tak si zisti majitela a dohodni sa priamo sním...
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
00:25:57
19.12.2009
19.12.2009

Jožynek
-> El_Burro: jako sorry, ale čo je to za otázku či je to krádež?
tak si zisti majitela a dohodni sa priamo sním...
tak si zisti majitela a dohodni sa priamo sním...00:19:42
19.12.2009
19.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> El_Burro: samozrejmě že bere...
00:19:29
19.12.2009
19.12.2009

Tomaso435
-> El_Burro: najed tam s oranžovým majáčkem na střeše a na dveře si nalep odtahová služba a přijed přesně ve 12 00 a cajk :D
00:18:28
19.12.2009
19.12.2009

El_Burro
Stojí tam už pěkně dlouho a má tam už výzvu od policajtů,nejradši bych si ho vzal a dal z pomocí jednoho Toleda u přítelkyně dohromady.Ale nemám plaťák,mimochodem bere se to jako krádež vzít si takovýhle opuštěný auto který očividně dlouho majitele nezajímá a nemá značky?
00:14:36
19.12.2009
19.12.2009

El_Burro
Toledo u Elitu na Stodůlkách
21:46:41
18.12.2009
18.12.2009

Quest
-> Nwkt: znám, ale otom radši v ID.
21:41:27
18.12.2009
18.12.2009

Nwkt
-> Quest: Majitele neznáš?
21:39:02
18.12.2009
18.12.2009

Quest
-> Nwkt: nezdá se ale už dlouho, dlouho stojí, ale zatím se celkem drží.
21:38:20
18.12.2009
18.12.2009

Quest
druhý bok
21:37:33
18.12.2009
18.12.2009

Nwkt
-> Quest 18.12.09 21:34:16: Co je na tom vrakoidní?
21:37:23
18.12.2009
18.12.2009

Quest
vše origo
21:34:16
18.12.2009
18.12.2009

Quest
a málem bych zapoměl, rapído 120
21:32:17
18.12.2009
18.12.2009

afro100
-> Quest: agregát chybí
... teda, skoro 
... teda, skoro 
21:31:00
18.12.2009
18.12.2009

Quest
a nějakej ten agregát
21:29:44
18.12.2009
18.12.2009

Quest
a z jiného úhlu
21:28:49
18.12.2009
18.12.2009

Quest
MBX jak ze škatulky 

22:22:07
17.12.2009
17.12.2009

El_Burro
-> Pavell: Taková škode jsi mi ho měl radši prodat bych ho ještě zachránil

21:33:30
17.12.2009
17.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> Mr_Kubas: však ja proti Oplum(starejm) nic taky nemam naopak a navic je to značka s tradici(na rozdil od jinych
).
).20:13:19
17.12.2009
17.12.2009

Mr_Kubas
-> Kaprof: Netvrdim, že je to libovka, ale ten kousek co je na té fotce zachycen tak nevypadá úplně špatně. Kola bych řekl, že tomu sluší
Jinak proti Oplům nic nemam, spíš s nima nemám žádný zkušenosti... 
Jinak proti Oplům nic nemam, spíš s nima nemám žádný zkušenosti... 
19:40:56
17.12.2009
17.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> Mr_Kubas: Sopel?
jinak taky nepobiram ikdyž se mi to nelibi
jinak taky nepobiram ikdyž se mi to nelibi
19:24:47
17.12.2009
17.12.2009

Mr_Kubas
-> 1560: Náhodou styling pěknej, ale i tak nechápu proč je to ve vracích...
16:20:54
17.12.2009
17.12.2009

1560 - zrušená registrace
Vrak to není, ale dám to sem, protože pro mne by to vrak byl, auto, co nejde použít na běžné ježdění...
Byl tam tak milimetr, když odjížděl, málem to tam nechal.
Byl tam tak milimetr, když odjížděl, málem to tam nechal.
16:01:56
17.12.2009
17.12.2009

az141
16:01:02
17.12.2009
17.12.2009

az141
15:59:49
17.12.2009
17.12.2009

az141
15:25:09
17.12.2009
17.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: neasi

15:21:08
17.12.2009
17.12.2009

Tomaso435
-> Kaprof: to je ona:)
11:09:52
17.12.2009
17.12.2009

1560 - zrušená registrace
-> RON:


10:19:43
17.12.2009
17.12.2009

RON
něco jsem našel na netu
23:01:44
16.12.2009
16.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> Pavell: Měl jsem novejši generaci ale nemužu na něj pipnout slovo špiny supr vozítko dostal jsem ho nebrzdiciho udal novy trubičky a prodal za 9 tis:o)))
22:57:33
16.12.2009
16.12.2009

Pavell
ve své době to byla super kára
22:55:25
16.12.2009
16.12.2009

Pavell
tohle ted vyhazuju,,,nissan sunny 1.8GTI,,r.v.88
20:26:52
16.12.2009
16.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> asphalte: hele ať má každej co se mu líbí...škodovkář je dle mě někdo kdo má motor pod zadní kapotou....ale jako škodovkář je i každej kdo to má v tp....ale tohle je fórum o 742 takže asi tušíš co si myslim..fávo je fajn,ale pro mě jen jako spotřebák

17:31:12
16.12.2009
16.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: jj oranžová u Mochova-ale z ty už je ukradena převodovka a dalši komponenty



17:29:35
16.12.2009
16.12.2009

Tomaso435
-> skodarapid1365: něco podbnýho sem viděl jako reklamní držák někde u čelakovic,myslim...
17:24:45
16.12.2009
16.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> skodarapid1365: 

17:23:44
16.12.2009
16.12.2009

skodarapid1365
Náš bývalý hasičák 

16:54:05
16.12.2009
16.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> 1560: jojo to sou papiraky:o))
16:39:22
16.12.2009
16.12.2009

1560 - zrušená registrace
-> darklord: -> Danster: -> Pavel P..:
Citroen AX :-)
Citroen AX :-)
16:09:42
16.12.2009
16.12.2009

Pavel P..
-> 1560: renault 11ka?
16:03:18
16.12.2009
16.12.2009

Danster
-> 1560: Že by Citroen AX ?
15:52:34
16.12.2009
16.12.2009

darklord
-> 1560: oltcit? :D alebo to ma az 4 sroby na kole?
15:51:18
16.12.2009
16.12.2009

1560 - zrušená registrace
A tady ještě jeden libovej zahraniční pekáč...
15:50:53
16.12.2009
16.12.2009

1560 - zrušená registrace
Kvalitní práce...
01:03:15
16.12.2009
16.12.2009

asphalte
-> myschaak AZNP K.Hora: Takže Favorata z 89 sneseš? Já se považuju za škodovkáře, i když mám Fávo, Felicii a Fabii

21:31:33
15.12.2009
15.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> su.tech: první fáva beru ale jak do toho začli spát stříkačky tak je to vw....ostatně jak píšeš "Volkswagen vstoupil do Škodovky v roce 1991" takže pro mě je favorit vw a první favoriti pro mě jsou taková odchylka k vw)...jinak jak psal kaprof:
spravny škodovkar se o favority vubec nezajima
ale takovýho sportlina a excellenta ještě snesu
spravny škodovkar se o favority vubec nezajima
ale takovýho sportlina a excellenta ještě snesu
16:42:44
15.12.2009
15.12.2009

Nwkt
No ještě to do toho, přečtěte si první příspěvek a pár následujících fotek
16:40:20
15.12.2009
15.12.2009

Ad@m
-> marek668112: to je pravda ale tak tohle je stránka o škodovkách, zkus to dát na opelkadett.cz , tam z něho budou mít třeba větší radost
16:08:56
15.12.2009
15.12.2009

marek668112
Ad@m 15.12.09 15:52:55 napsal:
→ marek668112: proč sem dáváš toho kadetta?A prečo by som nemal? šak je to vrak
→ marek668112: proč sem dáváš toho kadetta?A prečo by som nemal? šak je to vrak
15:52:55
15.12.2009
15.12.2009

Ad@m
-> marek668112: proč sem dáváš toho kadetta?
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar

