sorry, to je ale prasečina
navíc to čidlo stejně nefungovalo. Takže nový čidlo, novej Okroužek, novej zajíšťovací plast a normálně to těsní
sorry, to je ale prasečina
navíc to čidlo stejně nefungovalo. Takže nový čidlo, novej Okroužek, novej zajíšťovací plast a normálně to těsní

































To jestli baterie uvnitř/v kufru vydrží déle nedokážu moc posoudit, protože v životnostech baterií jsou velké rozdíly, třeba origo koncernovou baterku jsem jednou měnil po 12ti letech(u motoru), zatím co obyčejná baterka z obchodu běžně vydrží třeba jen záruku a jde kukat.


Běžně se baterie do modelů skladujou v lednici.




Kdo to neví a má ji tam, tak si to dělá zbytečně složitý.
Musím ale říci, že auta od doby, od které mají baterie v krytých boxech a nebo ještě lépe v kufru nebo interiéru, tak originální původní baterie vydrží o 1 - 2 roky déle než nekryté v motorovém prostoru. Čím to?
















Jinak tohle je Seat.
Sranda. Ten čumák je prostě delší než u ostatních značek, viš? VW na to jde tak, že prostě (obrazně řečeno) přifoukne hečbek, kdežto ostatní to jedou na oddělené linii, protože to tak dělají 30 let. Něco jako když přifoukli Golf Plus. Tak na podobné vlně se od nich nese designově všechno MPVčstvo.











