-> Milan 136 02.10.11 19:56:21: Taky jsem v sobotu koukal, že mám čísla z jarních Běšin ještě čitelný (setřel jsem je jen narychlo rukávem)..
23:56:13 02.10.2011
David29
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Oni snad každej rok vyberou nějakej úsek
23:02:56 02.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
celý víkend sme s Kachníkem jezdili na moto, v sobotu návštěva Pekelných dolů-krásné prostředí, ještě hezčí cesta z Prahy a těch strojů co tam bylo, holt poslední pěkný víkend.
Dnes návštěva Muzea socialistických vozidel , spojená s obídkem - doporučujem, luxusně tam vaří, a pak pokračování do Konětop k vodě, večer do práglu a čáslav... super víkend
21:54:17 02.10.2011
Dale_Estelle
po nabitém víkendu dnes večer převoz do zimoviště, čímž jsem letos skončil...jelikož je v Berouně cirkus, tak jsem potkal cestou zřejmě uprchlou opici v zeleném klaunském voze.....a taky minul jednoho Pavlika P
-> darklord: No a jinak to je ten důvod:-) abych nemusel nikdy ku chat ty trubky z tak kokotského místa:-)
21:26:18 02.10.2011
darklord
-> Discovera: aha no tak to potom ano
21:23:15 02.10.2011
Discovera
-> darklord: Jsem věděl, že se někdo chytne:-) Ne gynekolog fakt nejsem a Al trubky budou právě za hřebenem říznuté a přes spojovací hadici co je ve spod podlahy. A důvod pro to mám:-)
21:17:34 02.10.2011
darklord
-> Discovera: pan je gynekolog? chcem vidiet ako budes nahadzovat predne trubky s napravou na aute
-> Milan 136: Chyba umejt. Mohl jsi mít vjezd zdarma
19:56:21 02.10.2011
Milan 136
Dnes možná poslední krásnej víkend, tak jsem vytáhl tisícovku, se kterou jsem byl naposledy na jaře v Běšinách. Dneska jsem myl čísla z oken
Tak jsem se svezl něco přes 150 km, trochu odrbal ty Barumky na letišti a něco vyfotil
Nie dnes ale včera som šiel získať prašule za auto zbral som kamarátov a hybaj ho a zaraz sa veci vybavili..a obzrel som aj Draxstríka ako čaká na záhrade na svoj zánik..
00:39:29 02.10.2011
1560 - zrušená registrace
-> palinator:
Co to je za zónu? Já myslel, že tam máte 1,2,3,4
00:13:48 02.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> David29: Nestaví se to v té Prahe nějako často?
22:02:32 01.10.2011
palinator
-> 1560:
Nechceš prodat nějaký VYDISky? Zóna 2+18*, heč! Nebo prodám samotný ty stříbrný hustokrutopřísný nezfalšovatelný známky.
21:44:54 01.10.2011
Arnold
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: urcite to ma podle predpisu