
Ale Ty vlastně taky, ne? Aspoň před časem, když jsem se ptal kamaráda, co je to ten Facebook, tak kamarád mrknul na můj počítač s otevřeným VIRTem a povídal: "Hele, ten Tvůj Virt, to je takovej škodováckej fejsbuk, chápeš...?"
































Edit: už to hledam













Jde o to, že Mandrivu nemám už podporovanou, tak ve Woknech mám konvektor na videa (z .mov do .avi). Ted mi ten konvektro nahlásí tohle... Myslím si, že pro samotný Wokna tam problém nebude














Naštěstí hned do spamu.







