Tak zase na letních proužek na kolech je na dobu neurčitou zavrhl musím si to ještě pořádně načárat v photoshopu ze vsech moznejch uhlů ;) jinak ta T80 neni natrena ale leskne se od ozivovace gum
Vojtisek 25.04.12 21:48:15 napsal:
kucí otázka, když mě na slovensku zastaví policajt, bude se dotazovat,
jestli mám spoilery, světla a tak zaspaný v TP? děkujůůzrovna ti sebere papíry a zavoláíš si odtah
07:17:10 27.04.2012
Milan 136
-> Jarda/felda: záleží na tom jakej
22:48:52 26.04.2012
Jarda/felda
suri 26.04.12 21:29:59 napsal: → alpin: je , ale origo máš do zveráka , celý mcpherson
položíš , a stiahneš golou jednou skrutkou , máš tam axiálne ložiská a
ide ľahko → Tommyk: jj tiež mám
jo origo je dobrej jenže jaksi nejni univerzální
22:00:12 26.04.2012
suri
-> Milan 136: to je luxus
21:59:54 26.04.2012
Milan 136
-> suri: cesta z Prostějova do ČB za 90 haléřů/1km
dojel z rychlo opravy kámošovi formano vraždy kterou jak vidím v sobotu potáhnu z třebíče na laně ventilátor větráku k.o. těsnění pod palicou k.o. možná i hlava prasklá nebo hnutý vložky takže sem mu to aspoň trošku poladil stylem vytáhnutej nermostat kohout topení zaraženej na max. teplém tak třeba to dojede tam i zpět
Dnes po práci na taťkovo octě:
Spasování předního nárazníku, pak sundání červený barvy a rezu z bubnů a nalakování do černý. a pak přezutí.
Skončil jsem v půl 9 a měl dost:)
-> alpin: je , ale origo máš do zveráka , celý mcpherson položíš , a stiahneš golou jednou skrutkou , máš tam axiálne ložiská a ide ľahko -> Tommyk: jj tiež mám
21:26:35 26.04.2012
alpin
-> suri: v unimaxe majú hydraulický , to ti je super vec
21:26:32 26.04.2012
Tommyk
-> suri: tak já si můžu pujčit, jenže mě to už nebaví pořád někoho nahánět. a kupovat to nebudu
21:25:41 26.04.2012
suri
-> Tommyk: sťahováky , ale origo je lepší , to je lahôdková robota
21:24:47 26.04.2012
Tommyk
Dneska mě to v práci vyloženě sralo, tak jsem se na to taky trošku vysral a udělal jsem si něco pro sebe
kdo pozná?
ještě chybí druhý kus, ale nebyla závitovka..