skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
12:58:21
11.05.2012
11.05.2012

afro100
-> Targa: gratulacia
11:57:02
11.05.2012
11.05.2012

stika87 - Maschinenführer
-> Targa: Gratulace ;-)
11:55:01
11.05.2012
11.05.2012

Targa
Zdravim tak kdo nemá Facebook.. tak hlásim novinku
Narodil se nám syn :)
Milošek Kučera 50cm 3,4Kg 1,5,2012 ve 23,30
kdo by chtěl přispět hlasem do ankety tak zde:)
hradecky.denik.cz/miminka /obrazem-vitame-v-uplynuly ch-dnech-narozena-miminka- 20120507.html?_fid=25os
za každej hlas děkujeme
a od teď na srazy jen ve třech:)
Narodil se nám syn :)
Milošek Kučera 50cm 3,4Kg 1,5,2012 ve 23,30
kdo by chtěl přispět hlasem do ankety tak zde:)
hradecky.denik.cz/miminka /obrazem-vitame-v-uplynuly ch-dnech-narozena-miminka- 20120507.html?_fid=25os
za každej hlas děkujeme
a od teď na srazy jen ve třech:)
22:39:17
10.05.2012
10.05.2012

Pavel P..
-> Sepp: učňák na rohu Průběžný a Dubečský... kámoš tam má známýho mistra, takže to bylo prima.

22:35:20
10.05.2012
10.05.2012

Sepp
-> Pavel P..: Kde ti nakonec tu geometrii udělali? Auto vypadá pěkně.
22:01:25
10.05.2012
10.05.2012

Tommyk
-> CpEaRjHaY-průserář: hezký, tak kdy se pro to můžu stavit? nechám ti tam ty moje, můžeš si je repásnout znova, když už víš jak na to.. 

20:59:10
10.05.2012
10.05.2012

OndraKrupi
-> Zberatel 10.05.12 16:56:21: vejron hm.... 

20:00:58
10.05.2012
10.05.2012

suri
-> CpEaRjHaY-průserář: hezké a neobvyklé
19:53:54
10.05.2012
10.05.2012

Pavel P..
Tak já byl dneska na geometrii se škodovkou, vše šlo bezvadně.. snad to bude OK. Hned jsem se byl projet.
18:39:07
10.05.2012
10.05.2012

CpEaRjHaY-průserář
-> Peťa Klíč: Je to Alkyton měděná kladívková

18:37:17
10.05.2012
10.05.2012

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
-> CpEaRjHaY-průserář: tto je nějaká žůžobůžo barva nebo je to poměděný?
18:33:34
10.05.2012
10.05.2012

CpEaRjHaY-průserář
Opravdu to není rezavé :-))
18:30:44
10.05.2012
10.05.2012

CpEaRjHaY-průserář
Tak konečně dneska dodělaná generálka brzdičů..

16:56:21
10.05.2012
10.05.2012

Zberatel
Dnes som videl toto,tak sa chcem podeliť
16:26:14
10.05.2012
10.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
a kedže u nás mali len M4x20 tak pekne skrátené šrobiky na potrebnú dlžku. na sustruhu...
a tak som mohol dokončiť karbec ale to už bude v inej téme :D
a tak som mohol dokončiť karbec ale to už bude v inej téme :D
16:24:43
10.05.2012
10.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
odhalil tajomstvo blednutia plastov... :D spodok krásne čierny ..preleštený, vrch ešte ogrcany bledý.. časom ešte premyslieť nejako viac aby vyzerali ako original... :)
16:22:43
10.05.2012
10.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
dalej... kedže boli stierače také oťukané a farba bola len kde tu. tak som ich oškrabal komplet nech nevyzerajú ako zebry :D ... rovno aj vymenené gumičky
16:21:02
10.05.2012
10.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
očistený filterbox, vymenené sviečky. do pálky vyrobené štople. a vytiahnuté tie veci čo aj tak nefungujú :D STK zmáknutá
15:31:11
10.05.2012
10.05.2012

Plisek
-> Tichy Radek: to jsme na tom stejně chci udělat nápravy a pustit se do přetěsnění motoru nechat udělat hlavu na naturál a udělat rozvody a potom ostatní
13:35:30
10.05.2012
10.05.2012

Lukky_sk
-> PsychoWard666 10.05.12 11:46:24:
like :)
like :)11:46:24
10.05.2012
10.05.2012

PsychoWard666
Tak sem dneska konečně nahodil nový budíky
09:58:42
10.05.2012
10.05.2012

petřík
petrvod.rajce.idnes.cz/vy
vareni_prednich_podbehu_vy
mena_spajzky_tuning_H.K.
jsem is cvičně zase trošku zavařil a vyměnil převodovku po její smrti v hradci :O)
jsem is cvičně zase trošku zavařil a vyměnil převodovku po její smrti v hradci :O)
09:34:47
10.05.2012
10.05.2012

dragon_cb_cz
-> palinator: Tak já to jméno v kartě mám, nestydím se za něj a věřím, že svoje názory si obhájit umím. Ale když člověk nadává na policajty a podobně tak to nemusí být úplně hned vidět. Možná jsem paranoidní, ale vidím to tak.
01:13:28
10.05.2012
10.05.2012

palinator
-> dragon_cb_cz:
Vystupovat za svoje vlastní jméno (byť zkrácený nebo pozměněný) mi přijde upřímnější, přímočařejší a důvěryhodnější, než se skrývat ještě více za falešnou identitu. Krom toho některý přezdívky jsou spíš přítěží, než nějakým ulehčením.
Vystupovat za svoje vlastní jméno (byť zkrácený nebo pozměněný) mi přijde upřímnější, přímočařejší a důvěryhodnější, než se skrývat ještě více za falešnou identitu. Krom toho některý přezdívky jsou spíš přítěží, než nějakým ulehčením.
00:24:36
10.05.2012
10.05.2012

dragon_cb_cz
-> palinator: Napiš adminovi, ke mně byl vstřícnej
Ale přiznám se že k opačnýmu postupu nevidím moc důvod...
Ale přiznám se že k opačnýmu postupu nevidím moc důvod...23:55:12
09.05.2012
09.05.2012

Vilda - zrušená registrace
detail
Až bude čas, tak se opískujou a udělaj pořádně jako celej vozejk 
Až bude čas, tak se opískujou a udělaj pořádně jako celej vozejk 
23:53:43
09.05.2012
09.05.2012

Vilda - zrušená registrace
V úterý bylo hezky a já se nudil, tak jsem si namaloval kolečka 

23:10:33
09.05.2012
09.05.2012

StepaNoFUN
-> Kuladmin: Takže nepolezou, protože ta otáčkoměrová bude ležet na 0 a tachometrová se kamsi pohybovat dle směru větru a momentálního náklonu terénu... ;-)
23:10:28
09.05.2012
09.05.2012

palinator
-> dragon_cb_cz:
Věř, že já bych nejradši udělal opak.
Věř, že já bych nejradši udělal opak.
22:34:41
09.05.2012
09.05.2012

Tichy Radek
-> Plisek: neboj začnu , zejtra chci volat kvůli těm brzdám a pustim se do náprav
22:23:41
09.05.2012
09.05.2012

dragon_cb_cz
-> j_j: Klidně vem, ale dokud se nenaučíš česky tak stejně každej pozná co jsi zač 

22:10:24
09.05.2012
09.05.2012

j_j
-> dragon_cb_cz: ok, tak jsi "Víta Heřmana" vezmu já 

22:05:54
09.05.2012
09.05.2012

dragon_cb_cz
Poprosil admina aby mu změnil zpackanou registraci a místo občanského "Vít Heřman" mám konečně nick 

21:23:23
09.05.2012
09.05.2012

ochoda
otackomer bude tim sem si vcelku jistej a rychlomeru taky verim
az udelam kabelaz a oskousim to tak poreferuju :D
az udelam kabelaz a oskousim to tak poreferuju :D21:20:34
09.05.2012
09.05.2012

castrol
-> Stepan FUN: tak zas prerobit 

21:19:17
09.05.2012
09.05.2012

Kuladmin
-> Stepan FUN: od cca 120 km/hod polezou

Edit: kdyz v tu chvili vypadne drat od otackomeru nebo vypne motor


Edit: kdyz v tu chvili vypadne drat od otackomeru nebo vypne motor


21:18:00
09.05.2012
09.05.2012

StepaNoFUN
-> ochoda: Ručičky proti sobě? :-O Jako nápad asi dobrý, nicméně já radši když ty ručičky lezou souběžně... :-)
21:17:05
09.05.2012
09.05.2012

Bucin
-> Jarda/felda: neboj to drží jako skála 

21:16:56
09.05.2012
09.05.2012

Tomaso435
-> ochoda: jen aby ti to ukazovalo dobře když máš ty ručičky takhle jinak ... tam dle mě je rozdíl jesi de ručička samospádem dolu nebo ji vytlačuje ten mechanizmus
21:14:52
09.05.2012
09.05.2012

ochoda
Snad uz budu spokojenej s budikama 

20:58:52
09.05.2012
09.05.2012

eben
nalepil nalepku od Minna,velka vdaka

20:50:58
09.05.2012
09.05.2012

peter13789
-> andyrs: aj ja po E34 tajne túžim, ale benzín 2,5 a v kombíku 

20:45:32
09.05.2012
09.05.2012

castrol
-> Jarda/felda: preco ? uz tu bolo viac extremov 

19:46:32
09.05.2012
09.05.2012

andyrs
Je to inak kus váhy to auto, mali sme také ničmoc lano, prvýkrát sa pretrhlo keď sme vyšli z dvora a druhý raz asi 2 km pred servisom
takže keď som konečne prišiel domov konečne som sa ukľudnil
takže keď som konečne prišiel domov konečne som sa ukľudnil
19:39:02
09.05.2012
09.05.2012

andyrs
Dnes po troch rokoch som vytiahol z garáže e34, museli sme ho takto vytiahnuť na lane, auto za boha nie a nie natočiť, dali sme nové sviečky, benzín a nič. Matne si spomínam že pred odstavením do garáže sa hrialo, teraz sme ho odtiahli na lane rovno do servisu. Bude nasledovať rozborka, hlava dole, popozerať a uvidíme. Plán je dať auto do čo možno najlepšieho stavu a zachovať v originále. Je to síce iba 520i, ale v rodine je od nova, má origo 201tis km., nikdy búrané, čo myslím dobrý základ. Sem tam ale vylietajú hrdzavé bodky.
Tu na virte je to najpopulárnejší zadohrab po škodovke

Tu na virte je to najpopulárnejší zadohrab po škodovke

19:36:16
09.05.2012
09.05.2012

navajas
A taky konečně opravené čerpadlo na vodu.
19:35:27
09.05.2012
09.05.2012

navajas
Dnes vše připraveno na první sloupek vjezdové brány-a zítra betonujem.
17:41:55
09.05.2012
09.05.2012

Plisek
-> Tichy Radek: jo mám v plánu koupit kotouč a barvu a začít dělat podvozek
a proč bys nemohl taky něco dělat
a proč bys nemohl taky něco dělat

16:34:48
09.05.2012
09.05.2012

Jarda/felda
-> Bucin: že se nebojíš pod to vlezt 


