A ze tří destrukcí stálého převodu ve dvou případech auto dojelo po svých ještě několik desítek kilometrů domů (poprvé asi 50 km, podruhé asi 120 km), jen jednou jedinkrát bylo auto neschopné dojet vlastní silou...















jinak ty auta nepůjde udržet v provozu



Inak ty tiež nie si úplne v poriadku a o tom, že ja už mám doma plnú skriňu VW dielov, ktoré som z auta vymontoval z dôvodu upgrade, radšej pomlčím




(takých videí s podobným osudom má viac)

































Zbytek jsou jen trapný výlevy a povzdechy, asi aby to bylo zajímavější...







. Nevím za co by to zvedali


