











Kdybych jim nadával, tak tady píšu něco jinýho





Na stk se objednává a myslím si, že si do toho od policajtů nenechají jen tak kecat a určitě nemůžou upřednostnit auto policie, takže těch nedodělávek je víc


.



. Takže na jejich místě bych vybíral auta s více součástkama..























,opravím jedno,vysere se druhý.udržím ji při životě alespon na jednu technickou a pak možná sbohem.toho plynu je škoda jinak kastle je na komplet generálku a nejsem blázen abych do toho dal někde 30t.kč aby to vypadalo trošku k světu





















Je to dokonalost

