Jinak je to v písárkách pod křižovatkou, je tam takový parkoviště, jediný co je blbý,že když projede kamion tak ti brní hlava

Jinak je to v písárkách pod křižovatkou, je tam takový parkoviště, jediný co je blbý,že když projede kamion tak ti brní hlava




















doteraz sa poznam s ludmi ktorich som vtedy spoznal a vzdy ich rad stretnem






















Nic ve zlym...







výhru si vyberu
























