a kampak do CR pojedes?
jinak niva by se tu hodila vic, jednou jsem nabral bahno lizatkem a pak jsem koukal, ze se mi drn dostal az ke kardanu
ä to na to davam hodne bacha... hlubsi koleje a vracim se
ä to na to davam hodne bacha... hlubsi koleje a vracim se


















Akorát já už s tímto uvažoval před tím než se lila podlaha betonem a mám po celé délce jámy U profil, který je ještě zboku kotven do betonu dalšímu železy. Zvedák mám tedy pod úrovní překrývacích fošen a nemusím ho vyndavat když celou jámu zakrývám. Ani bych tedy nechtěl, dohromady to má cca 60kg. Je to vypálený z 20mm plíšku




















Ještě tak jeden den práce a mužu na stk...tedy...mohl bych, kdybych nezapomněl koupit těsnící kroužek pod čidlo do chladiče... 






-> StepaNoFUN: jo "spídloše" se mi líbí, sám jsem je měl na fabče






















