Jenže u těch zařízení je předpoklad, že až se vyšší rychlosti z dnešního pohledu stanou standardem, tak ty zařízení náležitě zlevněj a kabely na to už bude mít připravený.














Takže nějaká špička nebo tak by to bejt mohla. Ale tenhle renomovanej výrobce by měl mít pořešenou filtraci napájení. Jediná spekulace, co mě napadá je, že se zrovna stahoval nějakej update a neklaplo to. Určitě ta mašina má nějakej nouzák/servisní režim...

























Je fakt že já žádný hry nehraju no, stačí mi že se mi nekouše video z youtube
tak to mam asi jinak. Moje pani přes to ted jede i nějaký online konference z EU a online výuku angličtiny a měla nějaký problém s kamerou ale to myslím nemá s připojením nic společného protože pak už jí to šlo.

























