Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 55321 až 55370) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:42:16
03.09.2011
ondrej1
-> Hurdis: Teraz som to akurát napísal chápem teraz mi to až doplo :)
19:40:09
03.09.2011
Hurdis
-> ondrej1: Není. Zapomínáš, že manžeta je tvarově konstruovaná dle toho, jak je ohybově namáhána.
19:39:14
03.09.2011
ondrej1
-> darklord: CHápem lebo ked sa tripod moc nakloní tak by tú malú mohlo roztrhnúť preto ta mmá byť ta velká že,na strane od náboja nie?
19:37:26
03.09.2011
darklord
-> ondrej1: ano, ale nieje celkom jedno aka je na akom klbe.
19:36:51
03.09.2011
ondrej1
-> Shader: Nie šak manžeta je tam iba anto aby tam držala vazelínu a aby tam nešiel bordel je jedno ako je4
19:33:52
03.09.2011
Shader
Pomalu se to rýsuje... akorát jsem na poloosy nasadil manžety naopak3 , je to velký problém??
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Shader vložen 03.09.2011 19:33:52
19:06:13
03.09.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> darklord: Z podlahy trci hrebiky, ze strechy trci hrebiky, super 3 Vedro jako v saune, prach...
19:04:08
03.09.2011
James1991
Ne dneska ale předevčírem. Nahodil jinou masku s lištou a nerezový znak, upravil lízátko z golfa 3 a posunul nárazník výš, tak jak má správně být(lícovat na stranách s blatníkama). Nakonec to tak hrozný neni ne? Tentokrát sem přidal radši i fotku:-) Jen mě mrzí že mezi maskou a kapotou je nějaká mezera..:-(
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od James1991 vložen 03.09.2011 19:04:08
upraveno 1x, naposled 03.09.2011 19:05:08
19:01:35
03.09.2011
darklord
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak ty sa vojdes aj do miest so svetlou vyskou 20cm, tak kde je problem? 3
19:00:53
03.09.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Daval sem dedovi na strechu novou antenu. Starou rozstrilel soused vzduchovkou a shnila ta krabicka kam se pripojuje kabel 8
Protahovani kabelu bylo velmi zazivne. Sikmej vrt z kuchyne do pudy, kde je tak pul metru svetla vejska v nejvyssim miste 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 03.09.2011 19:00:53
18:36:48
03.09.2011
minno
-> stika87: ani nie, kolesá vyzerajú tak staticky3
17:45:55
03.09.2011
stika87 - Maschinenführer
-> minno: lepsi ? 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 03.09.2011 17:45:55
17:36:09
03.09.2011
minno
-> stika87 03.09.11 17:32:41: nooo že by si jazdil na tej fotke moc nepoznať3 3 3
17:35:29
03.09.2011
minno
darklord 03.09.11 17:31:47 napsal:
→ minno: nie, iba je prisrobovana..
aha, a to už nemohli spraviť radšej tak, aby sa pružina opierala rovno o ten domček v karosérii? divné riešenie.
17:34:33
03.09.2011
minno
mb136gl 03.09.11 17:31:22 napsal:
→ minno: tiež sa mi to raz podarilo 3 toľko
babračky pre somarinu…
no to ti poviem, veď som aj nadával pri tom keď som to utrhol ako chorá vrana3 Ale oprava našťastie nebola až taká hrozná....-> Tomaso435 03.09.11 17:31:45: ale hej, celé dne sedím v práci :(
17:32:41
03.09.2011
stika87 - Maschinenführer
Uz zas jezdim :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 03.09.2011 17:32:41
17:31:47
03.09.2011
darklord
-> minno: nie, iba je prisrobovana..
17:31:47
03.09.2011
minno
zváračku nemám, tak nový šrób som pricínoval. Stačí.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od minno vložen 03.09.2011 17:31:47
17:31:45
03.09.2011
Tomaso435
-> minno: . . . . děláš taky něco jinýho než že se od rána do večera hrabeš ve starým autě?3
17:31:22
03.09.2011
mb136gl
-> minno: tiež sa mi to raz podarilo 3 toľko babračky pre somarinu...
17:31:06
03.09.2011
minno
a tu je ten nešťastník strhnutý šrób10
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od minno vložen 03.09.2011 17:31:06
17:30:27
03.09.2011
minno
Dnes doobeda som opravil to čo som v štvrtok "podělal". A čiže strhnutý šrób na konzolke o ktorú sa pripevňuje ventil kúrenia. Demontáž celého kúrenia, rozborka, oprava, zborka, montáž nazad.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od minno vložen 03.09.2011 17:30:27
17:26:39
03.09.2011
minno
-> Klubko_ 03.09.11 13:10:27: pekné. To je na piestnici tlmiča rovno privarená aj miska pružiny a tá odhnila?
17:22:13
03.09.2011
darklord
-> Klubko_: nedaval som to sem ja? 3 Inak presne to same, este aj rovnaka strana na formanovi asi dva tyzdne dozadu...
16:56:28
03.09.2011
Petrson
-> David29 03.09.11 16:33:36: Kam se povezu příště 3 3 Tak to máš dobrý, to má sunník každý den potravu po ruce1
16:33:36
03.09.2011
David29
-> Petrson: Jojo, funguje. Nemáš zač 3
16:22:21
03.09.2011
Petrson
-> David29 03.09.11 11:08:00: Děkuji za svezení 3 3 3 3 Kokám, že máte i pumpu ( jestli funguje)
15:56:36
03.09.2011
Marek 120LS
vymenil som pokazeny ventilator za nieco silnejsie 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Marek 120LS vložen 03.09.2011 15:56:36
15:14:50
03.09.2011
eben
dnes vymena olejovej vane tesneni,a podobne,a umyl auto od vtacich hoven tento rok im nejako moc dobre travi1
15:04:15
03.09.2011
Kaprof-Pisařík
-> Klubko_: Mně u dedoušova formana prdla i pružina...dělal jsem to minulej tejden3
13:17:06
03.09.2011
suri
-> Klubko_: dával ale tomu nič nebolo ešte :-D
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 03.09.2011 13:17:06
13:11:04
03.09.2011
Klubko_
takze puvodni zustaly jen pruziny
nedaval sem nekdo nedavno podobny obrazky?
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Klubko_ vložen 03.09.2011 13:11:04
upraveno 1x, naposled 03.09.2011 13:11:29
13:10:27
03.09.2011
Klubko_
pred mesicem pry bylo auto na TK
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Klubko_ vložen 03.09.2011 13:10:27
13:09:48
03.09.2011
Klubko_
prijel bratranek, ze mu neco na fele vzadu klepe 36
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Klubko_ vložen 03.09.2011 13:09:48
12:58:35
03.09.2011
alpin
-> 4dams: zarába si sama na seba 4 www.makita-dolmar.sk/prod uct_info.php/.../3304 6
11:47:20
03.09.2011
4dams
-> alpin: tiež som takto zarábal
11:43:59
03.09.2011
alpin
garáž si už začína zarábať sama za seba 1 vyviezol som z nej šrot
11:14:39
03.09.2011
suri
-> Syny: normálne kladivom a tie imbusy šroubovákom , ale hold už to chce trošku vedieť čo kde chytiť tam už ťažko opravovať -> Matthes, záškodník z TechWebu: taký sú najlepší
11:13:31
03.09.2011
Vojťas
-> David29: to je husty :D si pripadam jak ozralej 3
11:08:00
03.09.2011
David29
Dnes jsem testnul držák na telefon, abych mohl natáčet jízdu. Kdo nikdy nebyl v Michli, tak kliknětě - vítám vás 40

Jo, jinak mě sere to vlnění obrazu - asi nějaký rušení, pač při chcíplim motoru to nedělá...


Michelské pekárny


Michelské pekárny


upraveno 1x, naposled 03.09.2011 11:08:40
09:33:34
03.09.2011
Gryzly
Tak to ani dlouho netrvalo a našel jsem taky. Kdo je slabší povahy tak nedívat. www.nemocnice-horovice.cz /video-nemocnice-horovice/ totalni-nahrada-kycelniho- kloubu-204
09:29:01
03.09.2011
Gryzly
-> Syny: Když jsme před rokem u kamaradky slavily její narozky. Tak přešla řeč na její práci operační instrumentářky a ona nám na netu nějaké nemocnice od Prahy našla video jak se dělá endoproteza. bylo tam vidět jak ti vykloubí kyčel, uřežou hlavici stehení kosti, vyfrezují v ní díru, a zasadí náhradu. pak vyfrezují kyčelnáí jamku a zasadí náhradu i tam. a řeknu ti že to byla pěkná řezničina. Pak tam byl i rozhovor s pacientkou.
upraveno 1x, naposled 03.09.2011 09:32:45
23:52:29
02.09.2011
haso
-> Matthes, záškodník z TechWebu: jéj, s takou som vrtal niekolko stoviek, mozno tisic dier 3
23:50:14
02.09.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Syny 02.09.11 23:46:47: 40
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 02.09.2011 23:50:14
23:46:47
02.09.2011
Syny
-> suri 02.09.11 23:03:47: Ani nechci vedet, jak to do ty kosti dostavaj 78
23:24:15
02.09.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> suri 02.09.11 23:22:41: Ja potkal jednoho fetaka v Praze na Chodove, ten byl total. Dle slov cloveka co ho zna tak nekolik let 3 Prodal vse co meli doma, krom rodicu, za ty by nic nedostal prej :-)
23:23:53
02.09.2011
castrol
-> suri: tak to ti neporadim to ide mimo mna 4
23:22:41
02.09.2011
suri
-> castrol: neviem , občas by sa zišlo niečo čo by ťa odpieklo aspoň na mesiac že by si nevedel o svete :-D
23:20:58
02.09.2011
castrol
-> suri: a ibalgin uz nezabera
23:18:47
02.09.2011
suri
-> castrol: ale to morfium by niekedy nebolo na škodu
Extreme Tyres