skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
10:44:31
07.05.2012
07.05.2012

Rotak
-> Tony Outland: co je to za auto ?
10:27:50
07.05.2012
07.05.2012

Tony Outland
Tak jsem na to vlítl a bylo to 

10:26:42
07.05.2012
07.05.2012

Tony Outland
Tak jsem si říkal na čem asi ta chromová lišta drží.....
A zjistil jsem že opravdu na níčem
A zjistil jsem že opravdu na níčem

09:48:04
07.05.2012
07.05.2012

Hurdis
Urovnán můj vlastní nepořádek v pojistkách, už nejsem sponzorem jedné pojišťovny, tedy alespoň ne tak extrémně štědrým.
Užovka změněna z nesmyslných 4700 na 2600 / rok vč. nově připojištění nehody mimo ČR
Velký nákladní vlek jsme připsali k Rapidu - tj. z 356 na 0 / rok
Rapid oproti plánovanému rozpočtu kolem 4500 nakonec 2900 / rok včetně doplňkových samostatných pojištění (amortizace, živel, nehoda mimo ČR).
Takže docela spokojenost.
No a v 10:43 vyzvednout na dopravce registrační značky :-))
Užovka změněna z nesmyslných 4700 na 2600 / rok vč. nově připojištění nehody mimo ČR
Velký nákladní vlek jsme připsali k Rapidu - tj. z 356 na 0 / rok
Rapid oproti plánovanému rozpočtu kolem 4500 nakonec 2900 / rok včetně doplňkových samostatných pojištění (amortizace, živel, nehoda mimo ČR).
Takže docela spokojenost.
No a v 10:43 vyzvednout na dopravce registrační značky :-))
09:05:58
07.05.2012
07.05.2012

jarda.u1
-> Joki 06.05.12 22:04:01: budes delat hydrostely?
06:29:45
07.05.2012
07.05.2012

jok3r
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: stejne to je pekna barva
kamos ma podobnou na dvojkovy fabii co si dovezl z belgie
kamos ma podobnou na dvojkovy fabii co si dovezl z belgie23:59:59
06.05.2012
06.05.2012

Syny
-> MOLSO 06.05.12 20:20:29: No jooo, tady mel nekdo povolenou matku a drzel mu to jen klinek :)
23:32:53
06.05.2012
06.05.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
ještě 2 víkendy a hotovo... konečně
22:18:37
06.05.2012
06.05.2012

MOLSO
-> Labros: neklepalo mlátilo 

22:14:21
06.05.2012
06.05.2012

ochoda
Kolinak prumer by voko 30cm odsazeni 9cm? obšitej kůží konečne sem se svojim kormidlem spokojenej 

22:06:22
06.05.2012
06.05.2012

castrol
-> stepan: to hej ta musi rezat cestu
22:04:01
06.05.2012
06.05.2012

Joki
Vrtám se v tom 

22:01:46
06.05.2012
06.05.2012

stepan
-> matoo: Prostřední je nejlepší. 

22:01:09
06.05.2012
06.05.2012

Labros
-> MOLSO: jejdy jejdy, neříkej že to při jízdě klepalo? 

22:01:03
06.05.2012
06.05.2012

matoo
dnes som trocha zosumarizoval obutie na kilo :), aneb jak snizit auto bez vymeny pruzin
21:52:31
06.05.2012
06.05.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Kromě nacvakání pár věcí na Tuňáka opět bourání betonové podlahy a uklízení bordelu - to děláme už v podstatě nějakou dobu. Je celkem zajímavé, co člověk všechno stíhá, když mu nic jiného nezbývá. 

21:16:53
06.05.2012
06.05.2012

Radek Retro eLeSo
-> afro100: ahá

20:45:51
06.05.2012
06.05.2012

Hurdis
-> minno: Někdo už mi ukradl dnes nalezené know-how? To jsem si nemusel žehlit bubukápi s kapsama na večerní návštěvu chrámu Sv. Ducha.
20:37:13
06.05.2012
06.05.2012

castrol
-> MOLSO: drazka sa zavari, zafrezuje a cajk
20:36:00
06.05.2012
06.05.2012

jok3r
-> Hurdis: uvidis tam kazdorocne skoro stejny auta,,, par peknejch tam urcite je,, zajimavy tam vozej polaci i kdyz letos jich tam moc nebylo
20:31:51
06.05.2012
06.05.2012

minno
-> Hurdis: tak už viem odkiaľ sa zrazu na veterán burzách objavuje toľko poloos vo vosku

20:31:48
06.05.2012
06.05.2012

MOLSO
-> Hurdis: 
-> suri: ani náhodou všetkotam bolo vylágrované ... za pomoci teamu sme nahodili druhú polnápravu a už to zase jazdí jak zamlada

-> suri: ani náhodou všetkotam bolo vylágrované ... za pomoci teamu sme nahodili druhú polnápravu a už to zase jazdí jak zamlada

20:29:28
06.05.2012
06.05.2012

Hurdis
-> Milan 136: Hlavně sebrat v kostele pár svíček na zalití. 

20:28:07
06.05.2012
06.05.2012

suri
-> MOLSO: zapastuj a zabrús , dotiahni lešenovkou a bude to jazdiť
20:27:13
06.05.2012
06.05.2012

Milan 136
-> Hurdis: 

20:26:33
06.05.2012
06.05.2012

Hurdis
-> MOLSO: Trocha péče a lásky a prodáš na net aukci jako novou po dědovi.
20:20:29
06.05.2012
06.05.2012

MOLSO
Dnes sme rozhodili tú super kyvku 

19:42:01
06.05.2012
06.05.2012

Hurdis
-> jok3r: Já si to právě pamatuji z prvních několika ročníků, bývala sobota 12-16., jak to vyšlo v kalendáři. Na tenhle termín plánuju každoročně akci, takže proto si pamatuji kolizi v termínech. Jinak už sraz nesleduji.
Má cenu se tam podívat, třeba na přesrok?
Má cenu se tam podívat, třeba na přesrok?
19:35:45
06.05.2012
06.05.2012

afro100
-> Radek Retro eLeSo: ja som tam nebol, vracal som sa cez v.myto v sobotu z francuzka ...
cez plot som tam vsimol potuneneho vartasa a tu cervenociernu vzadu rozsirenu tisicku ..
cez plot som tam vsimol potuneneho vartasa a tu cervenociernu vzadu rozsirenu tisicku ..
19:27:32
06.05.2012
06.05.2012

suri
zas niečo , ja som rozobral podvozok
19:27:15
06.05.2012
06.05.2012

jok3r
-> Radek Retro eLeSo: -> Hurdis: loni byla az kolem 12. a predloni byla na carodejnice myslim :)
18:59:02
06.05.2012
06.05.2012

Radek Retro eLeSo
-> Hurdis: netuším kdy bejvá normálně,já loni nebyl
18:58:30
06.05.2012
06.05.2012

Radek Retro eLeSo
-> afro100: no já vědět že tam budeš tak se taky ozvu

18:58:15
06.05.2012
06.05.2012

ondrej1
Nahodil som 880 Rozdelovač a hned išiel vyskúšať max po dialnici 185 km/h pri 5200 otáčkach..Hore Zamarovcami 150 fábiovský motor ťahá brutusne nepozná to kopec žaidna podradovanie nič....Gumy 165/80 len dočasné.....Už nikdy žiadny kontakt ani upravované bezkontakty!
18:54:04
06.05.2012
06.05.2012

Hurdis
Aha, Mýto dokonce. Tak to bylo letos o týden dříve než obvykle, že? Normálně bývá víkend kolem 13. května.
18:52:51
06.05.2012
06.05.2012

afro100
-> Radek Retro eLeSo: sakra, vediet ze budes v myte, stavil by som sa ..
18:52:41
06.05.2012
06.05.2012

Hurdis
-> Radek Retro eLeSo: O důvod víc vozit na srazy důstojnickou uniformu. Jako nižším šaržím pak lze nařídit cvičit prostná.
18:51:43
06.05.2012
06.05.2012

Lukaso358
-> Radek Retro eLeSo: fejšn kár že?
18:49:23
06.05.2012
06.05.2012

Radek Retro eLeSo
včera sem byl na srazu a opírali se mi nějaký čubinky o auto

17:39:03
06.05.2012
06.05.2012

Hurdis
Dneska dlouho plánovaný roční servis na užovce (4x to zhatilo betonování). Oběma škodovkám sundáno spodní prádlo a přetěsnění AC pumpiček. Ouža decentně dojila celou minulou sezonu a i Rapid si po další (už třetí motohodině) dovolil uronit slzičku. Ještě si to někde lehoučce sedá, i parohy šly o půl otáčky matek dotáhnout.
A před chvíli připraveny papíry pro pojišťovnu a vyplněna žádost o změnu údajů - vyjmutí z depozitu. Snad se zítra podaří stihnout oboje.
A před chvíli připraveny papíry pro pojišťovnu a vyplněna žádost o změnu údajů - vyjmutí z depozitu. Snad se zítra podaří stihnout oboje.
17:34:15
06.05.2012
06.05.2012

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Ty už se dej k myslivcům
.
.16:05:17
06.05.2012
06.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
finito...tak max na rok to tipuju
16:04:49
06.05.2012
06.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
decentně...asi začnu sbírat zlámaný výztuhy

16:04:15
06.05.2012
06.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
proběhla rychlooprava....už třetí
srnky zk*rvený
srnky zk*rvený16:03:23
06.05.2012
06.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> jarda.skoda130: ložisko bys měl tam mít stejný jako na 190mm...tam se rozlišuje mám pocit jen na talířovej přítlačák a na třípackovej....máš tam talířovou....ale asi když už se v tom budeš vrtat tak bych dal nový ať je klid...jen ne čínu bo turka
15:30:27
06.05.2012
06.05.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
pripravil pár 4-piestikov na farbu

13:15:56
06.05.2012
06.05.2012

jarda.skoda130
-> Karlos (WIO46): tak to seš na tom jako já, na motoru mám novou lamelu i přítlačák..no kdyby to nešlo tak se zaimprovizuje, tak těžký to nebude
na těch mých necelých 200 km za léto to bude stačit 
sem se jen chtěl radši optat protože tohle dělám prvně..
na těch mých necelých 200 km za léto to bude stačit 
sem se jen chtěl radši optat protože tohle dělám prvně..
13:13:25
06.05.2012
06.05.2012

Karlos (WIO46)
-> jarda.skoda130: Nevím jestli to takhle bude fungovat vždy, ale přítlačák mám zánovní a lamelu novou a premává to.
13:10:41
06.05.2012
06.05.2012

jarda.skoda130
-> Karlos (WIO46): děkuji, dám na tvou radu a zkusím
kdyby něco ložisko mám a o maličko delší tyčka se dá vyrobit ze závitovky M8 mám pocit..
kdyby něco ložisko mám a o maličko delší tyčka se dá vyrobit ze závitovky M8 mám pocit..13:08:05
06.05.2012
06.05.2012

Karlos (WIO46)
-> jarda.skoda130: Mě vystačila i stará tyčka, ale je to tak tak.
