Myslíš ten bordel všude, kam se podíváš? :-D
Nakonec jsem dal tu lamelu, co jsem na ní nanýtoval dobové obložení - asbest je asbest
















před blížící se technickou









což ale nikomu nedává právo na něco cizího šahat sakra

. Jinak gratulace, taky se budu muset mrknout, jestli mi nehoří termíny..



















Škoda že nikdo nemá větší balení syntetiky... no co, tak bude žrát polosyntetiku dál.

















, aspoň si přes zimu nebudu muset zpívat






Začínám si chystat zimní povoz, tak doufám že bude dost sněhu. 


)
