-> castrol: tam tečie od nova , to ozaj neriešim ...
21:17:16 14.08.2012
castrol
-> suri: tak co ,hlavne ze je hotovo ,len sleduj ci do kufru nepotece
21:11:42 14.08.2012
suri
-> castrol: ja mám radšej origo , to je rýchlejšie , neriešim , zasklili sme to , neviem ani ako kedže to bola naprd guma , sedia , svietia , okno hreje , teda neviem či ale žiarovka medzi piny svieti , káblovačku sme pretiahli a opravili , stierač osvetlenie značky aj kufra ide ...
21:10:38 14.08.2012
castrol
-> suri: aspon ze sa daju dopasovat ked je treba
21:08:49 14.08.2012
suri
-> castrol: tieto tiež išli prikrútiť ale hore ostala 3cm medzera , teraz je to ako na origu , dá sa stým vyhrať ...
staré dvere iba jedna diera pod oknom
21:07:53 14.08.2012
castrol
-> suri: tak to som mal sakra stastie na moje a aj na pantoch pasuju ze ich nebolo treba upravovat
21:06:55 14.08.2012
suri
-> Milan 136: páčia sa mi pedále čo idú mazať , to 100 už nezdedila ...
už to máš hold ako TSI :-D
mne sa vyválal po octavii hore po motore asi potkan - ocapkané ošlapané , neviem či pasuje ten diesel kryt pod motor
21:05:52 14.08.2012
suri
-> castrol: pánty sme rozvrtali na emental
inak sedia lepšie ako tie vyvárané čo tam boli origo , myslím na gumu aj okolo , aj hore nakoniec , akurát zámok musím naštelovať a na pántoch vyrovnať aby išli pekne
21:05:02 14.08.2012
Milan 136
-> suri: jo, hřídelka je vrtaná a má mazničku.
Jo, nějaká svině mi to přes zimu rozkousala. Stějně jsou ty modrý hnusný
21:04:47 14.08.2012
castrol
-> suri: to su take nepodarky ze nejdu poriadne zavret ?
21:04:35 14.08.2012
suri
-> Jarda/felda: nie každý je odborník ako ty , roky som to nerobil a stratil som grif ...
a toto je lamino to sa sklí trošku zložitejšie ako tie tenké plechové ...
21:02:49 14.08.2012
Jarda/felda
-> suri: na zasklívání nic nejni, a kord u zadního to si nechá líbit neskutečný věci, přední je horší to praská hned
21:01:43 14.08.2012
suri
-> Milan 136: kuny jo? tie pedále majú mazničku? inak pekné -> castrol: elektriku som nemenil , ešte to dolícovať aby to šlo dobre zavrieť a doskladať na fertig , predok neviem , požičiam si od kamarata zimaky zajtra prehodím a potestujem
Milan 136 14.08.12 20:41:02 napsal:
Jinak já dnes pokračoval. Dojel jsem si ráno pro nový samostavy.
Pak jsem stříknul a natřel pár míst v autě a v kufru.
Namontoval zpět převodku řízení.
Pak jsem složil ty válce a dal do auta.
Shodil jsem bubny, že to vyčistím, vyhodím excentry a dám samostavy.
A skončilo to sundanýma štítama-oškrabat a nalakovat.
Válečky totál zarezlý-zítra musím koupit.
Teď nějaký foto embé ,konečne riadne auto
20:41:02 14.08.2012
Milan 136
Jinak já dnes pokračoval. Dojel jsem si ráno pro nový samostavy.
Pak jsem stříknul a natřel pár míst v autě a v kufru.
Namontoval zpět převodku řízení.
Pak jsem složil ty válce a dal do auta.
Shodil jsem bubny, že to vyčistím, vyhodím excentry a dám samostavy.
A skončilo to sundanýma štítama-oškrabat a nalakovat.
Válečky totál zarezlý-zítra musím koupit.
Teď nějaký foto
-> Fén: Mě už by nepomohl ani trashmetal.. ale možná by pomohlo, kdybychom se zhruba každé 4 km nestavovali za účelem občerstvení se
13:32:34 14.08.2012
Fén
-> Gemini: Aspoň jednou bych se tam rád podíval. :o)
-> Jozka: Za tu rychlost můžou hlavně delší nohy, kdy si můžu dovolit natáhnout krok a taky Rock ve sluchátkách. :o)
12:39:09 14.08.2012
castrol
-> Mantrabeach: tak to vela zdaru a pevnu ruku na flexe
12:20:47 14.08.2012
Jozka
-> Mantrabeach: Otázka jak daleko a čím bys to ohříval. Ale pravdu máš, laminování za studena bude určitě jistější.
12:12:59 14.08.2012
Mantrabeach
jak na to můžu jít s ipou v podběhu když je tam nádrž? ještě se mám hodně rád a chci chvíli žít.koupím jednu laminovací soupravu a to mi na podběh stačí.ostatní bude novej plech
12:05:07 14.08.2012
Jozka
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Byls rychlejší..
12:04:19 14.08.2012
Jozka
-> Mantrabeach: Na tohle bych šel s plechem a trhacíma nýtama.. nebo jako pokrejvači.. s Ipou..