edit.:ok pisem si

edit.:ok pisem si
-> castrol: ty jo přeju hodně nervů a výdrž při tom leštění... brácha odvedl asi tu nejhorší práci to broušení 400, 800, ... .... až asi 2000covkou šmirglem. jestli dotáhneš opravdu všechny 4 kola do takového lesku tak to potom smekám ;) jo a jak sem ti už psal jednou aby ti ten chrom vydržel a nemusel si se o to starat moc tak neni problém to stříknout bezbarvym lakem, chrom nezčerná
-> VeTeV: to mi povidej,debilní matroš

-> Radek Retro eLeSo: díky - to novodobé gumovo cosi těsnění je tka leda na podpal do kamen 

-> VeTeV: nechám si jedno stáhnout ke známýmu a uvidim co příde jo??pak se ozvu přes SZ

-> Radek Retro eLeSo: tak kdyby jsi nejakej mel - hlavn eat je to to novejsi a ne ta klasika tusim 18ti dirova - proste posledni cverze vany na 120 - prevzal bych to nekdy osobne._)
-> VeTeV: mam pořešit??
-> Radek Retro eLeSo: jeda jeno 19ti dirove na Karkuli bych take vzal 

-> Kaprof: taky sem koukal jak puk,nevěděl sem co to bude za matroš a vzal hned dvě

-> Radek Retro eLeSo: 

-> Kaprof: koupený nový,firma Ajusa(dělaj těsnění na všechno)cena 55kč

-> Radek Retro eLeSo: Poctivej korek
Taky někde skladuji:o))

-> Radek Retro eLeSo: tomu nic není :-D to moje bude asi horší 

měnil těsnění pod vanou,tohle je těžce na odpis..............
Dneska broušení broušení a zase broušení....vlečku už mam skoro dole,tak hurá do renovace :-)
driv jsme si myslel, ze stara auta jsou jedodussi na rozebrani, dnesni rozebirani motoru triumph z roku 1969b me z tohoto omylu vyvedlo...
-> alpin:
ne vrtacka a ides este to nieje dokonale musi sa lesknut cela obruba 


-> castrol: si to musel leštiť v zvárackej kukle nie ? 

Tak tenhle týden mi byly přivezeny kolečka z lakování, nechal jsem ještě upravit středovou díru, obout pneu a dneska jsem konečně přezul.
Docela to trvalo od té doby, co jsem je koupil, ale povedlo se. Moc se mi to líbí, ale ještě by to chtělo asi snížit celý auto, když jsou teď ty kolečka menší tak to vypadá zase vysoký.
Ještě musím dodělat autozásuvku na navigaci a to bude tak všechno, co letos zvládnu (i když jsem si toho naplánoval původně mnohem víc).
A taky jsem nerad zjistil, že jeden zadní lem se nenávratně poroučí do věčných lovišť.


Ještě musím dodělat autozásuvku na navigaci a to bude tak všechno, co letos zvládnu (i když jsem si toho naplánoval původně mnohem víc).
A taky jsem nerad zjistil, že jeden zadní lem se nenávratně poroučí do věčných lovišť.

-> minno: Takže kdybych měnil převodovku, tak raději komplet i s nápravou? Sakra, to se mi snižuje výběr tak na třetinu

No, ono ešte keď sa montujú kyvkové polonápravy do tej istej prevodovky, v ktorej boli aj predtým a približne sa vie koľko tesnení tam bolo, aby kĺby nohavíc boli bez vôle, tak je to ešte v pohode - ako vravíte na 2-3x sa podarí zasunút poloosy s kameňmi do diferáku a je to. Ale meniť na kyvke prevodovku, tak to už je omrd! Namontovať polonápravy a zistiť, že nohavice majú vôľu aj s len jednym najtenším tesnením, znova poloosy vyberať, skúsiť to aj bez tesnenia a vôle na nohaviciach stále jak sviňa a teraz nájsť použitešné príruby diferáku a skúšať a spasovávať to a vkladať tam tie poloosy na X-krát, tak to je už fakt o hubu! To je to najhoršie čo môže byť. Na vlečke aspoň pasuje všetko do všetkého.
-> Syny: ja to tiez davam sam v pohode max na 3. x
-> afro100: To sem delal v -10°C, ve snehu a napodruhy tam byla :)
-> afro100: Kyvku jsem vždy jen z auta vyndaval a nikdy nedával nazpět. Ta náprava nemá budoucnost.
Spíš třeba odvzdušňování brzd, nebo ladění jak přesně přichytit táhlo sytiče aby plně otvíral i zavíral, to teda neni žádná hrůza, ale je to k nasrání.

-> Karlos (WIO46): trebars nandavanie poloosi na kyvke 

Ad debata níže. Dovoluji si tvrdit že jsou daleko horší "vomrdy" než nandávat vlečku.
-> Tony Outland 28.05.11 07:20:57: mysliš s autom? alebo motor
vcera jsem vytvoril par m3 ulozneho prostoru. Desky ze starych skrini a lesenovky od kamosa.
-> Milan 136: no nedostatok oleja, ledva na mierku niečo dočiahlo
na otazku kedy dolieval olej som dostal odpoved že v auguste 2010 


-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak to by tu mal potom aspon 100 koni




-> squalo: ty vahadla jsou suchý jak po umytí benzinem

-> squalo: To psal Andrt, ze vetsi vule zvetsuje vykon, protoze se ventil setrvacnosti otevre o trosku vic nez normalne. Tady se toho nekdo asi chytil az prilis 

dnes ma šokol kamoš ked došiel za mnou že mu to dako vynechava nad 3000...
zvuk to malo ako na tri valce, olej ledva olizoval mierku, tak najprv tlaky, tie boli dobre a ked som šiel štelovať ventile tak som skoro na riť padol
vola skoro 4 mm !!! a hned na dvoch valcoch aj saci aj výfuk
zvuk to malo ako na tri valce, olej ledva olizoval mierku, tak najprv tlaky, tie boli dobre a ked som šiel štelovať ventile tak som skoro na riť padol



vola skoro 4 mm !!! a hned na dvoch valcoch aj saci aj výfuk
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček 29.05.11 11:34:38: ale prd, dělal jsem to potřetí v životě :-D
->MOLSO přesně tak, ramena se montují už složená :-)
->MOLSO přesně tak, ramena se montují už složená :-)