Vraky

prohledat
15462 příspěvků (zobrazeno 26 až 75) od 20.01.2007 do 07.04.2026, založil/a chooki
řadit dle data
09:13:11
10.10.2025
vhml
-> Tomaso435 10.10.25 08:18:41:3 ale to je o tom, že ti prostě na třetím monitoru něco běží, ne že to aktivně sleduješ.
09:01:01
10.10.2025
palinator
-> Borderer:
Kdyby mu šel zadek, tak to přetrhne na poprvý 3
08:59:02
10.10.2025
Borderer
-> Tomaso435: Věř, že kdyby se na to nikdo nekoukal a nevydělávalo by to love, tak to nikdo netočí. 3
08:18:41
10.10.2025
Tomaso435
-> Borderer 10.10.25 07:16:22: on má někdo tolik zbytečného času že se na toto kouká ? Ty vole chtěl bych být ten člověk co se takhle kope do prdele
07:16:22
10.10.2025
Borderer
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Jenže pak by kolem toho nemohl půl hodiny hopsat a nemělo by to vjůvs a lajky. 3
22:47:57
09.10.2025
ajok
-> Matthes, záškodník z TechWebu 09.10.25 22:28:24: treba budou nejakou cast vystavovat v muzeu? jako chteli ten zadek pistaciove fabie a vrakovistnik jim to naschval sesrotoval
22:29:31
09.10.2025
Milan 136
22:28:24
09.10.2025
Matthes, záškodník z TechWebu
-> jozef : Ježiš co to je za košťata, to si mohli rovnou vzít skla a na zbytek objednat auto s rukou...
22:25:44
09.10.2025
Bukaj
-> jozef : Viděl jsem inzerát na tohle "auto", ale tam fakt není, co zachraňovat...7
21:50:10
09.10.2025
jozef
LŠ - Vyproštění Škoda 1000 MB Praha. To je divný Libore😂
22:09:50
24.08.2025
Tom Troll
Já tento týden poslal tohohle chudáka do hutí, moje poprvé. 8 Výborný auto, v některých ohledech jedno z nejlepších aut co znám, ale je otravný že hnijou. Bylo to ještě opravitelný, ale byla to totálka jenom v údržbě, a půlka věcí by nešla udělat protože by se 100% někde urval spojovák nebo něco nešlo rozdělat. Loni na jaře jsem kupoval za 20k, lil jenom benzín, a teď se 4k vrátilo, což mi přijde na rok a půl provozu ok skóre.
zvětšit Vraky - obrázek od Tom Troll vložen 24.08.2025 22:09:50
upraveno 1x, naposled 24.08.2025 22:10:21
20:55:44
23.08.2025
minno
-> Jarda/felda 23.08.25 20:41:38: Hnilé z vonku to nevypadá byť, ale každý panel karosérie iný odtieň, obúchané atď. A ako tak dlho stojí, pomaly ale isto vrakovatie.
-> Pavel P..: Presne som si na teba spomenul1 Ale ten tvoj vyzerá byť asi tak v 100x lepšom stave.
20:50:45
23.08.2025
Pavel P..
-> minno: taky mi v práci jeden skoro stejnej stojí...... akorát teda jezdí aspoň jednou týdně pro obědy3
zvětšit Vraky - obrázek od Pavel P.. vložen 23.08.2025 20:50:45
20:41:38
23.08.2025
Jarda/felda
-> minno 23.08.25 20:34:17: takhle z fotky nevypadá zle
20:34:17
23.08.2025
minno
Jeden sídliskový B5 vrak na značkách.
Stojí tu už pár mesiacov bez pohnutia.
zvětšit Vraky - obrázek od minno vložen 23.08.2025 20:34:17
09:02:59
19.08.2025
Bukaj
-> Pavel P..: Přesně, na demontáž kastel takovýchto MB nepotřebuješ žádné nářadí - postačí holé ruce... 3
22:18:04
14.08.2025
Pavel P..
tohle už pujde odnosit po kouskách3
21:44:30
14.08.2025
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: To aby si vzal hrábě 3
21:42:11
14.08.2025
Milan 136
20:41:00
14.08.2025
Robert 106
-> Pavel P..: Koukám, že předek už neudržel vlastí váhu a stejnou sekačku jsme měli na chatě.
19:56:18
14.08.2025
Pavel P..
Jedna mrtvola ze Strašnic, vim o ní tak 20let, v baráku bydlela nějaká bába která se s nikym nebavila, teď asi umřela tak se to vyklízí a vyřezává zahrada, tak to vykouklo.... vedle v garáži by mohlo bejt něco lepšího3
zvětšit Vraky - obrázek od Pavel P.. vložen 14.08.2025 19:56:18
08:43:14
17.07.2025
Jakub05
-> minno: Jen díry do náboje. To auto toho mělo víc, letmým pohledem svítila jen třetí brzdovka a ze 4 lešenářských trubek místo výfuku se valil dým i na volnoběh.
07:43:56
17.07.2025
minno
-> darklord: Aj som si myslel, len tie dva neviem rozoznať či chýbajú, alebo sú tam napr. nejaké krytky.
20:15:08
16.07.2025
Matthes, záškodník z TechWebu
Kdyby to alespon nebyly dva vedle sebe...
20:04:26
16.07.2025
darklord
-> minno: srobky na kolese 3/5
19:59:32
16.07.2025
minno
-> Jakub05 16.07.25 15:41:04: a čo tam má byť vidno?
18:32:44
16.07.2025
Jakub M.
-> Jakub05:
Tak bávo ne 3 .. na sroube nezbylo ..
15:41:04
16.07.2025
Jakub05
No tvl...131 Dnes Praha - jižní spojka
zvětšit Vraky - obrázek od Jakub05 vložen 16.07.2025 15:41:04
16:20:00
04.07.2025
minno
-> Pavel P..: 3
-> castrol: Očividne 1
22:11:21
03.07.2025
saskyn2
21:20:50
03.07.2025
castrol
-> minno: blatník drží len farba pokope 3
18:33:49
03.07.2025
Pavel P..
-> minno: Spíš koroze už neměla co žrát, tak nepohrdla ani hliníkem a značky požrala3
14:28:06
03.07.2025
minno
Felda nikdy nesklame3

Jeden pojazdný vrak zachytený dnes na sídlisku.
Zaujímavé je, že má nové ŠPZ, takže to za posledné 2 roky musel niekto v takomto stave predávať / kupovať, alebo len meniť značky z núdze.
zvětšit Vraky - obrázek od minno vložen 03.07.2025 14:28:06
20:48:15
02.06.2025
Vojťas
-> palinator 02.06.25 20:31:31: co se tady clovek vsechno nedozvi 3
20:31:31
02.06.2025
palinator
-> minno:
Na dráze je pro to krásnej termín: Doba pro uvolnění závěru jízdní cesty. 3

A chceš postaru 3 minuty a nebo 3 minuty 24 vteřin kvůli ETCS? 3

E: Pardon, téma se jmenuje Vraky a ne Vlaky. 47
upraveno 1x, naposled 02.06.2025 20:32:05
14:05:41
02.06.2025
minno
-> palinator: Keby si nereagoval 73 sekúnd po vložení príspevku, ale nechal autorovi čas na korekciu textu (ktorú som vykonal 3s pred tvojim príspevkom1), mohli sme si obidvaja ušetriť tento spam3
13:58:43
02.06.2025
palinator
-> minno:
A pro zmatení nepřítele je na fotce Octavia.
13:57:54
02.06.2025
minno
13:57:41
02.06.2025
minno
13:57:30
02.06.2025
minno
Kolega bol so svojim autom na STK a poslal mi fotky jednej odstavenej vrakoidnej Octavie v areáli STK.
STK prepadnutá v r. 2023, papiere (protokoly) z kontroly - na ktorej očividne neprešiel, hodené na sedačke - chlap sa očividne nasral, nechal všetko tak a šiel domov3

Čudujem sa len, že to stanica nerieši a necháva to tam vrakovať. Ale možno príde čas.

Perlička na záver - podľa mena a adresy na protokole sa jedná o chlapíka, čo mi v r. 2009 vyváral škodovku. Očividne sa odvtedy nezmenil - už vtedy bol problém - v dohodnutý termín príchodu, kedy ma k jeho dielni odtiahli na lane s rozobratým autom v zimnom období po tme 10 km, on tam proste nebol - po dlhej snahe dovolať sa mu, ten bol niekde zašitý značne pod vplyvom alkoholu....
Ono aj tá vyvárka podľa toho potom aj dopadla10
zvětšit Vraky - obrázek od minno vložen 02.06.2025 13:57:30
upraveno 1x, naposled 02.06.2025 13:58:40
19:13:08
03.05.2025
Pavel P..
-> minno: to už ano...4 1
08:47:37
03.05.2025
minno
-> Pavel P.. 02.05.25 22:38:45: Tak to sa ospravedlňujem :-) Potom to bol niekto iný, čo sa tak vyjadril.
Ale tvoj výrok je určite "pneu o rozmere stočenej hadice"1
23:46:58
02.05.2025
Jozka
-> minno: 3 -> Pavel P..: 3 3
Ale i to se dá.. a dokonce i 60 km/h..5
22:38:45
02.05.2025
Pavel P..
-> minno: to je nejaka pomluva... tohle jsem nikdy nikde nepsal ani nerekl3
22:26:51
02.05.2025
minno
-> Jozka: nj, sorry, ja len žartujem :) To v tej súvislosti, že mi napadla jedna stará hláška tuším PavlaP: "jezdím odhadem 20 let staré gumy a úplne v pohode...auto drží stopu, pneumatiky nepískajú...to vše do rýchlosti 40 km/h"3
21:02:39
02.05.2025
Jozka
-> minno: Vtipný, ale skoro pět jsem najel jen loni.. Bylo to (se čtyřma strojema na střídačku) mnohem, mnohem víc - byly ale i doby, kdy jsem najezdil ročně skoro 20 tisíc km.4
13:52:52
02.05.2025
minno
-> Jozka 02.05.25 13:44:08: "a to vše s nájazdom cirka 5000 km" 3 3
13:44:08
02.05.2025
Jozka
-> Pavel P.. 02.05.25 07:24:23: Jo, souhlas.. zákon schválnosti funguje líp, nežli gravitace - u všeho.
Jestli dobře počítám, tak jsem za víc jak 40 let skončil 1x na odtahovce (prasklej svislej čep) a 2x na laně (vysypaná klika + "vyhořelý" dobíjení). Když se k tomu připočte jeden záhadnej "asistovanej" dojezd, tak problém jen jednou za 10 let, což mi přijde přiměřený.
10:31:54
02.05.2025
Bukaj
-> minno 02.05.25 10:23:37: Jo, to mi nemusíš povídat - to vše znám z vlastních zážitků3
10:23:37
02.05.2025
minno
-> Bukaj: Ja len tak trochu zabŕdam1 Viem o tom svoje. Mne osobne prevodovka v škodovke nikdy neodišla, ale pár prípadov poznám.
Áno, so škodovkami je to asi tak, ako si písal. Ani mňa to auto za vyše 300tkm nikdy nikde nenechalo tak, aby som sa nevrátil domov po vlastnej ose, i keď zopárkrát veľa nechýbalo3 Z čoho samozrejme pramenia aj zážitky.
Ak sa človek nevyberie do sveta vedome autom v zúfalom stave, obvykle to dá v pohode.
Ale ak sa jazdí "hodne", tak to furt dačo.... Drobnosti, ktoré otravujú život. Tu prasknuté tiahlo radenia, tam doaltíkovaný altík alebo doštartérovaný štartér, netesnosti v chl. systéme, občasne prasknutý držiak výfuku a podobne... 6

Zamítnuté přispívání mají:

  • Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
  • Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
  • jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
  • kubasim (udělil Syny), důvod:
  • Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
Extreme Tyres