Ty jsi ale lakomec lakomý




















nebyla ve škoda speciálu?






























tvl jak to tam dostali .. 


Pokud to není nějak tajný, tak bys mohl přiblížit
Klidně SZ. Tak ono co jsem koukal, tak na tý ouže toho stejně moc nebylo.
















To ale asi nebude ta samá


