-> Vojta91 04.10.10 16:43:26: po druhým odepsaným autě bych ho poslal zopakovat autoškolu ....
jo a psychotesty .... tohle by se mělo filtrovat už v zádorku
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Nehody škodovek...
16:43:26
04.10.2010
04.10.2010

Vojta91 - zrušená registrace
-> Syny: nj..to je tak když mladej dostane papíry a silný auto a delá pí*oviny s prominutim na sněhu, spolujezdcem byl brachy od mladý a ma štěstí že žije..vyčet zranění by se vešel na A4ku, řidič dva roky nesedne za volant a to eště neni soud u konce, tohlecto je třetí auto co rozflákal za měsíc co měl řidičák

16:13:28
04.10.2010
04.10.2010

Syny
-> Vojta91 04.10.10 10:41:57: Tykraaaavo 

10:53:15
04.10.2010
04.10.2010

Luky
-> Jan Kubíček: Já právě tyhle zimní akce, kde se jezdí autem rychle po sněhu, dost můžu
Ale tohle už je pro mě trochu z ruky
Ale tohle už je pro mě trochu z ruky10:42:34
04.10.2010
04.10.2010

Vojta91 - zrušená registrace
Jedna zimní


10:41:57
04.10.2010
04.10.2010

Vojta91 - zrušená registrace
A pohled na forda
Sice tenhle sem nepatří ale zarytí škodováci snad prominou 
Sice tenhle sem nepatří ale zarytí škodováci snad prominou 
19:45:09
03.10.2010
03.10.2010

Jan Kubíček
autoskijöring a rally show na kozakově
nic velkýho cca 45aut ve dvoukolách a 15aut ve čtyřkolách, takova zimní zabava co panuje na Semilsku
, na druhý fotce je vidět lano za autem
nic velkýho cca 45aut ve dvoukolách a 15aut ve čtyřkolách, takova zimní zabava co panuje na Semilsku
, na druhý fotce je vidět lano za autem18:25:37
03.10.2010
03.10.2010

Luky
-> Jan Kubíček: Co to bylo za akce?
10:29:52
03.10.2010
03.10.2010

Jan Kubíček
no vono jinak tě na start nepustěj
, ale při ty střeše jsem byl docela i rád že ji mam 
, ale při ty střeše jsem byl docela i rád že ji mam 
09:25:15
03.10.2010
03.10.2010

Kočislav
-> Jan Kubíček: Vida, po první nehodě ses koukám poučil a jezdíš v helmě

12:15:31
02.10.2010
02.10.2010

Jan Kubíček
a dale tu mam ještě zimu 2009/2010 to by naštěstí jen jeden problem 

12:12:35
02.10.2010
02.10.2010

Jan Kubíček
zima 2008/2009 po druhe............. první to bylo trefení kamaráda a druhý, teda už dosti poklepáno, tak to se přimotal ružek baračku do cesty
12:03:28
02.10.2010
02.10.2010

Jan Kubíček
tady jsem našel něco ze zimy 2008/2009 ..............první
16:21:32
01.10.2010
01.10.2010

1560 - zrušená registrace
-> 105:
No vždyť to říkám, je to tam pomalu každý den... A druhá podobná situace je hned v Kojetíně, jak jsme se nedávno bavili o té nepochopitelné hlavní před náměstím. Tam jsou sem tam taky nehody, byť jen lehké.
No vždyť to říkám, je to tam pomalu každý den... A druhá podobná situace je hned v Kojetíně, jak jsme se nedávno bavili o té nepochopitelné hlavní před náměstím. Tam jsou sem tam taky nehody, byť jen lehké.
16:10:11
01.10.2010
01.10.2010

105
-> 1560: ted tam letela sanitka a hasici s vyprostovacim ivecem
13:09:25
23.09.2010
23.09.2010

1560 - zrušená registrace
07:12:02
22.09.2010
22.09.2010

105
-> Petrson: -> Mr_Kubas: dík
01:36:21
22.09.2010
22.09.2010

Mr_Kubas
-> 105 18.09.10 08:52:05: Řešilo se to tu už x krát, ale pokud Tě to zajímá, tak mrkni sem...
skoda-virt.cz/cz/.../5648 -zed-iv-madcar-ii
skoda-virt.cz/cz/.../5648 -zed-iv-madcar-ii
00:12:52
22.09.2010
22.09.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
-> 105 18.09.10 08:52:05: Že by boural? Jinak jako havlík...
20:32:35
18.09.2010
18.09.2010

Petrson
-> 105 18.09.10 08:52:05: projdi si tak cca 2 roky z5 

09:23:04
18.09.2010
18.09.2010

spartra
sic s předním pohonem
www.katastrofy.com/script s/index.php?id_nad=205...
www.katastrofy.com/script s/index.php?id_nad=205...
08:52:05
18.09.2010
18.09.2010

105
co vlastne delal ze to takhle bouchl?
07:50:55
18.09.2010
18.09.2010

havlik
-> Lubes:


05:48:35
18.09.2010
18.09.2010

Nwkt
-> Lubes: dávno
02:15:10
18.09.2010
18.09.2010

Lubes - zrušená registrace
Neviem či tu už toto bolo,ale mňa to rozhodne dostalo...
07:23:27
15.09.2010
15.09.2010

Voplik
David29 14.09.10 21:41:01 napsal: 2kde to auto skonci? cchi tu masku:-) a predni naraznik:-)
00:06:12
15.09.2010
15.09.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Pavel P..: Hehe

23:02:54
14.09.2010
14.09.2010

Pavel P..
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tuxik tam má navázaný kus drátu přes když mu po 10metrech jízdy víčko vypadlo na silnici

22:44:04
14.09.2010
14.09.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Pavel P..: Aha ok... No to vicko bude vysokym stupnem uprav :-D tuneri (schvalne pisu s malym t i na zacatku vety, aby se Honza toho zas nechytil :-D) si davaj nad vicko packu, ktera ho drzi :)
22:41:40
14.09.2010
14.09.2010

Pavel P..
-> Matthes, záškodník z TechWebu: v týhle barvě ne... jinak mu to funí z víka ventilů jak parní lokomotiva a vyhazuje víčko od oleje

22:22:04
14.09.2010
14.09.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> darklord: Ouzu manas v tydle barve, ale v horsim stavu, no ted kdo vi... :-D A na okne ma napsano Tuxik.
22:21:10
14.09.2010
14.09.2010

darklord
-> Matthes, záškodník z TechWebu: sak tux ma hlavne Mko nie? aj ked na druhej foto vidno zbytok spz ktorej cislo zacina na 9 a konci na 2, no ja neviem :D
22:15:51
14.09.2010
14.09.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Pavel P..: Fakt? :-D Ale tady do testovaciho kopce mu to nejelo spatne.
22:12:44
14.09.2010
14.09.2010

Pavel P..
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ani bych se nedivil... když jsem viděl stav jeho motoru a mot. prostoru tak jsem se tam bál na cokoliv sáhnout

22:10:20
14.09.2010
14.09.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> David29: Holendr v karbu? Sem si rikal aby to nebyl Tux.
21:41:01
14.09.2010
14.09.2010

David29
2
23:12:21
13.09.2010
13.09.2010

Syny
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : No uprimne receno ja tam tu znacku nepamatuju... Udajne tam neni "jen" mesic, ale ja si nepamatuju ze by tma nekdy byla... Do dneska sem mel za to, ze tam je prednost zprava. Ale nic to nemenilo na tom, ze jsem se vzdy poradne rozhlidnul i na druhou strnau (ostatne tak to delam vsude). Ale znam lidi, co se kouknou doprava, nic tam neni, tak jedou... Jestli tma pracoval, to nevim. Dost lidi tam jezdi na nejaky jednani, schuzky a tak poprve nebo vyjimecne, takze to tam neznaj tak dobre jako ti, co tam jezdi denne...
22:58:41
13.09.2010
13.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Syny: To jsem právě myslel, že jestli nebude problém spíš v tom, že se nerozhlídnul, než v tom, že tam chyběla značka. Jestli tam nebyl poprví a jezdí tam do práce, tak musel už přece vědět, kde dát přednost. Ale proč to nehodit na něco jinýho, že.
V pár takovejch skladovacích zónách jsem byla taky jsem měl vždycky strach, aby mě tam někdo někde nesundal. Nejlepší máš když tam nechaj všude přednost zprava, pak aspoň musej jezdit všichni pomalu.
V pár takovejch skladovacích zónách jsem byla taky jsem měl vždycky strach, aby mě tam někdo někde nesundal. Nejlepší máš když tam nechaj všude přednost zprava, pak aspoň musej jezdit všichni pomalu.
22:45:22
13.09.2010
13.09.2010

Syny
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Hele tam vsechny ty ulice vypadaj stejne, at je hlavni nebo ne... A leckde je ta hlavni uplny nesmyslne... Nevim kdo to tam podle ceho osazoval, ale vim tam pobliz asi o dvou nebo trech nesmyslnejch hlavnich a vedlejsich ulic... Jako ze hlavni je ta kterou by clovek necekal a povazoval by ji za vedlejsi (i tam jezdi min aut)... Ono tam taky parkujou hodne nakladaky podel chodniku a auta (to je videt na tej druhej fotce v pozadi ty hlavni), takze treba si myslel, ze ten nakladak stoji, co ja vim... Ale ridic nakaldku rikal, ze se doleva vubec nepodival prej...
22:36:38
13.09.2010
13.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Syny: Hele teď mě napadlo, to tam ten mamlas s tou Fábkou jel snad poprví nebo co? A vždyť musel mít ten trojúhelník přímo proti sobě na tý protější straně. A ta silnice, po které jel NA budí už od pohledu dojem, že je hlavní. Kdo ví, jestli se prostě nezapoměl rozhlídnout a nebo nerozhlídnul dostatečně za ten roh baráku a teď se to snaží uhrát na něco jinýho.
Každopádně žaloba na správce komunikace by jim tak akorát patřila, když nejsou schopný za měsíc přidělat značku nebo dát aspoň přenosnou. Ale v tom technoparku kdo ví, komu ta silnice vlastně patří.
Každopádně žaloba na správce komunikace by jim tak akorát patřila, když nejsou schopný za měsíc přidělat značku nebo dát aspoň přenosnou. Ale v tom technoparku kdo ví, komu ta silnice vlastně patří.
22:31:10
13.09.2010
13.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Syny: Leda přes někoho z těch firem, asi tam někde poblíž sídlí. No kdyby náhodou, tak podej zprávu.
22:25:12
13.09.2010
13.09.2010

Syny
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Je to prumyslova zona a technologickej park :) Trefil si oboji :) Je to v Plzni na Borskych polich jestli te to neco rika. Ja to nevidel, nevim jak kdo jel rychle. Kazdopadne ten s fabii mel velkou kliku, ze ho nevzal o pul metru dal na dvere... A bohuzel vysledek asi taky tezko zjistim. Ani jednoho z nich neznam :(
22:19:25
13.09.2010
13.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Syny: To je nějaký technologický park / průmyslová zóna nebo tak něco? To ten náklaďák mohl jet tak 40? Podle fotek tipuju, že ta Fabka mohla vletět tak 5 metrů, možná ani ne, před ten náklaďákem, což je skoro nic. Může mluvit o štěstí. A taky díky tomu vysokýmu podvozku mu náklaďák akorát přejel čumák a nesejmul ho naplno. Pokud to půjde, tak zkus nějak vyzjistit, jak to dopadlo s mírou zavinění. Podle mě platí ty dvě varianty co jsem psal níže a nebo to můžou dát částečně něco mezi tím. Přeci jen několik znaků toho, že není na hlavní, tam vidět mohl, ale ta značka tam prokazatelně nebyla. Taky by mě docela zajímalo, jak to dopadne.
22:12:08
13.09.2010
13.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
ToMi 13.09.10 20:43:42 napsal:
Aj tak si osobne myslim ze na vine je vodic z fabie, lebo nerespektoval vodorovne znacenie…na ceste.Šulda 13.09.10 21:01:53 napsal:
→ Syny: newm no ale ten MAN moch vidět že tam jede tak se vyhnou brzdit dřív ale to sem tetka všichni chytrýKoukám tady je to samý odborník na slovo vzatý.
Aj tak si osobne myslim ze na vine je vodic z fabie, lebo nerespektoval vodorovne znacenie…na ceste.Šulda 13.09.10 21:01:53 napsal:
→ Syny: newm no ale ten MAN moch vidět že tam jede tak se vyhnou brzdit dřív ale to sem tetka všichni chytrýKoukám tady je to samý odborník na slovo vzatý.

21:09:03
13.09.2010
13.09.2010

Syny
-> Šulda: Nemohl... Je tam roh baraku. Bavil sem se s ridicem a byl z toh odocela vykulenej. Evidentne brzdil, kdyz pochopil, ze fabka nezastavi, ale ono zabrzdit tuhle vobludu jeste s takovymhle nakladam asi taky nejde na fleku 

21:05:53
13.09.2010
13.09.2010

afro100
-> Šulda: ty, evidentne si v nakladiaku este nesedel, ten valec moze mat takych 12t + 15t supravy tahaca a navesu a mas brzdit nejakych 27t a to uz neni len tak, ze na mieste zastavis ...
21:01:53
13.09.2010
13.09.2010

Šulda
-> Syny: newm no ale ten MAN moch vidět že tam jede tak se vyhnou brzdit dřív ale to sem tetka všichni chytrý
20:54:16
13.09.2010
13.09.2010

Syny
-> ToMi: stredova prerusovana cara je tam ze vsech 4 smeru :)
-> venni: To je docela sila :) to bych si radeji koupil novy nezbourany nez jezdit v opravovanem...
-> venni: To je docela sila :) to bych si radeji koupil novy nezbourany nez jezdit v opravovanem...
20:50:02
13.09.2010
13.09.2010

venni
-> Syny: tak když je to nový tak to nejspíš bude mít havarijko a jestli byla v někjaký lepší výbavě tak cena auta byla řekněme 400tis a v takovýchto případech 3/4 lidí auto nechá opravit...Už jsem zažil že se v servisu opravovala i fabie potkaná s vlakem a oprava se rovnala ceně new auta :)
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu
