Tak jsem se včera po rozhovoru rozešel s už nyní bejvalkou. Po asi 5 letech co jsme se znali a chodili spolu. Na jednu stranu se mi i dost ulevilo proto to patří sem a ne do podělali.
14:45:59 26.08.2012
m8rinek
-> Jarda/felda: to jo, jen nebude spojen se škodovkou ;).
14:44:13 26.08.2012
Jarda/felda
m8rinek 26.08.12 13:38:10 napsal:
Teda jestli se naskytne něco za co je dát:))).
jo třeba nějakej výhodnej nákup
13:38:10 26.08.2012
m8rinek
-> palinator: Něco mezi, všechno na auto mám, jen to chce se vyhnout ,,výhodným nákupům,,. A co s naspořenejma prachama se uvidí... Teda jestli se naskytne něco za co je dát:))).