skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
20:11:32
29.09.2011
29.09.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: tak to je skoda
20:11:27
29.09.2011
29.09.2011

Radek Retro eLeSo
20:10:49
29.09.2011
29.09.2011

Radek Retro eLeSo
dneska odfocený jedny BBS kola,Corsa B 

19:26:18
29.09.2011
29.09.2011

castrol
-> alpin: uz nie teraz budu davat prednost mne -> Vojtisek: 

19:13:08
29.09.2011
29.09.2011

Vojtisek
-> castrol: černé brýle, bílá hůl
rámu frajer neuhnul
rámu frajer neuhnul
19:11:55
29.09.2011
29.09.2011

alpin
-> castrol: takže už nemusíš brzdiť na prechodoch ? 

19:11:17
29.09.2011
29.09.2011

castrol
pozvaral buraci ram na felu kooooonecne
18:16:03
29.09.2011
29.09.2011

Ondry
Dodělal jsem rozpěrky a stály mě asi 50 Kč.
10:30:27
29.09.2011
29.09.2011

havlik
-> stika87: ale na druhy straně foťáku co?

10:22:14
29.09.2011
29.09.2011

stika87 - Maschinenführer
-> havlik: 1kozel 

09:15:26
29.09.2011
29.09.2011

Radek Retro eLeSo
-> VeTeV 29.09.11 08:11:00: to je mi jasný že se dostaneš i jinam ale i tak to bylo fajn a za 60kč na hlavu v pohodě

09:00:53
29.09.2011
29.09.2011

maca
dokopal jsem se navštívit servis a udělat geometrii

08:46:15
29.09.2011
29.09.2011

havlik
-> stika87: samý kozy
08:11:00
29.09.2011
29.09.2011

VeTeV
-> Radek Retro eLeSo: jeste ze jsem v ramci praxi na tuto vez chodil dost dlouho zadara - a clovek se hlavne dostal uplne jinam nez beznej smrtelnik...
23:45:29
28.09.2011
28.09.2011

haso
-> Syny: tak ja som zasvinil koleso tak ze som omylom kopol do farby 

23:35:16
28.09.2011
28.09.2011

Syny
-> haso: No ono kdyby to prekryl cely, tak na to nemusi patlat redidlo 

23:32:43
28.09.2011
28.09.2011

haso
-> Syny: no a? to mal nechat zasrate? zmijem riedidlom, umyjem vodou a hotovo
23:25:47
28.09.2011
28.09.2011

Syny
-> sarkan1993666 28.09.11 22:02:21: Redidlem po pneumatice 

23:21:41
28.09.2011
28.09.2011

stika87 - Maschinenführer
Navsteva ZOO ve dvore :)
22:02:21
28.09.2011
28.09.2011

sarkan1993666
-> castrol 28.09.11 21:59:41: no pasku som dal dolu troška som prešiel po gume riedidlom a je to v pohode noč neviedno
21:59:41
28.09.2011
28.09.2011

castrol
-> sarkan1993666: bude pekne zadr. od farby
21:57:27
28.09.2011
28.09.2011

sarkan1993666
prečo ??
21:55:38
28.09.2011
28.09.2011

castrol
-> sarkan1993666: nechcem vidiet tu gumu ked das dole pasku
21:55:37
28.09.2011
28.09.2011

sarkan1993666
Matthes, záškodník z TechWebu 28.09.11 21:53:45 napsal:
→ sarkan1993666 28.09.11 21:49:50: LoL
je to až take hnusné ????
→ sarkan1993666 28.09.11 21:49:50: LoL
je to až take hnusné ????
21:53:45
28.09.2011
28.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> sarkan1993666 28.09.11 21:49:50: LoL


21:49:50
28.09.2011
28.09.2011

sarkan1993666
Tak to bu vipadať dočasne letné prezutie .
21:48:15
28.09.2011
28.09.2011

Mr_Kubas
www.automuzeum.websnadno.
cz/Info.html
Stránky muzea.. Jak je to velké, resp. kolik tam mají exemplářů? Mám to za kopečkem, tak to v nejbližší době asi zvyzitíruju
Díky za tip 
Stránky muzea.. Jak je to velké, resp. kolik tam mají exemplářů? Mám to za kopečkem, tak to v nejbližší době asi zvyzitíruju
Díky za tip 
21:36:45
28.09.2011
28.09.2011

Mr_Kubas
-> m8rinek 28.09.11 20:57:28: Automuzeum v Terezíně? Co to? Jdu googlit 

21:31:51
28.09.2011
28.09.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Nwkt 28.09.11 21:30:22: Na mail 

21:30:22
28.09.2011
28.09.2011

Nwkt
-> Tuner#2: Chceš tu fotku jak povídáš s majitelem?
21:27:56
28.09.2011
28.09.2011

Milan 136
-> Tuner#2: pecka

21:21:02
28.09.2011
28.09.2011

Tuner#2 - zrušená registrace
Dneska jsem si splnil dávný sen, vidět naživo Grafita... Ani jsem nedoufal, že si budu moct nafotit i brzdy, motor, nápravy, kufr a ještě si pokecám s majitelem
Stálo to za to!
Stálo to za to!21:14:03
28.09.2011
28.09.2011

suri
-> Pavel P..: mna už tiež nie -> alpin: njn
21:12:01
28.09.2011
28.09.2011

alpin
-> suri: krásna robota je vyberať alternátor na áčkovom meďáku
tri hodiny vypúštania vybraných slov a to bolo len nachystané na vybratie
tri hodiny vypúštania vybraných slov a to bolo len nachystané na vybratie21:08:16
28.09.2011
28.09.2011

Pavel P..
-> suri: tak tyhle radosti na autě s pičou ve znaku mě netrápěj naštěstí ale z týhle škodovku už mám taky dost... už aby to bylo hotový.

21:05:49
28.09.2011
28.09.2011

suri
-> Pavel P..: to poznám ale sú horšie roboty ak dve hodiny sa serieš z alternátorom na renaulte tak nápravu škodovky berieš ako lahodku
21:04:08
28.09.2011
28.09.2011

Shader
-> radekp: Jo, už jsem se díval
, parádní.
, parádní.21:02:03
28.09.2011
28.09.2011

Pavel P..
-> suri: dík.. ale sraní s tim bylo trefit se tam s ní na heveru

21:01:49
28.09.2011
28.09.2011

radekp
-> Shader: Já makal na tom samém

21:01:46
28.09.2011
28.09.2011

castrol
-> alpin 28.09.11 20:57:29: tak ked sa stretneme oslavime 

20:59:28
28.09.2011
28.09.2011

suri
-> alpin: tak držím palce -> Pavel P..: paráda pekná práca
20:58:32
28.09.2011
28.09.2011

Pavel P..
chybí dodělat pár věcí ale to je už sranda.

20:57:29
28.09.2011
28.09.2011

alpin
-> suri: 22.11 

20:57:28
28.09.2011
28.09.2011

m8rinek
Navštívili jsme nově otevřené Terezínské automuzeum...
20:57:04
28.09.2011
28.09.2011

Pavel P..
a je tam

20:56:50
28.09.2011
28.09.2011

suri
-> alpin: zabudol som kedy to máš 18?
neviete niekto kde v bb alebo vo zvolene majú toto ? Tesco mavalo a nema
neviete niekto kde v bb alebo vo zvolene majú toto ? Tesco mavalo a nema
20:56:05
28.09.2011
28.09.2011

alpin
-> suri: hlavne mi nebude svietiť tak hnusne slnko , zváračsky by mal končiť vraj pred vianocami takže na skúšky tam aj tam by bolo času jak-tak dosť
btw : tu mám posledný dnešný čerstvo upečený
btw : tu mám posledný dnešný čerstvo upečený
20:53:29
28.09.2011
28.09.2011

suri
-> alpin: ráno aspoň nie je taká premávka ako cez obed a pobede keď každý ide smer dom ... neboj to urobíš , budem držať palce
20:52:53
28.09.2011
28.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Mr.Lumpy 28.09.11 20:29:47: Takovej kolenovrt fakt nejsem
Syslik ma pravdu. Nastrikal jsem je sprejem na karoserie normalne... Jen tak, aby to hned nehnilo. Je mi jasny, ze ta plocha, ktera tlaci na desky se hned otlaci...
Syslik ma pravdu. Nastrikal jsem je sprejem na karoserie normalne... Jen tak, aby to hned nehnilo. Je mi jasny, ze ta plocha, ktera tlaci na desky se hned otlaci...20:50:50
28.09.2011
28.09.2011

alpin
-> suri: ani mi nevrav,, dva dni na praxi konečne a hneď treba ísť tam, som rád že vôbec stihnem do autoškoly a termíny jázd že o 6:00 ráno 

