-> Pavel P.. 11.03.12 21:37:01:




























jinak jistej si nejsem, ale ty audiny má myslím borec a vypadá jak Ježíš... a sám jezdí ve 100vkový audině červené základní barvy - tmavé .. myslím, si že je to jeho... několikrát sem ho tam viděl u toho :D pokud teda nebral jen díly :D



... ty seš nějakej zdejší? 














mazeeecc, tak to by mel nekdo jeste zachranit §nevypada tak zle zase jeste nerozmlaceny 















to je cca 15metrů 












