Odkaz muzes hodit do tematu World of Tanks 

Odkaz muzes hodit do tematu World of Tanks 





















co nadělám no...







Akutně scháním koženej to už se nedá co jizda to lopatka žmolků...













Ježiš to je hnusný... 





img.skoda-virt.cz/forum_u
pload/.../4_103_6495__2012
-08-30_22-05-32_8.jpg a vyměnil t tu prokletou strunu plynu- ted to chodí jak víno

tam nechodim, len ma tam seru, ohovaraju a moje auta su uplne v pi#i 











