skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
18:43:27
13.09.2012
13.09.2012

Hurdis
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Tak nenapadlo by mne, že součástí questu je i journey.
18:41:23
13.09.2012
13.09.2012

Nwkt
-> Matthes, záškodník z TechWebu: To už nejezdíš Patrolem?
18:40:39
13.09.2012
13.09.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Hurdis: To neni vtipny, cestou pro to aditivum nas malem sejmul nejakej vocas s octavou 

18:35:31
13.09.2012
13.09.2012

Hurdis
-> Matthes, záškodník z TechWebu: To byla teda rychlovka. 50 min. lejou benzín. To se nedivím, že děláte třísky na podpal už od konce prázdnin. :-))
18:31:53
13.09.2012
13.09.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Pavel P..: To rika ten pravej 
Dobre no :)

Dobre no :)
17:57:45
13.09.2012
13.09.2012

Hurdis
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Jestli chceš mít klid, nech ho to tam nalejt. Nioc tím nezkazí. Zvlášť když mu z tabulky na lahvičce vyjde množství cca 5 ml na nádrž.
17:54:41
13.09.2012
13.09.2012

Jarda/felda
-> Matthes, záškodník z TechWebu: pokud je zajetá a celou dobu na special tak ano 

17:54:10
13.09.2012
13.09.2012

Pavel P..
-> Matthes, záškodník z TechWebu: dmc... asi to máte v rodině

17:49:34
13.09.2012
13.09.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
Borci takova rychlovka. Tata mi tvrdi, ze kdyz do motorovy pily chce lejt natural, tak tam krome oleje musi dat i aditivum na ochranu ventilovych sedel
To mi prijde u dvoutaktu zvlastni. Co vy na to?
To mi prijde u dvoutaktu zvlastni. Co vy na to?15:44:35
13.09.2012
13.09.2012

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> BigKarelStereo 13.09.12 07:52:53: skoda-virt.cz/cz/.../5635
7-kolik-ma-najeto-vase-aut
o
14:53:43
13.09.2012
13.09.2012

Mantrabeach
tak aby se neřeklo že nic nedělám.Dneska sem dokončil kompletně sádráč v ložnici.i s tmelením a broušením.dřív sem to nechával dělat profíkům to broušení a už vím proč
.To je sraní s tím.sem zvědav až to vymaluju jestli to bude aspon k světu.
.To je sraní s tím.sem zvědav až to vymaluju jestli to bude aspon k světu.13:44:43
13.09.2012
13.09.2012

minno
-> Mrazak: A ja že sa už ideš spýtať technickú otázku na matice na aute.
13:03:15
13.09.2012
13.09.2012

Mrazak
Technická na matky voze... Getz Hyundai 1.4 16V r.v. 2006... Naštval mě zmetek, počet závad nula
Ani mírnou korozi technik nenapsal... To jsem fakt nečekal 
Ani mírnou korozi technik nenapsal... To jsem fakt nečekal 
12:22:59
13.09.2012
13.09.2012

castrol
-> BigKarelStereo: na to tu mame tema 

09:50:36
13.09.2012
13.09.2012

Jarda/felda
-> Stepan FUN: zkušel a šlo to
alá há to při montáži máznul čistým grafitem 
-> Milan 136: to nejni třeba měnit dokud neprorezne

alá há to při montáži máznul čistým grafitem 
-> Milan 136: to nejni třeba měnit dokud neprorezne

09:33:30
13.09.2012
13.09.2012

Radek Retro eLeSo
-> Milan 136 12.09.12 20:21:59: takže junior je koukám echt super kousek na všechno co??ještě že to nikdo v okolí nemá

05:47:27
13.09.2012
13.09.2012

StepaNoFUN
-> jok3r: Pokud by neměl někdo možnost to říznout, tak si má nechat ten vejfuk vyměnit. Třeba tady jedna firma zabejvající se vejfukama (výrobou) Ti prodá vejfuk a pokud chceš, tak zdarma namontuje. A jenom mimochodem - třeba felda má vejfuk dělenej. Už jsi ho někdy zkoušel ve spoji nad nápravou rozebrat po třeba 3 letech? Nevidím rozdíl mezi vejfukem v kuse a děleným, jelikož ten dělenej bejvá z 95% stejně "v kuse".
05:09:40
13.09.2012
13.09.2012

jok3r
-> Milan 136: nemyslel sem to nejak spatne
jen kdo by nemel doma moznost to fiknout tak ho z toho jebne
jen kdo by nemel doma moznost to fiknout tak ho z toho jebne21:44:35
12.09.2012
12.09.2012

Milan 136
-> Bukaj: tak u HTP lehnou třeba oba. Bývají vysypaný, že jsou úplně prázdný, jen obal

21:42:58
12.09.2012
12.09.2012

Bukaj
-> Milan 136 12.09.12 21:39:28: Ano, je to myšleno tak, že můžeš vyměnit jen koncový díl výfuku, který uhnije dřív, než střed 

21:39:28
12.09.2012
12.09.2012

Milan 136
-> jok3r: s autorizákem opatrně frajere
Koumáci v autorizáku myslíš nikdy neměnili vejfuk, ty jsi první?

výfuk se v prvomontáži montuje v kuse před montáží nápravy. Jako ND se pak dodávají dva díly a spona.
Co je na tom nepochopitelnýho?
A pro koumáky jako jsi ty je tam naznačený místo, kde řezat
Koumáci v autorizáku myslíš nikdy neměnili vejfuk, ty jsi první?

výfuk se v prvomontáži montuje v kuse před montáží nápravy. Jako ND se pak dodávají dva díly a spona.
Co je na tom nepochopitelnýho?
A pro koumáky jako jsi ty je tam naznačený místo, kde řezat

21:27:36
12.09.2012
12.09.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> palinator 12.09.12 21:24:20:


21:24:20
12.09.2012
12.09.2012

palinator
-> Nwkt:
Já mám takovou představu že koupim 4, ale namontuju 2 a musí to stačit.
Stejně na 4. válci jsem ji nemoh povolit. Ne že by to u ostatních šlo, ale po lehkým zaklokotání motorem povolily.
Já mám takovou představu že koupim 4, ale namontuju 2 a musí to stačit.
Stejně na 4. válci jsem ji nemoh povolit. Ne že by to u ostatních šlo, ale po lehkým zaklokotání motorem povolily.21:19:05
12.09.2012
12.09.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Milan 136 12.09.12 20:21:59: Takže takový oficiální volně prodejný suicide prostředek? 

21:18:58
12.09.2012
12.09.2012

Jarda/felda
-> jok3r: nejni třeba i originál ND se dodávaji dva kusy
21:15:32
12.09.2012
12.09.2012

Nwkt
-> palinator: Taky mě čekají, loni to v -25°C už nějak blbě startovalo
21:14:31
12.09.2012
12.09.2012

palinator
Dneska jsem zjistil, že mám KO všechny 4 žhaviče... už se nemůžu dočkat na zimu.

20:24:18
12.09.2012
12.09.2012

castrol
-> francomk: joj ale pomalinky 

20:21:59
12.09.2012
12.09.2012

Milan 136
-> Stepan FUN: -> Radek Retro eLeSo: Junior má nějaký menší, myslím 238, tenčí, chlazený.
Třmeny malý s nasávačema a destičky malý jako měla trojka golf.
Brzdí to asi tak jako normální brzdy s odpojeným posilovačem
A dávali to i na obyč HTP i combi
Třmeny malý s nasávačema a destičky malý jako měla trojka golf.
Brzdí to asi tak jako normální brzdy s odpojeným posilovačem

A dávali to i na obyč HTP i combi

19:44:10
12.09.2012
12.09.2012

francomk
Postupne sa to rysuje 

19:24:08
12.09.2012
12.09.2012

jok3r
-> darklord: -> Bukaj: a to se vsadte ze ty koumaci v autorizaku by urcite sundali napravu
me pomohla flexa
me pomohla flexa
19:20:19
12.09.2012
12.09.2012

skodovak
19:10:32
12.09.2012
12.09.2012

Bukaj
-> jok3r: Jak píše Darklord - já to kdysi řešil u tátové Octavie 1,8 20V 1997

18:35:16
12.09.2012
12.09.2012

darklord
-> jok3r: zhodit napravu alebo vyfuk rozrezat.
18:31:49
12.09.2012
12.09.2012

jok3r
vyměnil kamarádoj středovej a koncovej díl výfuku na juniorce,,, vysvětlíte mi někdo jak se to dá vymotat kolem nápravy aniž bych to přepůlil flexou?
nový díly už sou 2
nový díly už sou 217:06:22
12.09.2012
12.09.2012

J3STER
-> darklord: Jekl je vypůjčený. Jen měřidlo je moje. Každopádně si přípravek na sbíhavost vyrobím festovnější.

17:03:22
12.09.2012
12.09.2012

darklord
-> J3STER: a aku to ma odchylku ked predpokladam ze ten jokel sa bude ohybat na tej dlzke ako strom vo vichrici...?
16:56:23
12.09.2012
12.09.2012

J3STER
A už se může měřit bez pomoci posuvky.
16:55:00
12.09.2012
12.09.2012

J3STER
.....vyrobil a namontoval stupnici s hrotem.
16:53:55
12.09.2012
12.09.2012

J3STER
Dnes jsem na tohle měřidlo sbíhavosti....
11:13:38
12.09.2012
12.09.2012

Mantrabeach
-> maca: aha,já myslel víc.možná že to tak dřív bylo ale to už je let
10:29:07
12.09.2012
12.09.2012

jarda.u1
-> maca: zkopirovano z netu...
Platnost evidenční kontroly vozidla je uváděna pouze 10 dní, ale při zdržení jsou některé registry benevolentnější a uznají i kontrolu starší, jiné zase vyžadují striktní dodržení této lhůty, ačkoliv se údaje nezměnily.
Platnost evidenční kontroly vozidla je uváděna pouze 10 dní, ale při zdržení jsou některé registry benevolentnější a uznají i kontrolu starší, jiné zase vyžadují striktní dodržení této lhůty, ačkoliv se údaje nezměnily.
10:28:41
12.09.2012
12.09.2012

maca
-> Mantrabeach: už jsem to našel na netu,platí 10 pracovních dní

10:25:54
12.09.2012
12.09.2012

Mantrabeach
-> maca: já si myslím že trvala měsíc ne?
10:18:19
12.09.2012
12.09.2012

maca
Mam dotaz pánové....jak dlouho platí evidenčka? 14 dní?
Předem díky za info
Předem díky za info

23:13:56
11.09.2012
11.09.2012

jarda.u1
-> Kuladmin: proc se taky drit,zejo? 

23:09:52
11.09.2012
11.09.2012

Kuladmin
-> jarda.u1: Takhle podobne jsem taky manipuloval s 6 hrnkem do V od pazouta.

22:28:42
11.09.2012
11.09.2012

haso
-> Klubko_ 11.09.12 12:56:04: sak pisem 1. rocnika IŠ (inzinierskeho studia
)
)22:24:49
11.09.2012
11.09.2012

jarda.u1
-> Tampajs: to je Ford,nebo spis Citroen a Peugeot.Dneska ty sracky cpou uz vsude.Je to 1.6 tdci nebo chcete-li HDI
21:58:33
11.09.2012
11.09.2012

Tampajs
-> jarda.u1: To je nějakej citroen peugeot nebo renault?


