Já osobně bych se s takhle dopraseným autem styděl ject i pro rohlíky 

Já osobně bych se s takhle dopraseným autem styděl ject i pro rohlíky 





Rozum jak pětiletý dítě







tak na 40 % je už členom 

hezké ale to už je fakt moc hlavně nevím jestli bych si nerozbil držku při vylezání
Jinak zadek je tvrdý takže se nenaklání...

končí tento měsíc
pak pružiny z 1.6... A team madonna? WTF?











Až bude úplně v kupě a v autě,tak sem hodím foto a video 









































Zajimave ty odlisnosti obou jazyku.