
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
15:33:35
11.06.2012
11.06.2012

Jozka
-> suri: Tak to už hej

15:04:02
11.06.2012
11.06.2012

suri
-> Jozka: ale ja sa nesťažujem , mám tam kopu spolužiakov a spolužiačok
a tak podobne , nevyhýbam sa :D
a tak podobne , nevyhýbam sa :D14:25:14
11.06.2012
11.06.2012

Jozka
-> suri: Tak zkus nakouknout ještě tak ve středu a jestli to zas bude stejný, další návštěvy toho ústavu bych teda vážně uvážil..

13:49:59
11.06.2012
11.06.2012

suri
-> castrol: tak ja som bol hlavne pozrieť školníka a spolužiakov , lebo som mal cestu okolo
13:38:06
11.06.2012
11.06.2012

castrol
-> suri: kratka doba aby sa nieco zmenilo 

11:42:20
11.06.2012
11.06.2012

suri
bol som pozrieť v škole , a nič sa nezmenilo ... od piatku
23:11:03
10.06.2012
10.06.2012

Maťulo
-> suri: pre vsetko, nie len pre auta... 

23:09:26
10.06.2012
10.06.2012

suri
-> Matulo: to platí aj pre ford
23:08:50
10.06.2012
10.06.2012

Maťulo
-> suri: to uz je na ludoch, ako sa o to staraju... preventivna udrzba niekedy neuskodi...
23:07:53
10.06.2012
10.06.2012

suri
-> Matulo: zadreté brzdy riešim na feldách často ...
23:03:46
10.06.2012
10.06.2012

Maťulo
-> suri: zlata felicia! tam staci mat benzin a dobru baterku a nesahnem na to jak je rok dlhy!
23:01:24
10.06.2012
10.06.2012

alpin
-> Matulo: rob niečo na dvojkovej lagune 

23:00:35
10.06.2012
10.06.2012

suri
-> Matulo: ja mám piči , ako ludia ku mne tak ja k nim , tuto sice kamarat ma s feldou dačo , nech si porieši ...
22:59:59
10.06.2012
10.06.2012

Maťulo
-> suri: upletol som si na seba bic... sprosty som, lebo som sa este nenaucil povedat nie... teraz na to doplacam, ale tak uz to dokoncim ked som slubil ale je to uz posledne auto ktore opravujem! teda okrem mojich! 

22:58:10
10.06.2012
10.06.2012

suri
-> Matulo: sú aj horšie autá na prístup , nemusíš to robiť ak nechceš
22:52:52
10.06.2012
10.06.2012

Maťulo
-> suri: a pristup k lankam radsej ani popisovat nebudem! to by bola diplomovka... 

22:50:58
10.06.2012
10.06.2012

suri
-> Matulo: koncern poznám , toto nie , alebo si to nepamätám ..
22:50:00
10.06.2012
10.06.2012

alpin
-> Matthes, záškodník z TechWebu: keď niekto zvykne dať rýchlosť a nie ručnú tak hej
22:49:22
10.06.2012
10.06.2012

Maťulo
-> suri: princip je uplne rovnaky aj na mondeu aj na passate...
vyhoda koncernu - hlinikovy lahky strmen, vnutro vyberes lahko po vybrati segerky
vyhoda mondea - je akurat v tom imbuse v strede piestika, inac je strmen ocelovy tazky jak prasa a navyse je ten samostav zaisteny tym kokotskym 5hranom..
vyhoda koncernu - hlinikovy lahky strmen, vnutro vyberes lahko po vybrati segerky
vyhoda mondea - je akurat v tom imbuse v strede piestika, inac je strmen ocelovy tazky jak prasa a navyse je ten samostav zaisteny tym kokotskym 5hranom..

22:48:13
10.06.2012
10.06.2012

suri
-> alpin: nestretám sa , vravím azda len to infinity čo som robil , prípadne ešte tuším aj chrysler to mal
22:47:54
10.06.2012
10.06.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> alpin: No co jsem zazil, tak to bylo pekne napicu, pac ty treci plochy pro rucku rezly.
22:46:58
10.06.2012
10.06.2012

alpin
-> suri: ručné v kotúči mávaju bavoráky a dodávky ale je to celkom fajn
22:44:17
10.06.2012
10.06.2012

suri
-> alpin: passat klasika v strmeni ... ručná v kotúči je zaujímavá , trošku možno drahá ale funkčná vec ... to mi pripomína Infinity že ju má
22:43:13
10.06.2012
10.06.2012

Maťulo
-> alpin: off 

22:42:47
10.06.2012
10.06.2012

Maťulo
-> suri: jj rovnaky system, akurat trosku iny piestik - zas naopak vyhoda je imbus v strede piestika - nepotrebujes pripravok na opatovnu montaz...
22:42:33
10.06.2012
10.06.2012

alpin
-> Matulo: neviem jak ma passat ale mne sa dosť páči ručná v kotúči
22:41:18
10.06.2012
10.06.2012

suri
-> Matulo: a samostav to má ako koncern alebo inak ? ja si už nepamätám a menil som len platničky
22:40:27
10.06.2012
10.06.2012

Maťulo
-> suri: repas zadnych brzdovych strmenov, zakusnuty piestik na jednom strmeni, nefunkcny mechanizmus rucnej brzdy - na jeho uvolnenie treba atipicky orech taky 5hran...
22:37:34
10.06.2012
10.06.2012

suri
-> Matulo: a čo je na tom zkruvené ? neviem síce presne mondeo ale už som nejakého forda robil a pohoda ...
22:36:57
10.06.2012
10.06.2012

Maťulo
Jedny zadne brzdy na skurvenom mondeu! zlaty passat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!

20:40:25
10.06.2012
10.06.2012

jtlustos
-> Matthes, záškodník z TechWebu: phe, z passatů jsou placatý a zažloutlý, tudíž takový nenápadný - o ničem 

20:31:37
10.06.2012
10.06.2012

Dale_Estelle
-> Pavel P..: ooo ano, chce to ovšem znalost rostlinného atlasu

20:27:28
10.06.2012
10.06.2012

Pavel P..
-> Dale_Estelle: ano ano pane kolego, to je fakt... u některých odrud kopretin se to vyplatí


20:26:31
10.06.2012
10.06.2012

Vojtisek
dělali jsme na půdě pořádek, krom dílů na ladu 2107 jsme našli i totok

20:25:09
10.06.2012
10.06.2012

Dale_Estelle
-> Pavel P.. 10.06.12 11:26:12: ale tak u některejch se to vyplatí
, jediný s čim se neztotožnim je ten komaxit, ble
, jediný s čim se neztotožnim je ten komaxit, ble20:24:54
10.06.2012
10.06.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> jtlustos: Z feldy je hnusna 

20:24:23
10.06.2012
10.06.2012

jtlustos
Matthes, záškodník z TechWebu 10.06.12 09:52:28 napsal:
→ Gryzly: Zbytecne prcani, kdyby dal passati nadobku mel
to hned. hehe, nebo z feliny, nedávno jsme to tu řešili u mýho auta
→ Gryzly: Zbytecne prcani, kdyby dal passati nadobku mel
to hned. hehe, nebo z feliny, nedávno jsme to tu řešili u mýho auta

20:05:35
10.06.2012
10.06.2012

Kuba105
-> castrol: jo to más pravdu
20:04:29
10.06.2012
10.06.2012

palinator
-> Shader 10.06.12 17:00:44:
Hééézkýýý. Baká krásně.
Hééézkýýý. Baká krásně.

20:03:48
10.06.2012
10.06.2012

Bery
kucí co maj bavoráci-(jako BMW) tomu říkají že jezdí driftovat,já byl dneska na tom mokru taky jezdit a opět jsem si užil spoustu legrace.povedl se mi i kruhák dokola,dveřma napřed.Kdepak-správná poháněná náprava je ta zadní.myslel jsem,že jsem to už zapoměl takový to postpubertální kravení,ale je to jako jízda na kole-to se nezapomíná.jdu na cígo a něco dělat,uff)
20:02:07
10.06.2012
10.06.2012

castrol
-> Kuba105: je to drina ale stoji to za to
19:59:37
10.06.2012
10.06.2012

Kuba105
-> alpin: Nevím teď jak se jmenujou byly na Golfech 15"
19:54:54
10.06.2012
10.06.2012

Kuba105
jsem se pustil do leštění... není to ještě celý. Je s tím dřina 

19:39:33
10.06.2012
10.06.2012

minno
Vybral som sa trochu prevetrať škodovku, vrátim sa domov a drb 110 km najazdených :D
17:00:44
10.06.2012
10.06.2012

Shader
Né sice dnes, dnes jsem jen natočil video. Motor na zkoušku ve spotřebáku:
http://www.youtube.com/wa tch?v=FvQF6TunBgU
http://www.youtube.com/wa tch?v=FvQF6TunBgU
16:02:36
10.06.2012
10.06.2012

Tommyk
Včera jsem sundal svody, ohřál jsem to hořákem na propanbutan a táta mi to zavařil. (já s elektrikou neumím)
Nasadil, nastartoval, chvili jsem to pozoroval a ok. Akorát jsem zjistil že to fouká zas někde kolem vlnovce
tyve to bych se z toho posral. Nicméně potom jsem na svody nasadil ten plech na předehřev, takže ted už ani nevím jestli to drží nebo ne.
Někdy musím zajet za místním výfukářem a nějak se dohodnem na opravě toho prvního dílu. Tohle už se mi rozhodně nechce dělat. Ani na to neni technika.
Nasadil, nastartoval, chvili jsem to pozoroval a ok. Akorát jsem zjistil že to fouká zas někde kolem vlnovce
tyve to bych se z toho posral. Nicméně potom jsem na svody nasadil ten plech na předehřev, takže ted už ani nevím jestli to drží nebo ne.Někdy musím zajet za místním výfukářem a nějak se dohodnem na opravě toho prvního dílu. Tohle už se mi rozhodně nechce dělat. Ani na to neni technika.
15:56:31
10.06.2012
10.06.2012

Placko
-> Peťa Klíč: super


15:50:09
10.06.2012
10.06.2012

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
tak jsem dokončil toto: www.youtube.com/watch?v=M
vt6yAZjbE4
ještě druhou stranu, otázka max. hodinky

více zde skoda-virt.cz/cz/.../9365 -automaticke-zavreni-oken- pri-zamknuti
ještě druhou stranu, otázka max. hodinky

více zde skoda-virt.cz/cz/.../9365 -automaticke-zavreni-oken- pri-zamknuti
15:05:32
10.06.2012
10.06.2012

darklord
-> Pavel P..: zdvojnasobil cenu


12:24:57
10.06.2012
10.06.2012

Vojťas
-> Zeke-ten šestý: to nechtej vedet :D nakonec dost nad plan, ale ani sam nevim, nehodlam to pocitat :D
-> Pavel P..: no puvodne sem chtel jen laknout a dopadlo to takle, ale nevadi :) nicmene priste se na to vyseru, to je jasny :D
-> Pavel P..: no puvodne sem chtel jen laknout a dopadlo to takle, ale nevadi :) nicmene priste se na to vyseru, to je jasny :D
