No to je radost... Ale mohlo to dopadnout i mnohem hůř, tohle vypadá, že se o vás návěs "jen otřel", protože fabii (či co to je) by to umělo zmuchlat i mnohem víc...
16:29:06 08.03.2013
vhml
-> alf: slusna prace :-) ale ted si musim vsechno soustruzit sám :-D
už jste všichni doma?
16:28:36 08.03.2013
Luky
-> alf: pěkně hnusný Co škody na zdraví?
01:29:55 08.03.2013
Majki
-> ziza: No já jsem se na ferovku zeptal jestli jim to nebude vadit když si to vyfotím
00:57:03 08.03.2013
ziza
No tak lepší upovídaný než aby začal startovat co tam fotíš apod.. jako se mi několikrát stalo. I když to zas na druhou starnu chápu.. aha 1.6 tak tú bych bral taky..
00:51:06 07.03.2013
Majki
-> ziza: neboj o tu jsem měl taky zájem ale má nějaké minusy, třeba jenom 1,6 74kw a hlavně má havarijko takže to kde z pojistky jo a je minulý rok po celolaku... chlapík byl dost upovídany
23:25:20 06.03.2013
ziza
-> Majki: A kdyby náhodou nechtěl opravovat tu oktu tak mu dej zas kontakt na mě..
-> Luky: "Když mě řidič viděl, chtěl se na výjezdu z polňačky na silnici rychle rozjet a ujet. Vtom se ozvala rána a auto doplachtilo ke krajnici." Testovací exemplář nechtěně ozkoušel, jak funguje nová bezpečnostní vychytávka třetí novodobé generace octavie, aktivní kapota. Elektronika vývojového prototypu zazmatkovala a kapotu "odpálila"
-> Nwkt: jakože otevřela za jízdy?
Já viděl jen fotky z nějakého ťukance na kruháči. Myslim že byl sníh, bylo to s dodávkou a Octávka byla červená. Asi
15:37:49 04.03.2013
Nwkt
-> Luky: To ještě když jí testovali tak se nezadařilo a vystřelila jim kapota
-> Zippess 01.03.13 20:19:49: No to je taková zjednodušená formulace... ono v praxi (když tam sedíš) v tom pro tebe asi moc velký rozdíl nebude.
20:19:49 01.03.2013
Zippess
-> Luky: No to hej, len som počul aj takých expertov čo hovorili, že čelný náraz v 50 do protiidúceho auta, ktoré ide 50 je akoby si narazil do steny v 100. Tak som si nebol istý či medzi nich nepatríš.
-> Luky: To platí pouze u nás ve střední Evropě. Tam v Asii (která začíná Ukrajinou, zhruba 30km východně od Brna) to mají asi jinak.
09:07:00 01.03.2013
Luky
-> Zippess: No a jak to tedy je? Já žil v tom, že sečteš rychlosti a rozdělíš to mezi různě kvalitní deformační zóny obou aut a je to. Nebo ne? -> Eda: zajímalo by mě, jako to mělo dohru. To auto tam na silnici asi nemělo co dělat...
Luky 22.02.13 13:55:14 napsal: → Tomáššš: aby při takové rychlosti, doplněné o rychlost
protijedoucího auta Nechcem rozpútať ďalšiu hádku, ale nie je to ako ty píšeš, že spočítaš rýchlosti.
A k tej palubovke - palubovka sa mohla pokrútiť aj nárazom kolien.
19:14:20 26.02.2013
Mil@n
-> venni: Sakra to letí
19:10:48 26.02.2013
venni
-> Mil@n: zpráva ze dne 12.9.2009 20:57
18:54:20 26.02.2013
Mil@n
-> Eda 26.02.13 18:06:30: To bylo když ještě existoval škoda klub Olomouc,byli jsme tam,byla to škoda Muže to být tak cca 2 roky zpět
18:52:47 26.02.2013
tunerlada
-> HanysR: by mě zajímalo jak se to tam stalo.. je to zprdele kopec, jezdím tama každej den do práce a na jedné straně ve škarpě rozryto od náklaďáku směrem do kopce a asi po 20 metrech promáčklý svodidla a ještě trošku bordelu od té feldy, takový divný no..
-> macko KE 24.02.13 00:52:00: To je taky slusny, ale nechapu proc kdyz videl, ze nakladaku blika levej blinkr (a tedy asi odbocuje vlevo) to neposlal do ty hromady sneu napravo, ktera by ho i zbrzdila a treba ani nedokruvila moc auto... Ale todle je typicka ukazka lidi, co si mysli, ze v zime je zimaky vzdy spasi :) Kdyby ses naboural s letnima, jsi pirat, vrah a debil, kdyz se nabrouras se zimnima, muze za to snih :)
10:34:11 24.02.2013
castrol
-> macko KE: ono mozes lietat aj v zime ako cez leto, len treba pri tom aj mysliet
Zamítnuté přispívání mají:
Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu