Na druhou stranu, ono některý ty věci fakt mají smysl - já po bootu taky dávám X hesel - login, odemknout dva GPG klíče, odemknout SSH klíč, odemknout šifrovanou část disku. A to se v oblasti bezpečnosti považuju spíš za flákače a lenocha... akorát že mě to všechno zabere dohromady asi tak 8-12 vteřin, podle toho jak se vyspím






















