
-> Embeso: Ta fotka je mi nějak povědomá
,asi začnem řešit autorský práva



,asi začnem řešit autorský práva






























SZ!








Mě spíše zajímá ten vozejk 



















hold jsem viděl 3 za život 4 oký ero no a? fakt sem něco přidat snažit se je to marný... malo lidí mě chápe..








