Nehody škodovek...

prohledat
14471 příspěvků (zobrazeno 13501 až 13550) od 20.08.2007 do 13.06.2024, založil/a Maxx
řadit dle data
19:52:53
30.10.2008
Řízek
-> Syny: Ano promin, s idiotem sem to prehnal omlouvam se ale fakt me vytacelo jak sem tady cet ze to je naraz v 15 km/h protoze to je absolutni blbost, nevim kolik jel a nebyl to celni naraz ale rikam ze tu zed polibil v hodne vysoky rychlosti a jeste jako rohem, kdyby to vzal kolmo na zed a zustal tam stat tak kazdopadne by to s Jardou dopadlo spatne, mel stesti ze tam jel bokem
19:34:59
30.10.2008
Syny
Dneska sem si vzpomel na tohle tema, kdyz sem hodinu a pul cekal na prijezd policie :) Inu jedu si takhle kilco mimo obec (realne neco pod 90) a nejednou vidim v zrcatku nizko letici objekt f xenonech. Tak uz sem se hrnul ke kraji, pan f TDicku uz se hnul 500m zamnou do protismeru, ze bude predjizdet, ale co se nesalo, kdyz byl cca 50m zamnou a na tachometru mel cca odhaduju tak 150, tak mu proti ze zatacky vyjelo auto. Brzdit a zaradit se ze me uz nestihal, tak se rozhodl predjeti dokoncit, me uz bylo jasny, ze to nedopadne dobre, tak sem oszkousel jak flekujou zimaky. Ten co jel proti vydesene taky dup na brzdu a octavie mezi nama udelala mysku, ovsem borec to moc v ruce nemel a nejak nezvladl navrat predeme a hodil to do pangejtu a nasledne primo predemnou do stromu, ja v ramci uhejbani vletel do skarpy pulkou auta, jinak by me smetl frajer sebou... Nastesti se mu nic vaznyho nestalo a vystoupil sam, mel jen rozbitej frnak a odrenou ruku. Nastesti mel pasy, pac to tam mrsknul tka pekne, ze mu vyleteli pytle...

Asi 5minut pred tim ani ne sem mijel jinou nehodu, kde to zenska naprala do baraku...

Nevim jestli jsou dneska naky erupce, ale sem rad, ze sem nemusel testovat, jak je na tom vlastne ta skodovka s bezpecnosti... 4
18:19:22
30.10.2008
Turda
já u toho taky nebyl, sem zapomněl dopsat, aby nějakej jouda do mě zase nerejpal že já sem tam byl a podobný nesmysli!
18:17:19
30.10.2008
Turda
-> Mr.Lumpy: no potom nevim co řešíš....on ot dal do zdi



já fakt nevim co řešíte, nebyli ste tam, víte hovén tak to neřešte!!!!
18:05:27
30.10.2008
Mr.Lumpy
-> Turda: sparta má pravdu 4 náraz do sloupu je daleko horší než do zdi protože tam působí náraz jen na jedno místo kdežto do zdi se rozloží
17:53:55
30.10.2008
Pavel P..
-> Zdeněk.: drsný... 9
17:53:12
30.10.2008
Zdeněk.
-> Pavel P..: tak nám tu stojí asi od roku 854
17:05:43
30.10.2008
Pedros
-> Řízek: Tak za prvý pane, pokud si o někom myslíš že je idiot jen kvůli tomu, že má v něčem jinej názor, možná by jsi se měl nad sebou za myslet, jestli čirou náhodou nejseš idiot ty sám 4 Za druhý nevím co ti přijde tak vtipnýho na mým příspěvku,ale budiž..Nevěděl jsem,jak přesně boural,v tom případě jak psal Jarin teda možná jel jako kráva,dostal smyka,čímž trochu rychlosti a nějaké to množství energie určitě ztratil (viz Synyho příspěvek o Tomášovo letu do příkopu),odrazil se od stěny a zbytek energie byl pohlcen tím,že teda podle scénáře odlítnul 15 metrů od zdi a tohle pohltilo většinu energie.. Takže možná to v konečným výsledku odpovídalo čelnímu 20km/h nárazu...Samozřejmně jsou to všechno domněnky,netvrdím že to tak bylo,znalec nejsem,ovšem to ty taky ne 4 Každopádně je to Jarinovo blbost,měl štěstí že to dopadlo "jen" takhle a snad se poučil a bude jezdit s rozumem..



-> Mishak: promiň,ale jestli jezdíš opakovaně přes ves víc jak stovkou,tak je jen otázka času kdy se něco stane a nemáš na silnici co dělat 4 A už určitě není normální se tím ještě chlubit
16:59:56
30.10.2008
Turda
-> spartra: 47
16:29:59
30.10.2008
Mr.Lumpy
-> spartra: nj vim že ten sloup je zátěž na jedno místo... ale bylo to nový auto a takhle dopadlo kdyby bylo rezavý třeba skrytě jako 99% škodovek tak by to byl smrťák 4
16:26:29
30.10.2008
spartra
-> Mr.Lumpy: no ono sloup a zeď že1
15:50:13
30.10.2008
Mr.Lumpy
-> Turda: hele viděl jsem bratránkovo auto (škoda 125) kterým políbil betonovej sloup na telefon bo co a napálil do něj při čtyřiceti betonovej sloup se potom zlomil a spadl na auto... deformace byla až k čelnímu sklu rezervní disk byl ohlej náprava ohnutá deformovaná podlaha zkřížený sedačky atp... ale to bylo úplně nový auto resp. mělo najeto asi 15 000 a ty mi tvrdíš že napálil do zdi šedesátkou a zůstal na živu??



-> Syny: asi máš recht ale když nenarazíš úplně čelně tak se zase trochu energie stratí pohybem do strany ne?
15:34:04
30.10.2008
Syny
-> Turda: Nevim ktery prispevky mas na mysli, nemyslim si, ze by tady byli nejaky spatny 4 To v jakym je auto stavu je dulezity, ale myslim, ze i v sebelespim stavu proste neni tka bezpecny ze v narazu nad 50 km/h by bylo auto zvalchovany jen trochu a ridic byl schopen bez zraneni vylezt sam... Spis jde o to ze ve shnilej rachotine je to smrtak pomalu uz v 30ti 4
15:27:17
30.10.2008
Turda
-> Syny: Dobře, neřikám nic, kamarád to je, nejde o zastávání se ho....každopádně máš pravdu, můžem bejt rádi že je zdravej a nevim proč se tady hádat, ale já vim že sou škodovky pekáče a co se týče stupnice bezpečnosti jde to do mínusu, ale zase záleží na tom, v jakym je auto stavu, jak nabouráš a záleží to na dalším tisícu různejch faktorů....dneska už z toho nic nevykoumáme, Jarin se poučil, všichni sou rádi že je a tim to končí....jen tady některý příspěvky stojej za přesdržku! 4
15:20:06
30.10.2008
Syny
Turda 30.10.08 15:16:19 napsal:

-> Mr.Lumpy: jestli tvrdíš 40 km za hodinu tak seš s prominutim mamlas, podívej se na fotky auta a pak na náčrtek....trochu popřemejšlej 4
Opravdu bych chtel bejt optimista jako vy chlapci 4
15:18:54
30.10.2008
Syny
Vsak ja netvrdim, ze slo o celni naraz, ale to ze tohle je naraz ve vic jak paresati at tady nikdo netvrdi. To musi kazdej jasne videt, ze to je blbost... Pokud dostal smyk a jen tu zed pri pruletu bokem liznul, pak to mohlo byt rychleji, ale stejen bych se nepoustel do tvrzeni 50+ 4 Pokud to je ale tak, jak jarin kreslil, tak pak mi neni jasny, jakto, ze auto to odmrstilo tak daleko. protoze realne by auto zustalo kousek od zdi a zdeformoval by se kufr... Pokud opravdu auto zkoncilo 15m od mista narazu, tak to opravdu musel jen liznout ve smyku a nejet na to primo + malinko nakrivo.

-> Mr.Lumpy: Pokud nekam narazis celne ale ne uplne rovne, tak mas deformaci mnohem vetsi, nez kdyby to bylo presne kolmo na zed... Jelikoz se te deformuje jen cast auta a ne celej cumak.

-> Turda: Mno v klidu by ste mohli bejt hlavne vy... Je to vas kamarad, tak chapu ze se ho zastavate, ale kdyz se nad tim vsim zamyslis, tak sam musis uznat ze v 50+ by ste byli radi, kdyby byl jarin vubec zivej. Myslim, ze mate tendenci to tu trochu prehanet. Navic nevim proc bych se mel probrat a uklidnit, uklidnit by se tu mel predevsim Rizek - ja proti nemu nenapsal vubec nic spatnyho, tak nevim co vychyluje 4
15:16:19
30.10.2008
Turda
-> Mr.Lumpy: jestli tvrdíš 40 km za hodinu tak seš s prominutim mamlas, podívej se na fotky auta a pak na náčrtek....trochu popřemejšlej 4
13:20:40
30.10.2008
Zdeněk.
-> Pavel P..: odpoledne to zjistím, nevím přesně...
13:13:42
30.10.2008
Pavel P..
-> Zdeněk.: nooo pěkně.... jak dlouho to tam stojí?
12:54:01
30.10.2008
Zdeněk.
z předu
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Zdeněk. vložen 30.10.2008 12:54:01
12:53:52
30.10.2008
Zdeněk.
pravá strana
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Zdeněk. vložen 30.10.2008 12:53:52
12:48:14
30.10.2008
Zdeněk.
tady je to naše kilo, předek při nárazu celkem sržel, a blatníky jsou srolovoný až ke dveřím
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Zdeněk. vložen 30.10.2008 12:48:14
11:20:41
30.10.2008
Tampajs
-> Luky.: A to se tu Jarda celou dobu snaží vysvětlit4
08:45:27
30.10.2008
Luky
Nečetl jsem celou tuto konstruktivní debatu, ale hádáte se tu celkem o ničem. Crashtesty jsou čelně, tohle spíš tu zeď jen tak lízlo při jízdě bokem? Podle toho náčrtu je vidět kam se ona energie poděla - auto ji spotřebovalo po nárazu kdy ujelo oněch prklamovaných 15 metrů. Takže věřím tomu že to mohlo být klidně i dost rychle, ale znovu opakuji, podle toho co je tady namalováno NEŠLO O ČELNÍ NÁRAZ



4
08:07:31
30.10.2008
Mr.Lumpy
-> Turda: -> Syny: podle mě to byl náraz okolo 40km/h protože podle jarinova náčrtku to nebyl čelní náraz ale šikmej a ten není zdaleka tak tvrdej
03:09:02
30.10.2008
Turda
-> Syny: Tak hele, náraz ve 20ti km/h sem viděl, stál sem od toho 2 metry.....jsou to 3 dny.....auto mělo ohlej nárazník, čelo, a lehce zdeformovanej blatník, a to už byl bouranej, bylo to vlastně rohem auta, autu nebylo vůbec nic, až na to že to bylo moje auto, moje škodovka a byl sem v šoku 3 , prostě jasně a zkráceně, tohle v životě nemohlo být v max. 20 km/h.....a to to to auto (moje) bylo schnilý 3 , prostě jde o to jak nabouráš, jestli čelně, trochu šikmo, prostě je to tady tvrzení proti tvrzení, většina lidí tady Jarinovi věří, on by asi důvod lhát neměl, tak se prober a v klídku jo?? 4
01:54:54
30.10.2008
jarin
-> Syny: Nevim proc se tu tak upjate hadate o tom jaka to byla skutecna rychlost, netvrdim že sade jso bezpecny auta to chran buh, víme snad vsichni. Ale pomalu jsem tam opravdu nejel a na tak malou rychlost z me brzdne drahy se to zbrzdit ani neda8

Tady je jen pro zajimavost malí nacrt tak mužete premyslet kam se podela ta energie
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od jarin vložen 30.10.2008 01:54:54
01:49:15
30.10.2008
Zdeněk.
se tu hádáte jak malý kluci51 podle mě nejde srovnávat přímý čelní náraz do zdi a náraz který je směřovaný více na roh, přes který pak auto sklouzne na čelní část, ten Jarinův rapid bude pokroucenej až kdovíkam dozadu, podlaha bude taky určitě aspoň zkroucená, ale drží to jakž takž pohromadě. Když kouknu na crashtest škody 100 a kouknu se do stodoly na 100vku se kterou strýc jezdil dříve závody a nevešel se pod viadukt tak to taky nechápu, jaktože z tý stovky nezbyla jenom zadní 1/2 auta a na závodech asi nejel 20km/h...takže každej náraz může s autem udělat něco jinýho4
01:28:41
30.10.2008
Syny
Tady pridam sice trochu neporovnatelne, jelikoz to je presazeny 40/60, ale rychlsot je 48km/h...



Škoda 105 crashtest 2005
01:22:33
30.10.2008
Syny
-> Řízek: Navic by me zajimalo dle ceho si usoudil, ze sem podle tebe idiot? Podle toho, ze tady davam argumenty, ktery stoji pri nejmensim za zamysleni? Me by zajimalo v kolika je ten naraz podle tebe 4 A znovu odkazuju na to video z crashtestu... Opravdu si myslis a veris tomu, ze tenkrat novy auto v crashtestu dopadne v 50ti km/h hur, jak tenhle Rapid po 20ti letech pri vami zminovane rychlosti nad 50km/h? Opravdu tomu veris? Pokud ano, tak bys mel zvazit slovo idiot nez ho pouzijes...

Treba to nebylo ve 20ti, ale v 25ti, ale opravdu budme realisti a nepiste tu, ze to je urcite pres 50, protoze to musite sami uznat, ze to je proste kravina 4
01:11:13
30.10.2008
Syny
-> Řízek: Dam te jeste prikald - Nwkt v zime hodil auto do pangejtu. 10 vterin pred navstevou prikopu mel dle GPS na tachaci 120km/h, pri prujezdu zatackou mel na tachaci dle GPS 40km/h, ale ejhle - do pangejtu to zapichnul v 13ti km/h... Zajimavy co? A taky tady nekomu tvrdi ze vletel do pangejtu rychlosti 40km/h? Ono se toho dost ubrzdi a jak sme tu psali, tak v dobe naraz se na tachometr fakt nekoukas a i kdyby jo, tak bude nejspis na 0 protoze mas obvykle zablokovany kola, takze kdyby mel v aute GPS, pak to tady bude duveryhodna a konstruktivni debata. Takhle si tu muzem nadavat do idiotu a stejne si kazdej budem myslet svy...

Ale zkus se na kole rozjet 20km/h a zmackni naplno predni brzdu - uvidis, ze to je celkem necekanej fofr... 4
01:04:29
30.10.2008
Syny
-> Řízek: Kdyz sem takovej idiot a ty ses takovej chytrej chlapik, tak mi jiste vysvetlis, proc v crashtestech je auto skoro na sracku az po A sloupky a tady je to posunuty o kousek. Ano naprava se posunula - kupodivu kdyz je chycena na mostu na kterej vede na rost a k rostu je prisroubovana vyztuha narazniku... Libi se mi jak to vsechno pises - byl si u toho? Nebo to je jenom co kdo povidal? Opravdu mi tady prijdete jako fanatici, ktery si usmysleli, ze tady vsem budou tvrdit jak je skodovka bezpecna a ze tohle bly naraz v rychlosti buh vi kolik... Pokud si nikdy nevidel naraz treba v tech 20ti km/h do zdi, tak to je docela odvazny tvrzeni to co pises... Predstav si, ze ja u jedny bouracky byl, kdyz se kamarad vysekal taktez se skodovkou, taktez do zdi. Jeho rychlost byla na 100% pod 50km/h uz jen proto, ze sme jeli za nim a mel isme pred jeho smykem na tachometru 60 a on jel pomaleji. Auto mel rozmlaceny zhruba 2x tolik co tohle, mel zlomenou nohu a vyrazeny 3 zuby + prerazenej nos a to mel pas 4 Je to uz nakej patek zpatky a zrovna hnilobu taky nemel... Takze ja porovnavam co vidim, kdezto vy tady melete neco co sami ani nevite a nedovedete oduvodnit 4

Jen pro zajimavost - rychlost 20km/h je 5m/s. Ono to je vcelku dost ac se to nezda...

Mysli si o me co ches, me je to vcelku jedno, ale dle me tady melete kraviny jen abyste nekoho presvedcili, ale vskutku nevim proc...
00:48:49
30.10.2008
Řízek
-> Syny: Promin ale nemuzu jinak, ses idiot, fakt ze jo, moje mineni o tobe se hodne zmenilo, doufam ze si nejaky fotky videl, protoze uz jenom z tech fotek je videt ze JENOM kapota a blatnik asi zmamlany nejsou. Celej rost je zlamanej, kufr na pravy strane je polovicni, je postavenej sloupek ani dvere nesly otevrit, je vlna v podlaze, ohnuta napravnice a posunuta o 5 cm dozadu a nejde vyradit. Po narazu se otocil o 180° a pri tom otoceni byla prdel ve vzduchu a zastavil se o 15 metru dal. To si opravdu myslis ze po narazu ve 20 by se tam kroutil jak hovno v kyblu?
23:39:00
29.10.2008
Syny
A do tretice... Opravdu si tady vsichni myslite, ze ta vyztuha narazniku ktera se lehce ohla, ten zmacklej blatnik, haupna a vysypany svetla opravdu pohltili naraz ve vic jak 20ti km/h? Pokud ano, reknete mi konkretne ktera cast pohltila takovou energii 4 MYslim ze sklo ze svetel to opravdu nebude. Blatniky takhle ohnu rukou, kapota taky se taky ohne hned, takze jediny co ten naraz mohlo trochu pohltit a zatavit je vyztuha narazniku ktera je prisroubovana na rost... Jelikoz Se mi ale povedlo klepnout naraznik taky zhruba v 3km/h a uz se ohnul drzak co spojuje vyztuhu a rost, tak pevne verim, ze tohle vic jak 20 orpavdu nebylo... 4
23:33:05
29.10.2008
Syny
-> Mishak: A to ze si nekolikrat projel tenhle usek jeste rychleji je tak akorad tvoje blbost 4 Protoze az te to ustreli jednou taky, tak si mozna ozkousis ten vas naraz do zdi v 60ti (bo kolik to tady prosazujete) a uvidis, ze se te to zkrouti trochu vic 4
23:30:19
29.10.2008
Syny
-> Mishak: Hele sefe, jestli tu nekomu chcete tlacit do hlavy, ze jel pres kilo, ubrzdil to na 80 a mrsknul to do zdi, tak to si asi na spatnym serveru. Podivej se poradne na to video z crashtestu. Tam to je s novym gardeckem v 50ti do zdi a jak vypada? Pokud nemas prokazatelnou rychlost pri narazu (treba z vypisu GPS), tak tady placas uplne stejny blafy a mel by ses teda komentare zdrzet tez 4 Nehlede na to, ze mi porad nikdo neosvetlil, jakto ze po 20ti letech existence skodovek a rapidu se auto deformuje min pri vyssi narazovy rychlosti nez pred 20ti lety pri crash testu 4
21:07:39
29.10.2008
U-Geen
nechcete si zaridit jasnovideckou zivnost?
20:30:23
29.10.2008
Barth
ánové já jsem to viděl v zrcátku!! to ve 20 FAKT NEBYLO!!! netroufám odhadnout kolika ale 20 fakt neee8
19:03:30
29.10.2008
Řízek
Pedros 25.10.08 23:11:36 napsal:

-> jarin: nechci se hádat,ale kdyby jsi tam nešel celým předkem jak tvrdíš ale jen částí,tak to auto bude vypadat ještě hůř 4 a rozhodně nebude jen srolovaná přední kapota a prohlej nárazník a trochu prohnutý blatníky... 4
3 3 3 3 3 PROSIM 74 74
17:59:46
29.10.2008
Mishak
-> King: kpoznámce 1 - neřek sem že tam běžně jezdim jako čuně 1 ale že už se mi to taky párkrát povedlo, tim se rozhodně nechlubim jakej sem bombarďák že jezdim rychle, ale že mi přijde nefér někoho hned hodit do jdnoho pytle z bezmozkama na silnici 5 ... k poznámce 2 - nerejpej 40 3
13:25:03
29.10.2008
King
-> Mishak: Předesílám, že ten úsek neznám, nikdy jsem nepropagoval úzkostlivý dodržování limitů, ale nenápadně se "prsit", že tam tudy jezdím i přes kilo......mno jen tak dál4

Poznámka č.2: pakliže někdo něco viděl v "zrdcátku", pak věz, že to slovo má obvykle v češtině o jedno písmenko míň2
00:41:15
29.10.2008
Mishak
-> Syny: -> Pedros: skvělý odhady pánové, vážně... nejsem si jistej jestli to tady padlo, ale kluk co to závodění vlastně vyprovokoval viděl v zrdcátku celej průběh nehody a to že byl Rapid vymrštěn predlí do vzduchu a přetočen o 180° mi na 10-20km/h moc nesedí... radši si příště nechte komentáře fakt... kéžby to bylo tech 10-20km/h... to že někdo jede v obci přes kilo je prasárna, ale co si budem nalhávat, přesně tenhle úsek sem několikrát projel i ve větší rychlosti.. svatý nejsou na zemi ale v nebi že.......
00:41:35
28.10.2008
David29
-> Syny: Taky možno.... ale ve škodovce to je fuk
00:40:49
28.10.2008
Syny
-> David29: ja mam pocit, ze 20...
00:02:34
28.10.2008
David29
-> Syny: Ta věc od Besipu... je to v rychlosti 12km/h do pevné překážky... což má údajně simulovat náraz asi v 30km/h do deformovatelný
13:31:24
26.10.2008
jarin
-> matisek: No trosku jinak trefil jsem se pravim rohem auta protože mi nadbíhala prdel10

-> Syny: No radeji ani nekomentuj jsem čurák já to vím nechal jsem se vyprovokovat10

-> Pedros: nevím jak to vydíš z obrázku ale zmordovany to je!!! je tam vlna v podlaze, postavenej sloupek a zvedlá strecha, nápravice je ohnutá, vrazená v zadu a na míste nehody jsem to mordoval aby se mi tocilo kolo a mohli jsme to vubec odtahnout... a jeste se zasperovala trojka v prevodovce ktera nejde vyradit

10

No je to jen prohnutej blatnicek3
11:05:02
26.10.2008
Syny
-> Tampajs: A to to jako hrnul udajne pres kilo v obci jo? Tak pak to radsi nebudu komentovat...
02:33:17
26.10.2008
matisek
-> spartra: Presne toto sa aj mne stalo kedisi na zigulovi vyrazilo my to z acepumpi hadicku aj z tou trubickou.Ale tam je motor v predu takze ten smrad benzinu som hned zacitil.Celi motor aj vsetko okolo bolo od benzinu cudujem sa ze to nechitilo.Odftedi to robim tak ze zoberiem kusok tenkeho dratu a omotam ho okolo spony na hadicke a uviazem o acepumpu tak abi drat vlastne tahal tu hadicku aj strubkou dovnutra.Nevyzera to sice nejak super ale funguje to super.Inak to je pekne na prd ze sa clovek nemôze spolahnut na to ze tam ta zalisovana trubicka vydrzi.Môzes kontrolovat hadicku kazdi den a nakoniec si kludne vypadne aj z trubkou.
01:56:51
26.10.2008
matisek
-> Pedros: Takto som to mislel.Ale to len tipujem!
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od matisek vložen 26.10.2008 01:56:51
01:13:37
26.10.2008
Tampajs
Tady je pro představu ta zatáčka www.mapy.cz/

Zamítnuté přispívání mají:

  • Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu
Extreme Tyres