→ rsvancara: takový žebráci

dle karty se ozývá ten pravý













ale handrkovali sme se možná 15 minut než prodal



foto zítra po srazu





Ještě mám ve sklepě plech co má uchycení na chladič oleje, ale ten raději pískovat nebudu, protože by z něj moc nezbylo. 







To víš, nebaví mě to měnit, když to zrezne. Takže zinek to snad na pár let jistí.
















opískování, nazinkování a natření vyjde tak na 3-4kila.



















