Nehody škodovek...

prohledat
14471 příspěvků (zobrazeno 3601 až 3650) od 20.08.2007 do 13.06.2024, založil/a Maxx
řadit dle data
12:36:29
11.07.2017
Petkar
Tak jsem přemýšlel jestli do debaty o pivě postovat nebo ne, ale asi je dobré uvést některé věci na pravou míru...



V Německu je, pokud vím, nulová tolerance alkoholu. Nechávají však na řidiči, jak se k tomu postaví, nikdo nikomu nezakazuje dát si pivo po obědě nebo sednout za volant a jet. Taky policajti při běžné kontrole nedávají foukat, je to věcí občanského uvědomění si každého... ale... jakmile se připleteš k nehodě, byť jsi jí nezavinil, foukají všichni řidiči a pokud nafoukáš, jsi automaticky vinen i když jsi tu nehodu nezavinil... pojišťovna sice za tebe škodu zaplatí, ale pak jí v plném rozsahu po tobě vymáhá, pokud máš alkohol v krvi... a vůbec se neřeší nějaké reflexy po jednom pivu nebo odbourávání alkoholu apod.



A co se týče ČR? Pokud si dám "jednu plzeň" po obědě, při mé konstituci (věk 42 let, 103 kg živé váhy), mám toto pivo odbourané za cca 2-3 hodiny, množství alkoholu bude v okamžiku dopití, nebo krátce po něm, nějakých 0,15-0,20 promile. Hraničním limitem pro policii při kontrole je nějakých 0,15 promile, protože pod tuto hladinu již jejích přístroje nejsou pod tuto hladinu schopné plnohodnotně rozlišovat, proto taky se uvádí, zda měl víc jak 0,15 promile... takže po 1 pivu foukneš a pokud jsi na hranici 0,15 promile, měli by tě nechat chvilku počkat a foukat znovu a pokud jsi pod 0,15 jsi z toho venku...



Stále se ale bavím o "jedné plzni", kterou si dám po obědě a předtím jsem byl plně střízlivý a ne o tom, že průběžně udržuji hladinku nebo o dvou-třech pivech...



a reakce po "jedné plzni"? stejná... množství alkoholu v úrovni 0,15 promile nesnižuje reakční schopnosti...



proč tedy nepovolit "jednu plzeň po obědě"? protože Češi neznáme míru a neskončí to jednou plzní, ale budou to dvě tři piva...



takže tak...
11:44:18
11.07.2017
Jirik_Tuňák1983
-> palinator 11.07.17 11:22:05: Ségra 3. Já si při svojí aroganci dělám taky všechno podle sebe, takže se tím ani tak moc netrápím. 3 Pokuty mám na kontě tři celkem za 300,- kč. Všechno je mrtě let zpět.

Tuňák: 7x15 při nějaké velké policejní akci (asi 10 policajtů na obou stranách v jednom místě) - 100,-. Kluci plzeňský znají, malá blonďatá prdelatá.

XA: zkrácení si cesty nesmyslnou uzavírkou, ale byli tam schovaní za popelnicí měšťáci - 100,-

XA: telefonování za jízdy, holt byla tma a displej mi osvítil půl hlavy. Bylo to za 100,-, páč jsem víc neměl, kupoval jsem Karolíně kytku, což jsem klukům od PČR řekl. 1 Od té doby jsem nevzal telefon do ruky a pořídil si i do XA hencfrý.
upraveno 1x, naposled 11.07.2017 11:44:57
11:22:05
11.07.2017
palinator
-> Jirik_Tuňák1983:

Nevim no, já jsem takovej rebel kterej svázanej pravidly bejt nechce. Když má řidič zpomalovat, když to situace vyžaduje, tak nevim, proč by nemoh třeba zrychlovat, když to situace umožňuje. Mluvim například o přehledných cestách v některých obcích (jediný proč omezit rychlost je asi kvůli hluku, to uznávám). Takhle akorát musim vyhlížet radary. Ale zatím mám skóre jen 1500 Kč, z toho jednu úsekovku o který jsem nevěděl a jedno live zastavení v domovině, když jsem se nesoustředil na cestu a řešil několik dalších volovin s posádkou. 47

Čili řidič je sám zodpovědnej za to, že jeho jízda bude bezpečná. Předpisy jsou jen berličky. Pokud se někdo cejtí na jízdu (a není ve svým pocitu úplně mimo) po pivu, neviděl bych v tom problém. Pokud se na cestu necejtí z jinejch důvodů (točí se mu hlava, má horečku), za volant by sednout neměl, protože to je větší ohrožení bezpečnosti, než pro jinýho pivo po obědě.



E: dojala mě moje mladší sestra, která proletěla bez náležitýho rozhledu přejezd označenej výstražným křížem s odůvodněním, že to auto před ní ho projelo taky, tak snad není blbej. 9
upraveno 5x, naposled 11.07.2017 11:29:16
10:01:03
11.07.2017
Jirik_Tuňák1983
-> palinator 10.07.17 23:32:54: A věříš, že bych si v práci po obědě pivo s odkrknutím i dal? Možná by se mi uvolněněji dělalo, ale víš jak to chodí, pak už se bez toho neobejdeš.

Jinak asi takhle 3:

zpravy.aktualne.cz/ekonom ika/.../r~6a14e3ca657511e7 8edb0025900fea04

Češi si pořád hrají, jak jsou světoví, ale většina z nich se bez jasných pravidel a omezení neumí chovat. Ani v práci, ani na silnici a ani nikde jinde. To, že je mezi lidmi nějaké procento výjimek na tom nic nezmění.
23:32:54
10.07.2017
palinator
-> Jirik_Tuňák1983:

Máš trénovat, pak nebudeš mít problémy. 3



Dá se dojet i po 10 pivech a panácích, že už se nedá ani vlízt do auta, když se jede jednička a volnoběh. Dá se pak i zaparkovat v lese v kempu. 47 Ale rychlejc než těch 5 km/h bych si to z hlediska bezpečnosti netrouf.



Jinak na silnici si chlast hlídám vyzbrojen kartičkou Policie ČR s uvedenými dobami od konzumace do střízliva.
23:05:56
10.07.2017
Jirik_Tuňák1983
-> palinator 10.07.17 22:53:08: A kdy jsi třeba blbej? 40 Takovejch dobrodruhů, kteří měli po pár pivech skvělé reakce, těch už tady bylo. 1 Mají hodně pomníčků. Navíc pochybuji, že oproti chlapské rýmě budeš pozornější.
upraveno 1x, naposled 10.07.2017 23:09:03
22:53:08
10.07.2017
palinator
-> MB_CML:

Když si dám i 2 (!) piva, tak mám lepší reakce i postřeh, než když jsem unavenej, nemocnej a nebo myslim na všechno ostatní, než na řízení. Zakažme únavu.
22:07:21
10.07.2017
David29
-> MB_CML: Nevím co má nulová tolerance společnýho s nehodovostí...



Když někdo chce jezdit nalitej - tak bude, at je tolerance jakkákoliv. Že si někdo dá pivo, a za půl hodky někam jede hned neznamená, že je to vrah a já nevím co ještě



Fakte nevím co je špatnýho na tom, že bych si po obědě dal pivo - a to je jedno, jestli jsem řidič nebo kolben u pásu. Bavíme se o jednom pivu, ne o deseti
17:34:51
10.07.2017
King
-> MB_CML: Uz to asi nema cenu opakovat znova, ale presto se pokusim - zakonem tolerovana hladina alkoholu je v zemich zdravyho rozumu v radu 0,2-0,8 promile a NIKDE neni v zakone vyslovne povoleno kolik piv si muzes dat. Zkus se zeptat treba Synyho, kterej delsi cas pobejval v UK, kde se toleruje 0,8 promile, kterak ho na kazdym kroku ohrozovali opilci za volantem4

Jestlize ti obcasny splachnuti obeda malym pivem nebo dvoudeckou bilyho evokuje hned zavislaky, ktery se pak neudrzej ani v pruhu, pak se asi nemame o cem bavit. Ja za na oplatku muzu tvrdit, ze kdyz se dovolavas nulovy tolerance, ze ti chybi sebekontrola a potrebujes nad sebou nesmyslnej bic a navic ho pozadujes i pro ostatni4
13:32:26
10.07.2017
MB_CML
-> King: Ale pleteš několik rozdílných věcí do sebe... překročení rychlosti nemá vliv na vnímání a reakce, spoustu lidí má samozřejmě přirozenou hodnotu promile v krvy, tam se dá destina tolerovat. Ne, svateční řidič opravdu nejsem, jezdím 6dní v týdnu, někdy i 7, 200km do práce a z práce. Ano, přesně to co popisuješ Ty, tak je styl zavisláků... To, že nevíš dne, hodiny a minuty, kdy budeš muset jet do práce... to není omluva, ale výmluva. Ono to totiž pak spěje k tomu, teď povolíme jedno pivo, pak dvě, tři... Nejsem staromilec, ale prostě buď piju nebo jedu MHD... 4
11:59:12
10.07.2017
Jumbo
-> King: Lidi jsou vždycky hovada, když se něco takového stane... Snad to bude odstrašující příklad pro ostatní, i když o tom pochybuju...
11:55:14
10.07.2017
King
-> Jirik_Tuňák1983: Ok, nevydrzel jsem na to na mobilu koukat v celku, preskakoval jsem. Ona ani ta pseudodalnice kolem mostu neni ve stavu, aby tam nejaka radobypokrocila ridicka v Brouku speedovala. Kazdopadne ty e-reakce na podobny nestesti jsou obvykle ku zbliti.
09:33:09
10.07.2017
Jirik_Tuňák1983
-> King 10.07.17 08:43:56: Pouštěla každou chvíli volant a chvíli před nehodou pustila volant oběma rukama a vyhrabávala mobil z kabelky na klíně.
09:13:14
10.07.2017
Jumbo
-> King: Ve chvíli nehody ne, ale chvilku před nehodou ano, jenom jsem se tím proklikával a dost často nedržela v ruce ani volant...
09:08:01
10.07.2017
Nwkt
-> Milan 136: Jj původní video bylo otočený
08:54:25
10.07.2017
Milan 136
-> Jumbo 10.07.17 07:58:38: to mozna nekdo otocil v nejakym editoru, po predchozich dohadech, ze je to pravak.



Se zkuste vyfotit predni kamerou. Ta proste otaci obraz zrcadlove
08:43:56
10.07.2017
King
-> Jumbo: Aha, tak to mela manzelka pravdu :-) Ale nic to nemeni na tom, ze ridicka telefon v ruce nedrzela.
07:58:38
10.07.2017
Jumbo
-> Syny: Buďto tak, nebo je video otočené kvůli autorským právům, na youtube je i video otočené správně:



https://www.youtube.com/w atch?v=Y2JP1j16Bzs
07:55:43
10.07.2017
Syny
-> Jumbo: Taky by mi zajimalo, kde se prislo na zadni sedacky... Dve holky jedou v broukovi a vzhledem k tomu, ze predni kamera mobilu zrcadlove otocila obraz, tak ta co ridi sedi jakoby vpravo. Tod vse...
07:47:01
10.07.2017
Jumbo
-> King 09.07.17 22:15:48:



Koukal jsem na to video a jsi si jistý, že holky sedí na zadních sedačkách? V některých pasážích se mi zdá, že je mezi něma ručka a že slečna v pozadí řadí, nebo se pletu?



Edit: A dle fotek z místa nehody jeli broukem, takže na 99% přední sedačky
upraveno 1x, naposled 10.07.2017 07:55:28
07:18:36
10.07.2017
MVM
-> Antony: Střibrný auto sedan si pamatuju,ale patnáct metrů od mista jsme se otočili a šli zpátky čekat do fronty.V tu chvili tam přijeli hasiči. Doktorka z vrtulniku zrovna do telefonu hlásila poranění neslučitelná se životem .. tak mi bylo dost blbě 8 Měl jsem před sebou cestu 800km a nějak se mi nikam nechtělo.
07:10:21
10.07.2017
Antony - zrušená registrace
-> MVM: to byla nějaká stříbrná honda, sedan, myslím. To auto bylo jejího kamoše.
07:05:35
10.07.2017
bouchy
-> King 08.07.17 12:51:11: Kameru a předat příslušníkům... a třeba se při xtým případu něco začne měnit. §17.



Jinak obdobnej scénář jako ty pipky se stal i u nás poblíž Koněpůlek. Bráška nalitej patrně feťák vezl sestru (19) a kámoše svou vránou (páč se muselo jet do/z hospůdky ve vsi, jakoby v tom 80tisícovým městě bylo bárů málo), pokročilá noční hodina v sobotu, vyšší hladinka, úzká silnička s dvěma zatáčkama v lesním úseku, auto v protisměru a údajnej cyklista. No na tacháči měl nesmysl, ale min. 90 tam jel (což bych si na tom mlatu nedovolil asi ani ve dne, navíc věda, že zatáčka je svině plochá a za ní může bejt cyklista, mistr světa v SUV nebo taky kamion (tam občas jo)). Hodiny do stromu, holka jako spolujezdec natvrdo (zrovna dokončila vyučení, na poměry jejich rodiny asi jediná nějak vzdělaná), brácha i po x dnech vysmátej (asi jel na nějakým fetu), údajnej cyklista nedohledanej dodnes, auto na maděru, to druhý taky. Ještě tam asi čachrovali s tím, kdo si za to sedne. Tyhle holt na mobil s netem a fejsbukem neměli. Kdoví jak byla připoutaná atd. No stály ty panáky o 3kč levnějc za to?? Toho bráchu seber čert.

pardubicky.denik.cz/nehod y/tragickou-nehodu-u-sezem ic-neprezila-19leta-divka- 20160626.html



Když si představim, jak trvalo x měsíců, než jsem moh jet někam sám, samozřejmě ve dne. I ta zodpovědnost byla trochu větší, když to nebyl šrot za deset.
07:01:21
10.07.2017
MVM
-> Antony: Neznal jsem ani jednu,ale pamatuju si to jako by to bylo včera. Nikdy předtim jsem tak napasovaný auto neviděl. 8
06:54:13
10.07.2017
Antony - zrušená registrace
-> MVM 09.07.17 20:34:23: Ta holčina co řídila, (Soňa Dědíková) byla s náma na soustředění v Luhačovicích. Fajn holka a byl to docela šok, když se to člověk na dalším dozvěděl. . .
06:13:02
10.07.2017
David29
-> King: 4 4 4 4



A to pivo nepiju
00:57:12
10.07.2017
King
-> MB_CML: Aha, tak to jsem netusil, ze s moji prumernou spotrebou 1 Plzne za tejden jsem vlastne zavislak :-) Ono se to jednoduse planuje, kdyz ridis "svatecne " nebo planovane, ale predstav si, ze nekteri nevime hodiny, kdy zazvoni telefon a musime vyjet. A zatimco muj firemni kolega v Nemecka si to pivko klidne vecer da a s klidnym svedomym muze vystartovat, tady je to kvuli podobnym staromilcum ukrutnej problem4

Kdyz uz jsme u ty benevolence k uzivani alkoholu "ve sluzbe " - to musi bejt vazne peklo, kdyz letecky spolecnosti bez uzardeni pustej do kokpitu obriho Airbusu pilota, kterej dejchne do 0,2 promile, ze?

A to nezminuju jeste vetsi absurdity jako je kriminalizace bagatelnich hodnot alkoholu u pilotu pramic nebo vodnich slapadel.

Proste nulova tolerance je hovadina, ktera nikdy nic nevyresila a je jedno, jestli jestli zakazes alkohol uplne (prohibice) nebo zacnes pokutovat nesmyslnejma castkama 51 na 50tce...
23:09:20
09.07.2017
MB_CML
-> King: -> Tuner#2: No... ono je to bohužel obojí i k smíchu i k pláči zároveň. Dnešní doba FB apod. Nutí lidi zveřejňovat úplné sra*ky jen za cenu toho, aby se něco dělo a bylo to zajímavé... ruku na srdce, kterej normální člověk by vůbec jakkoliv nakládal s videem, na kterém někdo blízký zemře?! Já teda fakt ne, první věc, co bych s tím udělal by bylo "delete".

Co se týče alkoholu za volantem nebo řídítky, tak prostě buď řídím a nebo piju, když vím, že budu potřebovat někam jet, tak si pivo po obědě nedám. Možná jsem staromódní, ale kdo obhajuje to, že přece jedno pivo nic s ním neudělá a nedokáže si ho odpustit, tak je závislej a měl by si to přiznat. To by za chvíli mohli mít povoleno pít piloti, lidé ve službě apod.

A s tím, kdo co řídí, SUV, off apod. Je mě to jedno, ať si každý jezdí v tom, na co má. Ale když se podívám kolem sebe, tak dnes je každý jeden ze 100lidí řidič, všichni ostatní jsou jen "ovladači" asistentů, pomocníků atd. A to je ta část, kdy nevím jestli se smát nebo brečet. Když se podívám převážně na ženy, kterým manžel, milenec nebo kdokoliv koupí X5, Q7 do města v domnění, že jsou víc v bezpečí a lépe z toho vidí, tak je debil. Není nic lepšího, než stát v koloně a čekat než slečna tu krávu, kterou neumí ovládat, zaparkuje do podélného stání. Nebo jak do pidi dveří kufru u X6 ženská rve kočár 1,30m vysoko...
22:27:29
09.07.2017
King
-> Tuner#2: Smal bych se, ale letos budou volby a tohle je bohuzel taky volic...
22:24:29
09.07.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
-> King 09.07.17 22:15:48: Nevím jestli se tomu komentáři smát a nebo brečet...
22:15:48
09.07.2017
King
-> Tuner#2: Smutnej souhlas. Bohuzel se tematu dneska chytlo zpravodajstvi TV H@vna a nezklamali. Opet to vyznelo, ze se ridicka natacela pri speedovani. Manzelku jsem musel presvedcovat, ze holky na zaberech sedej na zadnich sedackach.

Dopoledne jsem linkoval do "Reportazi " clanek o "opile " ridicce (min nez 0,1 promile!), ktera zdemolovala nejakej rozvadec a co bylo asi nejhorsi - bylo to v terennim aute!

V diskusi prevladaj nazory typu:

"...

Tĕžka opilost je i jedna setina promile...Ale jinak tyhle dámy v tĕchto autech jsou nebezpečný.Jsšte že nĕkoho nezabyla.Tereni auta by meli mit jen ti co maji třeba horskou chatu,jinak bych je zdanil.."



...a ten clovek je schopen takovou sracku publikovat pod (pravdepodobne) svym jmenem!
21:47:56
09.07.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
Když se ještě vrátím k té nehodě holek při níž řidička zemřela...



Tohle má na zdi kamarád a je mě z toho zle:



"O té tragické nehodě na Mostecku asi slyšel každý.. Asi bych si nedovolil tvrdit, že to není škoda vzhledem k tomu jak slečna řídila. Ruku na srdce kdo z nás neporusil predpisy nebo udělal něco nebezpečného... Co mě ale děsí je to co vzniklo za za diskuze na profilech zesnulé, resp její matky(!!). Už jsem dávno ztratil iluzi o slušném chování na internetu, ale tohle je absolutní dno a strop. Desítky zmrdků co mají potřebu se veřejne pod svým jménem vysmát matce která právě přišla o dítě , postovat fotky a "vtipný" meme. Jestli se ta hranice zmrdstvi na soc.sitich prohlubuje, tak mám obavu co bude naprosto běžný pro nase děti."
20:34:23
09.07.2017
MVM
-> Matthes, záškodník z TechWebu 07.07.17 23:53:19: Hodně podobně blbá nehoda se před 7 roky stala na přijezdové komunikaci k Masarykově okruhu 200metrů od hlavní brány.(dneska je tam malý pomnik) Dvě holky tam vlítly pod náklaďák v autě.. Stalo se to dest minut než jsem tudy jel, zrovna přistával vrtulník a známej šel proti mě - že je to zlý ať tam radši ani nechodime.. 8 www.novinky.cz/krimi/2043 19-kamion-u-brna-srazil-au to-se-dvema-divkami-obe-za hynuly.html
10:22:17
09.07.2017
David29
-> Chali: Jak říkám, co se děje v kokpitech osobáků mám docela přehled, a noviny taky nejsou nic divnýho - neříkám, že je to tak častý, je to spíše vyjímka.

Telefon/navigace rozhodně vede, druhý v pořadí je hledání čehosi a korunu tomu nasazují matky s dětma, co maj pocit že když se za svým dítětem neotočí, tak do půl hodiny umře...



Když mám hnátu na palubce, tak se nevěnuju čemu...? Jako že se koukám na tu nohu, nebo že si ji hladím a nedržím volant? 3





-> King: 90% kamionu je automat... Já mám příplatkovej manuál, navíc dávat nohu na palubku je v mým autě dost nepohodlný - já mám na tu nohu tam takový fajn stupátko, přímo na to určené

Jinak s telefonováním jako takovým problém nemám, at si telefonuje - ale když pak jede jako debil, to mi vadí
09:22:39
09.07.2017
King
-> Jirik_Tuňák1983: Jak uz bylo milionkrat zmineno - s vyjimkou tech nejvetšich mamlasu neni problem drzeni telefonu jako takovy, jako spis koncentrace na hovor, coz u od prirody lovcu nezvyklych na multitasking nedela dobrotu. BT v infotainmentu je sice fajn, protoze mi to pri pokusu o anglickou vyslovnost jmena ze seznamu dotycnyho vytoci, ale obcas mi po zaveseni trne, protoze si treba posledni pulhodinu jizdy skoro nepamatuju :-)

-> David29: My socky s manualem v osobaku si setrime nekolik metru brzdny drahy pri krizovce soucasnym seslapnutim spojky a brzdy. Jako bonus, pak muzu misto zastaveni hned opustit, kdyz vidim, ze se jeste neco dalsiho riti4
09:18:14
09.07.2017
Chali
-> David29 08.07.17 23:03:11: Z omylu mně nevyvedeš 4,řidiče osobáku jsem nikdy neviděl číst noviny,nebo něco podobnýho.Kdežto nad 3.5t je to celkem běžný



Kde máš nohy mně celkem zajímá,protože pokud ji máš na palubce,tak se prostě nevěnuješ řízení a nemáš teda nárok na kritizování ostatních řidičů.Protože jsi stejnej jako oni 4
00:13:41
09.07.2017
David29
-> Luky: Nevím jak ty, brzdím pravou nohou...
23:16:53
08.07.2017
Jirik_Tuňák1983
-> Tuner#2 - zrušená registrace 08.07.17 22:14:20: Jenomže můj kolega není manažer ani obchoďák, ale telefonuje jak šílenec vždy a všude. A přestaň chytat laskavě za slovo. Hele, nemá to cenu. Každý má svůj názor, takže je diskuze zcela zbytečná. Vim kolik je ve služebních vozech uloženo jmen telefonů, takže to lidi skutečně používají. A vím, že i nižší management až po ředitele telefonují jen přes spárování taky. Dnešní auta to už jaxi umožňují.
upraveno 3x, naposled 08.07.2017 23:23:27
23:14:57
08.07.2017
Luky
-> David29: to by mě ale zajímalo, jak s nohama na palubce brzdíš, když ti tam někdo vběhe. Sice máš skvělý přehled o situaci a vidíš že se na něj řítíš, ale zastavit nemáš jak...19
23:03:11
08.07.2017
David29
-> Chali: Vyvedu tě z omylu. Noviny zmuchlaný na volantu u osobáku není nic vyjímečnýho.... A já na filmy nekoukám, bo notas sebou netahám a DVD se mi při rychlosti +5km/h vypne 4



A kde mám nohy, tě vůbec nemusí zajímat 4 Bavíme se o sledování provozu, ne o tom kdo kde má nohy. Levou nohu nepotřebuješ - to už se tady můžem bavit i o tom, že všichni drží volant jednou rukou...





-> Jirik_Tuňák1983: Já SMS taky píšu za jízdy 1 Ale poslepu, bo mám tlačítkovej - takže na to nekoukám, maximálně přejedu očima stejně, jako když ujedu na zrcátko, tachometr apod... A na telefonování mám "blůtuthhensfrí" ;
22:15:33
08.07.2017
Chali
-> David29 08.07.17 21:18:19: To chce klid,řidiči osobáků mečumí během jízdy na film,popřípadě nečtou noviny,to je jen běžná praxe řidičů nad 3,5 tuny a ještě u toho mají nohy na palubce.
22:14:20
08.07.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Jirik_Tuňák1983 08.07.17 21:37:16: Ty si nějak protiřečíš... Tvůj kolega za dalekou cestu sotva 2x dložil telefon, ale obchoďáci a kravaťáci jsou svatí? Naopak, vyřizování e-mailů za jízdy apod. zvěrstva jsou na denním pořádku. S dovolením o tom něco taky vím i přesto, že jsme z "vesnice"...
upraveno 1x, naposled 08.07.2017 22:14:49
21:37:16
08.07.2017
Jirik_Tuňák1983
-> Tuner#2 - zrušená registrace 08.07.17 21:27:28: Tak to bych navštívil očaře (viz. David29). Mimochodem právě obchoďáci a mng. mají v autech rádia s BT. A. Když už blekoceš o Plzni, tak já jezdím z Plzně a do Plzně denně a zrovna ze skútru mám o telefonistech ještě větší přehled.
21:33:20
08.07.2017
Jirik_Tuňák1983
-> David29 08.07.17 21:18:19: Přesně tak. Jel jsem jednou s kolegou, já jako první a on za mnou. Celou cestu měl na uchu telefon a asi jen 2x ho odložil, aby ho posléze opět zvednul. A to jsme jeli docela daleko. Odpovídání na SMS v době kdy vím, že řídí, žádný problém. On v podstatě telefonuje furt a schovává tel. jen když zahlédne chlupky. A těch případů, kdy mne skoro narvalo vemeno s telefonem v ruce nekoordinovaně křížujicí silnicí, těch už taky několik bylo. Jedna dáma mne tak vyděsila svými opakovanými manévry vůči mému a dalším autům, že jsem ji musel na prvních semaforech vypíčit, páč mi skoro orvala bok i ve městě. Celou dobu telefon na volantu a občas mrkla přes volant co se děje. Zrovna teď v pátek se vlnil na silnici nějakej mentál v Cliu. Tak 20 - 22 let, takovej ten módní pánskej drdůlek a v ruce telefon velikosti přenosné televize. Ale v levým pruhu byl telefon netelefon rychlej až dost.
upraveno 1x, naposled 08.07.2017 21:38:15
21:27:28
08.07.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Jirik_Tuňák1983 08.07.17 21:21:12: Mimo obec jezdím nejraději a pokud za město považuješ Plzeň, tak jsem tam byl teď 3x. Držení telefonu/telefonování je spíše výsada těch rádoby manažerů a obchoďáků...
21:21:12
08.07.2017
Jirik_Tuňák1983
-> Tuner#2 - zrušená registrace 08.07.17 21:14:07: Ono by to chtělo občas vyjet mimo obec. To už nestíháš sledovat provoz okolo sebe a co lidi dělají, dědku? 3
21:18:19
08.07.2017
David29
No, vzhledem k tomu že do osobáků vidím ze všech směrů (at jede předemnou, nebo vedle mě zleva), tak bezpečně můžu říct, že telefon/navigaci má v pazourách skoro každej - kdybych napsal každej druhej, tak to bych kecal
21:14:07
08.07.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Jirik_Tuňák1983 08.07.17 11:39:26: Nevím nějak jsem si toho ve větší míře nevšimnul, nicméně co by absence telefonu změnila na rychlé jízdě, sezení za volantem a přecenění svých možností?



-> radekp 08.07.17 12:03:01: Přesně tak jsem to myslel a vím co se dělo na intru.
18:01:33
08.07.2017
Milan 136
-> tunerlada 08.07.17 13:19:37: přesně tak. Na rovině šlape plyn každej blbec a je největší závodník a v zatáčkách pak překáží...
17:43:01
08.07.2017
David29
-> saskyn2: Synonymum ke slovu náhle



Synonyma slova náhle jsou : najednou, neočekávaně



Takže asi tak... A když 6s sekund na sebe zíraj - opravdu to není náhle





-> saskyn2: Byl to dement, co na to říct... Kdybych měl podobným stylem pořád někoho vychovávat - stačí abych se projel mixem kdekoliv v sídlišti a všem ty zrcátka ustřílel...

Zamítnuté přispívání mají:

  • Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu
Extreme Tyres