Jinak rychlý - ne nadarmo se řiká, co nezničí ohen, zničí hasiči-) Ono i když ti zahoří jen "motor", skončí to min. prolitím palubky a přední části interiéru, takže tak... A vzhledem k použití práškovýho hasičáku je to tak či tak v hajzlu...
Jinak v Brně jsou taky Atega, jo? No to potěš koště

























