Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 54221 až 54270) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
14:31:23
03.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> disco_punk: sem nevědl že děláš Maluchy3 4
14:30:38
03.10.2011
VeTeV
-> disco_punk: to je bouda na maxipsa fika :-)
14:30:23
03.10.2011
Tomáššš
-> Pavel P..: taky dom by mi stacil 1 3
14:26:40
03.10.2011
Pavel P..
-> Tomáššš: to má dvojí využití... až ho z domu vyhoděj tak tam může bydlet aj s autem1
14:25:44
03.10.2011
Tomáššš
-> disco_punk: ved tam sa da byvat :D pekna praca :)
14:22:43
03.10.2011
disco_punk
o víkendu sme s tatínkem zastrešili budouci garáž 125
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od disco_punk vložen 03.10.2011 14:22:43
08:38:05
03.10.2011
Jozka
-> Milan 136 02.10.11 19:56:21: 3 Taky jsem v sobotu koukal, že mám čísla z jarních Běšin ještě čitelný (setřel jsem je jen narychlo rukávem)..
23:56:13
02.10.2011
David29
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Oni snad každej rok vyberou nějakej úsek
23:02:56
02.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
celý víkend sme s Kachníkem jezdili na moto, v sobotu návštěva Pekelných dolů-krásné prostředí, ještě hezčí cesta z Prahy a těch strojů co tam bylo, holt poslední pěkný víkend.
Dnes návštěva Muzea socialistických vozidel , spojená s obídkem - doporučujem, luxusně tam vaří, a pak pokračování do Konětop k vodě, večer do práglu a čáslav... super víkend5
21:54:17
02.10.2011
Dale_Estelle
po nabitém víkendu dnes večer převoz do zimoviště, čímž jsem letos skončil...jelikož je v Berouně cirkus, tak jsem potkal cestou zřejmě uprchlou opici v zeleném klaunském voze.....a taky minul jednoho Pavlika P1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Dale_Estelle vložen 02.10.2011 21:54:17
21:41:11
02.10.2011
Radek Retro eLeSo
našel sem malou korozi.........81

víc v kartě
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 02.10.2011 21:41:11
21:29:05
02.10.2011
Discovera
-> darklord: No a jinak to je ten důvod:-) abych nemusel nikdy ku chat ty trubky z tak kokotského místa:-)
21:26:18
02.10.2011
darklord
-> Discovera: aha no tak to potom ano
21:23:15
02.10.2011
Discovera
-> darklord: Jsem věděl, že se někdo chytne:-) Ne gynekolog fakt nejsem a Al trubky budou právě za hřebenem říznuté a přes spojovací hadici co je ve spod podlahy. A důvod pro to mám:-)
21:17:34
02.10.2011
darklord
-> Discovera: pan je gynekolog? chcem vidiet ako budes nahadzovat predne trubky s napravou na aute 3
21:16:20
02.10.2011
Radek Retro eLeSo
včera navštívil hasičský závody Praha 6 Suchdol

víc dám do příslušnýho tématu4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 02.10.2011 21:16:20
21:12:23
02.10.2011
Discovera
No a za dalších 10min nachystáno na novou chladičovku ale týden to počká:-)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Discovera vložen 02.10.2011 21:12:23
21:09:49
02.10.2011
Discovera
Po otočení malej šok:-) ...ale netrápí mě přijdou všechny nové
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Discovera vložen 02.10.2011 21:09:49
21:07:16
02.10.2011
Discovera
Tak 5min před otočením na všechny 4:-) po 2,5 letech:-)
Na trubky pro vodu nehleďte...ty tam přijdou až posléze.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Discovera vložen 02.10.2011 21:07:16
20:43:18
02.10.2011
Milan 136
-> Nwkt: 3 to mě nenapadlo

-> De&coN: díky. jo tam
19:58:16
02.10.2011
Deacon
-> Milan 136: Pěkná 4 To je to letiště u Bechyně?
19:56:54
02.10.2011
Nwkt
-> Milan 136: Chyba umejt. Mohl jsi mít vjezd zdarma 3
19:56:21
02.10.2011
Milan 136
Dnes možná poslední krásnej víkend, tak jsem vytáhl tisícovku, se kterou jsem byl naposledy na jaře v Běšinách. Dneska jsem myl čísla z oken3
Tak jsem se svezl něco přes 150 km, trochu odrbal ty Barumky na letišti a něco vyfotil
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Milan 136 vložen 02.10.2011 19:56:21
19:56:14
02.10.2011
Vojtisek
-> castrol: střemhlav k zemi?3
19:52:03
02.10.2011
palinator
-> OTA-MTX:
Zuby jsi nenašel?40
19:51:09
02.10.2011
Milan 136
-> OTA-MTX: to musely bejt děsný zvuky
19:48:41
02.10.2011
OTA-MTX
měnil rozvody, 470tis…
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od OTA-MTX vložen 02.10.2011 19:48:41
19:36:04
02.10.2011
Jurdaj
A aj pružiny 5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jurdaj vložen 02.10.2011 19:36:04
19:34:06
02.10.2011
Jurdaj
Hotovo Ramená 5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jurdaj vložen 02.10.2011 19:34:06
18:38:41
02.10.2011
castrol
-> Vojtisek: si pis ze lieta a este ako
17:59:31
02.10.2011
palinator
-> 1560:
Myslím tím trasa Chvaletice-Pardubice(+MHD ). Nevím, co co znamená.
17:49:38
02.10.2011
Enggik
Prakticky nic, jenom umyl spotřebku. 40
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Enggik vložen 02.10.2011 17:49:38
16:21:15
02.10.2011
Vojtisek
-> castrol: lítá ta věc?3
15:59:32
02.10.2011
navajas
ne dnes, ale včera-dal jsem bobrcup
12:46:09
02.10.2011
aceboss
Po třech letech uskladnění konečně doma 79
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od aceboss vložen 02.10.2011 12:46:09
12:35:54
02.10.2011
šípka 120 l
Nie dnes ale včera som šiel získať prašule za auto zbral som kamarátov a hybaj ho a zaraz sa veci vybavili..a obzrel som aj Draxstríka ako čaká na záhrade na svoj zánik..8
00:39:29
02.10.2011
1560 - zrušená registrace
-> palinator:
Co to je za zónu? Já myslel, že tam máte 1,2,3,4 3
00:13:48
02.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> David29: Nestaví se to v té Prahe nějako často?
22:02:32
01.10.2011
palinator
-> 1560:
Nechceš prodat nějaký VYDISky? Zóna 2+18*, heč!3 Nebo prodám samotný ty stříbrný hustokrutopřísný nezfalšovatelný známky.40
21:44:54
01.10.2011
Arnold
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: urcite to ma podle predpisu 3 3 3
21:42:20
01.10.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Joki: jak dlouhá je ložná plocha na tom vleku? 1
19:13:52
01.10.2011
castrol
ja som dnes doskladal akrobata co som vyrabal
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 01.10.2011 19:13:52
19:13:22
01.10.2011
Shark
menil silenty na stabiku v predu aj v zadu .. na liazke...pixa robota fakt 8
19:11:40
01.10.2011
castrol
-> sarkan1993666 01.10.11 01:10:05: mas traslaka
16:38:51
01.10.2011
David29
16:38:25
01.10.2011
David29
Stavěl protipovodňovku v Praze...
1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od David29 vložen 01.10.2011 16:38:25
11:17:55
01.10.2011
Mr_Kubas
-> 1560: Nechceš studentskou Roudnice n.L. -> Ústí n.L.? Pár bych jich mohl schovávat a pak ti to klidně pošlu 3
11:07:17
01.10.2011
doking
-> 1560: Zachvilku budou jízdenky od ČD raritou až dráhy díky Jančurovi krachnou :-D. Od pondělka slevují cca o 30% A jak to šlo najednou rychle :-D
11:05:29
01.10.2011
Tomaso435
-> sarkan1993666: to hnusný křídlo je tak pěkný :-)
11:03:39
01.10.2011
Gryzly
-> 1560: Máš jízdenku z železnice Desná? Bych ti jednu čerstvou mohl poslat.
Extreme Tyres