Ať se ale taky ten cenzor přizná, jakou má předrevoluční praxi v korekci v redakci.









































Myslim, ze dal neco radit snad nema ani smysl :D Kdyz jsme u toho, ze nektery videa jdou a jiny ne. Mozna bych spis zkusil preformatovat kartu a video nahrat znovu. Ze ma soubour nejakou velikost vubec nic neznamena. Nejlepsi je se podivat na obsah souboru nejakym HEX editorem, zda obsahuje to co ma. Ale to uz neni urceno pro bezneho uzivatele. Klidne muze byt v cudu ona.


















