



To snad ne..













pozistuj a daj vediet 



























já myslel že se někdo aspon pokochá že jsem to vyfotil no já se docela divil tohle moc není k vidění v městě a mimochodem dřív o kousek dál stávaly fiátci no jeden myslím pojízdnej ale nejezdil a jeden to byl myslím boužel vrak.














chudák




















