
Jen musím koupit vybavení (tenký štětec s velmi dlouhým měkkým chlupem) na obvodovou linku...




a s ní najedu více než s Volvem)










jednou jsem to zaslapnul, abych se nestal soucasti retezovky a bylo po nich, mormalne jsem uplne odbrzdil vzorek v jednom miste














ale samozrejme pochvala panovi 



celorocni nema na todle auto cenu davat, kdyz se vyhybam soli a v zime jen vymrzle silnice nebo takove, kde se nesoli
a tam je s letnakama alespon vetsi zabava...












Nějakej trochu asertivnější obchodník než já by to určtiě dostal ještě níž.
















Tak to je super ! Ale právě kolem dokola všichni psi mají a u mě se tahle zvěř pak koncentruje - založili si tam nějaký výcvikový tábor, či co..
