Pyca http://www.youtube.com/em bed/RAWsBqTpdm4?autoplay=1No ty vole... čekal jsem ledacos, ale tohle fakt ne.
Kdyby to auto nikdo neřídil, jelo by líp.
Kdyby to auto nikdo neřídil, jelo by líp.

ale ono treba po autoskole moc lidi jezdit vubec neumi
, takú kúpiš aj za 50€, kamošov Forman je tu v inzercii za 250€ aj s novým stk a ek





Dneska celej den hlasi v radiu jak jsou po CR stovky nehod a MUZE ZA TO SNIH ! Ne debilita ridicu, co na nem neumi jezdit... Vetsina lidi si holt mysli, ze kdyz maj pico vole ty zimaky (a ne letni jako ti vrahove co zabiji deti a maminky s kocrakama na prechodech), tak se jim prece nemuze nic stat... Opravdu nechapu co je za problem jezdit po snehu nebo zledovatelej ceste, kdyz je zaplej mozek. Hlavne prave tidle ridici prvni kvakaj, jak by meli bejt zimaky povinne a kdo je nema je vrah, pritom sami neumi jezdit ani na tech zimakach, pac proste spolehaj na to, ze s nima muzou v zime jezdit jako na letnich v lete po suchym asfaltu... No nic, to jsem trochu odbocil, jen jsem si potreboval ulevit :)
pobiju sa :D











myslene na otca
























zaujimave,ze ? obrysovky obe a prava stretavacka svieti i dnes po nehode, smrovky idu ...voda vytiekla,do kufra sa neda dostat ...










