
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:35:14
30.07.2011
30.07.2011

FORM - zlomená ojnice
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Děkuji, sám jsem to chtěl provést, jen jsme se trochu rozkecali 

22:33:16
30.07.2011
30.07.2011

Klubko_
-> myschaak AZNP K.Hora: tak uz taky konecne meris? Ja si porad rikal, esis to uz namontoval. Ja ted jezdim za 6.5. Hned prvni jizdu sem dal Ol-Ova-Ol a to bylo za 6,3. Co ted jezdim jen do prace do Ol, tak to leze nahoru.
22:32:51
30.07.2011
30.07.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> FORM: Dovolil jsem si tě přesunout do příslušného tématu. 
skoda-virt.cz/cz/.../4857 2-domaci-audio

skoda-virt.cz/cz/.../4857 2-domaci-audio
22:22:58
30.07.2011
30.07.2011

beastyLA - ten první
-> suri: souhlasím ;) 0,7-0,9l

22:16:39
30.07.2011
30.07.2011

suri
-> OndraST: okolo 0,7-0,8 za hodinu
22:11:46
30.07.2011
30.07.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> OndraST: je to 1.6ka a ještě na biolíh tak to asi bude celkem berný....na benzín bych to dostal asi o 0,5l dlů
22:07:49
30.07.2011
30.07.2011

OndraST
-> myschaak AZNP K.Hora: Nějak moc ne..., když už se to tu nakouslo, netuší někdo kolik by měla mít spotřebu 1.3 MPi podle palubáku TC-6 na volnoběh, zdá se mě že mám v háji čidlo, ale zase je pravda že po dálnici si to vezme do 6l na 100Km.
22:00:13
30.07.2011
30.07.2011

Pavel P..
-> myschaak AZNP K.Hora:


21:58:58
30.07.2011
30.07.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem zkusil cestou z hundrtgangu jet na spotřebu stylem Pavla.P......čekal jsem že se udržím do sedmi,ale hold bydlím na kopci:/ ale i tak na to že jezdím z 80% na E85 to jde

21:42:02
30.07.2011
30.07.2011

suri
-> Milan 136: neviem , na felicii máš pár partií ktoré treba ošetriť a je pokoj ale všade chcem aby to vyzeralo ako origo v laku
21:41:05
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
-> suri: vrstvička tmelu byla minimální a schnul 24 hodin. ale toho asfaltu jsem asi dal moc, nevím. už to mám vyřešený jinak
21:36:41
30.07.2011
30.07.2011

suri
-> Milan 136: musím niečo vymyslieť ale zatiaľ mám čas a neriešil som to , mám tu 5l HV400 vosku do dutín locite tak to vykydám na feliciu . Vosk či loctite či wurth je super , nevieš aká je cena za pixlu na pištol v škodovke? na ten spodok som sa stále nerozhodol , pár miest treba pretmeliť a potom prestriekať a zalakovať do laku ale keď ty máš takýto problém , ten tmel nebolo treba dať dlhšie vytuhnúť alebo tak? Na 999 body ak nastriekaš ochranu spodku hneď tiež dopraská a uschne hádam po týždni a potom no problém
21:33:31
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
-> suri: to od Wurthu v tý kartuší není asfaltový, ale takový fakt jako guma co je origo, a je to přelakovatelný
21:29:21
30.07.2011
30.07.2011

suri
-> Milan 136: takže po laku neopopraská a po podvozkovej ochrane hej , sranda , osobne som na chuť týmto čiernym a šedým veciam na podvozok ešte neprišiel , páči sa mi vosk www.loctite.as/?p=product
s... tento s tým že predsa to chráni proti korozii asi lepšie ale asi sa to nedá prelakovať
21:28:12
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
strašná práce to dostat dolu. byl jsem černej až za ušima

21:27:48
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
a po
21:27:15
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
mezičas
21:25:50
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
i tady to bylo
21:24:41
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
a natřeno první vrstva
21:23:27
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
Druhý pokus
21:22:31
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
oškrábaný místa na spodku jsem přetřel těsnící hmotou na karoserie Wurth a druhej den přestříkal tím sprejem na podvozek. a dálší den mě málem trefilo.
Potrhaný, popraskaný, rozpatlaný. Tak všechno dolu, umýt benzinem a znova
Potrhaný, popraskaný, rozpatlaný. Tak všechno dolu, umýt benzinem a znova
21:22:08
30.07.2011
30.07.2011

suri
-> Tomáššš: pohoda ja sa dorežem vždy
21:19:09
30.07.2011
30.07.2011

suri
-> Milan 136: počkaj , aký si mal ty problém s tým tmeleným miestom a čím si to nakoniec prestriekal?
21:18:02
30.07.2011
30.07.2011

Tomáššš
-> suri: takze aj tebe sa dneska "darilo"
ty zarez do prsta,ja klinec v nohe pista flexa v nohe ... kua , dnes sa fakt dari ...
vcera tiez ktosik sa porezal atd ...
ty zarez do prsta,ja klinec v nohe pista flexa v nohe ... kua , dnes sa fakt dari ...
vcera tiez ktosik sa porezal atd ...21:16:29
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
-> suri: karosáři používají od Wurthu černou a šedou myslím v kartuši na pistoli. Na menší opravy sprej na podvozky Wurth-ten, co mě připravil o kus života

21:03:27
30.07.2011
30.07.2011

suri
-> Milan 136: takže to čo berie škodovka , volakedy bol aj taký škoda auto v obale to bol tuším HV400 Loctite . Na spodky sa dáva čo? Ten škodovácky prípravok na spodky vraj nie je dobrý
21:01:45
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
-> suri: jo sprej Wurth
20:52:47
30.07.2011
30.07.2011

suri
Dnes som si zarezal do prsta , snažil sa pretesniť krivú vaňu , hádam to vydrží a boli sme sa previezť po okolí
20:47:41
30.07.2011
30.07.2011

suri
-> Milan 136: vosk aký? wurth?
20:39:31
30.07.2011
30.07.2011

Milan 136
Včera vystříkány voskem zadní nosníky a nosníky pod podlahou. Namontována rezerva, zadní nárazník a pravý bok nárazníku. A pak natřená opravená místa vespodu druhou vrstvou a auto konečně postaveno na kola a mohlo se jít chlastat.
Dneska vystříkání pz blatníku zevnitř voskem, zavíkování blatníku, namontován zpět plast na podlahu. Pak ještě odrezení a natření držáku bomby.
A je hotovo.
Dneska vystříkání pz blatníku zevnitř voskem, zavíkování blatníku, namontován zpět plast na podlahu. Pak ještě odrezení a natření držáku bomby.
A je hotovo.
20:38:13
30.07.2011
30.07.2011

Lady_Dark
blatníček :)
18:58:00
30.07.2011
30.07.2011

4dams
A nielen to... vystriekal som špáry na diskoch voskom. A neporezal som sa
18:56:34
30.07.2011
30.07.2011

4dams
dnes sa všetci režete... máte robiť takéto veci
:
vybral som sadu dobrých líšt
:vybral som sadu dobrých líšt
18:04:23
30.07.2011
30.07.2011

maca
-> myschaak AZNP K.Hora: hmm zajímavé
17:51:54
30.07.2011
30.07.2011

zidlik
-> pistaa: tak to se mě stalo přesně před tejdnem..šlacha vprdeli
17:47:27
30.07.2011
30.07.2011

Tomáššš
-> Matthes, záškodník z TechWebu: keby sa zasekol plavak tak neblika kontrolka nie ? 

17:34:59
30.07.2011
30.07.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem jel omrknout toto...:
uzitkove-vozy.yauto.cz/sk oda-felicia-pick-up-1-9-d- fun-1096628.html
jen po náhledů do papírů je to papírově pickup se zapsanu nástavbou midi-fun....počet míst k sezení 2 takže jsem nakonec nekoupil..ale zajímavý to je)
uzitkove-vozy.yauto.cz/sk oda-felicia-pick-up-1-9-d- fun-1096628.html
jen po náhledů do papírů je to papírově pickup se zapsanu nástavbou midi-fun....počet míst k sezení 2 takže jsem nakonec nekoupil..ale zajímavý to je)
17:10:27
30.07.2011
30.07.2011

pistaa
-> Matthes, záškodník z TechWebu: jo jo kost :) vyzera to zaujimavo.. snad sa to zrastie..
17:09:27
30.07.2011
30.07.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Tomáššš: Mozna se jen zasekl plovak.
-> pistaa: Kost? Brrrrr
-> pistaa: Kost? Brrrrr
17:07:48
30.07.2011
30.07.2011

Qwak
-> pistaa:
Husty
Husty17:03:01
30.07.2011
30.07.2011

Tomáššš
-> pistaa: to som zvedavy co z toho bude ... 

16:59:46
30.07.2011
30.07.2011

pistaa
chytil som flexu a vypadla podlaha. :) (popri tom sa vysmykla prerezala mi slachu a pol priemeru kosti ;00 )
16:07:59
30.07.2011
30.07.2011

Tomáššš
-> Matthes, záškodník z TechWebu: rucicka je stale na maxime 

15:37:22
30.07.2011
30.07.2011

castrol
-> alpin: ked tam je v inzercii
15:36:45
30.07.2011
30.07.2011

alpin
-> castrol: jeden na haluzenie som zoháňal 

15:36:15
30.07.2011
30.07.2011

castrol
-> alpin: len tak jeden sa mi tu doma vala a nik to nechce
15:34:42
30.07.2011
30.07.2011

alpin
-> castrol: prečo ?
15:27:55
30.07.2011
30.07.2011

castrol
-> alpin: nechces este jeden airbag k tomu autu
14:00:07
30.07.2011
30.07.2011

Arnold
-> alpin: presne
musis umet improvizovat

musis umet improvizovat

13:57:54
30.07.2011
30.07.2011

alpin
-> Arnold: hej , nejake 60w aj s objímkami 

