A teď virte raď, co s tím dělat když se tam nijak nedostanu. Mám asi 3 možnosti: 1. sehnat druhou kastli, 2. udělat z toho něco jako má Milan 136 s tím že to nikdy nebude originál a budu dutiny patlat pořád rezistinem, 3. poprat se s touhle kastlí, mít to origo a dostat nějakým způsoben tu rez z dutiny té zadní mezistěny... u sloupků mi to nedělá tak velkou starost, ty půjdou rozbodovat zevnitř a opískovat.Asi na to budu muset založit téma abych se rozhodnul...
Ps: to že motor má ko hlavu, ko kliku, rozvodoďák div o karter neřechtal, béčko výbrus s kroužkama zůženýma na polovic, a karbec ze 110l... to už je jenom maličká kapka.





Prežili ste?















