skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:42:16
03.09.2011
03.09.2011

ondrej1
-> Hurdis: Teraz som to akurát napísal chápem teraz mi to až doplo :)
19:40:09
03.09.2011
03.09.2011

Hurdis
-> ondrej1: Není. Zapomínáš, že manžeta je tvarově konstruovaná dle toho, jak je ohybově namáhána.
19:39:14
03.09.2011
03.09.2011

ondrej1
-> darklord: CHápem lebo ked sa tripod moc nakloní tak by tú malú mohlo roztrhnúť preto ta mmá byť ta velká že,na strane od náboja nie?
19:37:26
03.09.2011
03.09.2011

darklord
-> ondrej1: ano, ale nieje celkom jedno aka je na akom klbe.
19:36:51
03.09.2011
03.09.2011

ondrej1
-> Shader: Nie šak manžeta je tam iba anto aby tam držala vazelínu a aby tam nešiel bordel je jedno ako je

19:33:52
03.09.2011
03.09.2011

Shader
Pomalu se to rýsuje... akorát jsem na poloosy nasadil manžety naopak
, je to velký problém??
, je to velký problém??19:06:13
03.09.2011
03.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> darklord: Z podlahy trci hrebiky, ze strechy trci hrebiky, super
Vedro jako v saune, prach...
Vedro jako v saune, prach...19:04:08
03.09.2011
03.09.2011

James1991
Ne dneska ale předevčírem. Nahodil jinou masku s lištou a nerezový znak, upravil lízátko z golfa 3 a posunul nárazník výš, tak jak má správně být(lícovat na stranách s blatníkama). Nakonec to tak hrozný neni ne? Tentokrát sem přidal radši i fotku:-) Jen mě mrzí že mezi maskou a kapotou je nějaká mezera..:-(
19:01:35
03.09.2011
03.09.2011

darklord
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak ty sa vojdes aj do miest so svetlou vyskou 20cm, tak kde je problem? 

19:00:53
03.09.2011
03.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Daval sem dedovi na strechu novou antenu. Starou rozstrilel soused vzduchovkou a shnila ta krabicka kam se pripojuje kabel 
Protahovani kabelu bylo velmi zazivne. Sikmej vrt z kuchyne do pudy, kde je tak pul metru svetla vejska v nejvyssim miste

Protahovani kabelu bylo velmi zazivne. Sikmej vrt z kuchyne do pudy, kde je tak pul metru svetla vejska v nejvyssim miste

18:36:48
03.09.2011
03.09.2011

minno
-> stika87: ani nie, kolesá vyzerajú tak staticky

17:45:55
03.09.2011
03.09.2011

stika87 - Maschinenführer
-> minno: lepsi ? 

17:36:09
03.09.2011
03.09.2011

minno
-> stika87 03.09.11 17:32:41: nooo že by si jazdil na tej fotke moc nepoznať


17:35:29
03.09.2011
03.09.2011

minno
darklord 03.09.11 17:31:47 napsal:
→ minno: nie, iba je prisrobovana..aha, a to už nemohli spraviť radšej tak, aby sa pružina opierala rovno o ten domček v karosérii? divné riešenie.
→ minno: nie, iba je prisrobovana..aha, a to už nemohli spraviť radšej tak, aby sa pružina opierala rovno o ten domček v karosérii? divné riešenie.
17:34:33
03.09.2011
03.09.2011

minno
mb136gl 03.09.11 17:31:22 napsal:
→ minno: tiež sa mi to raz podarilo
toľko
babračky pre somarinu…no to ti poviem, veď som aj nadával pri tom keď som to utrhol ako chorá vrana
Ale oprava našťastie nebola až taká hrozná....-> Tomaso435 03.09.11 17:31:45: ale hej, celé dne sedím v práci :(
→ minno: tiež sa mi to raz podarilo
toľkobabračky pre somarinu…no to ti poviem, veď som aj nadával pri tom keď som to utrhol ako chorá vrana
Ale oprava našťastie nebola až taká hrozná....-> Tomaso435 03.09.11 17:31:45: ale hej, celé dne sedím v práci :(17:32:41
03.09.2011
03.09.2011

stika87 - Maschinenführer
Uz zas jezdim :)
17:31:47
03.09.2011
03.09.2011

darklord
-> minno: nie, iba je prisrobovana..
17:31:47
03.09.2011
03.09.2011

minno
zváračku nemám, tak nový šrób som pricínoval. Stačí.
17:31:45
03.09.2011
03.09.2011

Tomaso435
-> minno: . . . . děláš taky něco jinýho než že se od rána do večera hrabeš ve starým autě?

17:31:22
03.09.2011
03.09.2011

mb136gl
-> minno: tiež sa mi to raz podarilo
toľko babračky pre somarinu...
toľko babračky pre somarinu...17:31:06
03.09.2011
03.09.2011

minno
a tu je ten nešťastník strhnutý šrób

17:30:27
03.09.2011
03.09.2011

minno
Dnes doobeda som opravil to čo som v štvrtok "podělal". A čiže strhnutý šrób na konzolke o ktorú sa pripevňuje ventil kúrenia. Demontáž celého kúrenia, rozborka, oprava, zborka, montáž nazad.
17:26:39
03.09.2011
03.09.2011

minno
-> Klubko_ 03.09.11 13:10:27: pekné. To je na piestnici tlmiča rovno privarená aj miska pružiny a tá odhnila?
17:22:13
03.09.2011
03.09.2011

darklord
-> Klubko_: nedaval som to sem ja?
Inak presne to same, este aj rovnaka strana na formanovi asi dva tyzdne dozadu...
Inak presne to same, este aj rovnaka strana na formanovi asi dva tyzdne dozadu...16:56:28
03.09.2011
03.09.2011

Petrson
-> David29 03.09.11 16:33:36: Kam se povezu příště
Tak to máš dobrý, to má sunník každý den potravu po ruce
Tak to máš dobrý, to má sunník každý den potravu po ruce
16:33:36
03.09.2011
03.09.2011

David29
-> Petrson: Jojo, funguje. Nemáš zač 

16:22:21
03.09.2011
03.09.2011

Petrson
-> David29 03.09.11 11:08:00: Děkuji za svezení
Kokám, že máte i pumpu ( jestli funguje)
Kokám, že máte i pumpu ( jestli funguje)15:56:36
03.09.2011
03.09.2011

Marek 120LS
vymenil som pokazeny ventilator za nieco silnejsie 

15:14:50
03.09.2011
03.09.2011

eben
dnes vymena olejovej vane tesneni,a podobne,a umyl auto od vtacich hoven tento rok im nejako moc dobre travi

15:04:15
03.09.2011
03.09.2011

Kaprof-Pisařík
-> Klubko_: Mně u dedoušova formana prdla i pružina...dělal jsem to minulej tejden

13:17:06
03.09.2011
03.09.2011

suri
-> Klubko_: dával ale tomu nič nebolo ešte :-D
13:11:04
03.09.2011
03.09.2011

Klubko_
takze puvodni zustaly jen pruziny
nedaval sem nekdo nedavno podobny obrazky?
nedaval sem nekdo nedavno podobny obrazky?
13:10:27
03.09.2011
03.09.2011

Klubko_
pred mesicem pry bylo auto na TK
13:09:48
03.09.2011
03.09.2011

Klubko_
prijel bratranek, ze mu neco na fele vzadu klepe 

12:58:35
03.09.2011
03.09.2011

alpin
11:47:20
03.09.2011
03.09.2011

4dams
-> alpin: tiež som takto zarábal
11:43:59
03.09.2011
03.09.2011

alpin
garáž si už začína zarábať sama za seba
vyviezol som z nej šrot
vyviezol som z nej šrot11:14:39
03.09.2011
03.09.2011

suri
-> Syny: normálne kladivom a tie imbusy šroubovákom , ale hold už to chce trošku vedieť čo kde chytiť tam už ťažko opravovať -> Matthes, záškodník z TechWebu: taký sú najlepší
11:13:31
03.09.2011
03.09.2011

Vojťas
-> David29: to je husty :D si pripadam jak ozralej 

09:33:34
03.09.2011
03.09.2011

Gryzly
Tak to ani dlouho netrvalo a našel jsem taky. Kdo je slabší povahy tak nedívat. www.nemocnice-horovice.cz
/video-nemocnice-horovice/
totalni-nahrada-kycelniho-
kloubu-204
09:29:01
03.09.2011
03.09.2011

Gryzly
-> Syny: Když jsme před rokem u kamaradky slavily její narozky. Tak přešla řeč na její práci operační instrumentářky a ona nám na netu nějaké nemocnice od Prahy našla video jak se dělá endoproteza. bylo tam vidět jak ti vykloubí kyčel, uřežou hlavici stehení kosti, vyfrezují v ní díru, a zasadí náhradu. pak vyfrezují kyčelnáí jamku a zasadí náhradu i tam. a řeknu ti že to byla pěkná řezničina. Pak tam byl i rozhovor s pacientkou.
23:52:29
02.09.2011
02.09.2011

haso
-> Matthes, záškodník z TechWebu: jéj, s takou som vrtal niekolko stoviek, mozno tisic dier 

23:50:14
02.09.2011
02.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Syny 02.09.11 23:46:47: 

23:46:47
02.09.2011
02.09.2011

Syny
-> suri 02.09.11 23:03:47: Ani nechci vedet, jak to do ty kosti dostavaj 

23:24:15
02.09.2011
02.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> suri 02.09.11 23:22:41: Ja potkal jednoho fetaka v Praze na Chodove, ten byl total. Dle slov cloveka co ho zna tak nekolik let
Prodal vse co meli doma, krom rodicu, za ty by nic nedostal prej :-)
Prodal vse co meli doma, krom rodicu, za ty by nic nedostal prej :-)23:23:53
02.09.2011
02.09.2011

castrol
-> suri: tak to ti neporadim to ide mimo mna 

23:22:41
02.09.2011
02.09.2011

suri
-> castrol: neviem , občas by sa zišlo niečo čo by ťa odpieklo aspoň na mesiac že by si nevedel o svete :-D
23:20:58
02.09.2011
02.09.2011

castrol
-> suri: a ibalgin uz nezabera
23:18:47
02.09.2011
02.09.2011

suri
-> castrol: ale to morfium by niekedy nebolo na škodu


