vyskáče z kufru rodinka hladovýho rákosí a hulkama vyzobe


vyskáče z kufru rodinka hladovýho rákosí a hulkama vyzobe



tak nevim... vždyt je to fuk







tak tam u nás vypada zahrady:-D



















dokonca tu niekde na fore bola fotka passata variant so superbim cumakom





Já spíš myslel jestli při jedné nehodě zároveň, nebo jestli je tohle část vrakoviště kam se vozí škvarky




Mě zmátl tvar přednách světel, připadlo mě to jako faceliftovaná O II 






Tie nové autá nič neznesú...












já to tak taky aplikuju kdyz neco potrebuju z vraků po brne






