Radek Retro eLeSo 18.09.12 12:41:45 napsal:
→ Klubko_ 17.09.12 18:59:25: pokud ty to máš takhle tak si
měj,mě by z fleku nenapadlo někomu šahat na auto natož si cokoliv sám
otevřít!!prostě se dívej očima ale né rukama
Já byl jednu na srazu s rapidem... odejdu na pár minut na pokec od auta a příjdu a myslím si, že spatně vidím, a nevidím,...týpek mi sedí v autě a hraje si s rádiem, tak příjdu a říkám pěkná kára tvoje ? a on né není, ale nějak mu to divně hraje, tak mu to ladím...ve mě bouchly saze a myslel jsem, že ho umlátím, ale nakonec jsem mu jen řekl, že pokud nebude do 3 vteřin venku, tak ho rozšlapu, tak odvětil, že sem divnej a že se snad tolik nestalo, že mi chtěl jen pomoct a šel do hajzlu...