
" Zda-le je i skutečné chápe už nevím " - prostě standartní jízda s pětikanálem, točit do mrtva a proti kopci radši ještě chvíli přidržet







. Jo to bude s tím litrem hýbat pěkně

Já je však chápu a dávám hlavu na špalek když se dostanu do řečí, až se něco rozletí protože prostě na pořádné díly spodku nebyl financ ani čas je sehnat.






ty co se vyrabi dnes vleckove jsou o dost tvrdsi















. Pokud bude čas, nejspíš vyrobím nové držáky a převařím to!













Myslím si, že jakékoliv zpevnění kasle v místech uložení náprav má význam.









, ale fungovat bude lip tak, jak ji mas ty, protoze zespodu to drzi napravnice, ja ji mam navarenou v miste, jak rika Tuner#2







