skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
17:50:58
09.01.2010
09.01.2010

doly120
-> petr s: Už je vidím,jak ty střepy z oken zametají na lopatku a davají do kontejneru na sklo...
17:48:37
09.01.2010
09.01.2010

petr s
-> doly120-ten třetí:o): Stroj to rozdrtí a drt přebere
17:46:45
09.01.2010
09.01.2010

doly120
-> az141 09.01.10 15:01:34: A ted mi někdo řekněte,co je to za ekologickou likvidaci? Když tam nechají okna světla,plasty. Určitě tam jsou i sedačky palubka a podobně. Nějak mi to hlava nebere.
16:09:05
09.01.2010
09.01.2010

škodak
16:06:24
09.01.2010
09.01.2010

škodak
Ale copak se to stalo?


23:58:15
05.01.2010
05.01.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Tampajs: Jeeeeeeeee, sis zmenil obrazek, si rikam proc petr s reaguje na Tampajse, kdyz to psal nekdo jinej 

23:42:58
05.01.2010
05.01.2010

petr s
-> Tampajs: Asi došli fota
23:41:09
05.01.2010
05.01.2010

Tampajs
-> Péďa17: Po 16tý stejná fotka

23:36:59
05.01.2010
05.01.2010

Péďa17
Plzeň
23:22:55
05.01.2010
05.01.2010

cPetan
-> Tipek:
Bohužel ne :(
Bohužel ne :(
20:48:45
05.01.2010
05.01.2010

Tampajs
-> HLT: Pochybuju.. 4 totální vraky na pozemku autodílny kde se válelo jak je vidět dalších 50 vrakoidních aut
20:42:34
05.01.2010
05.01.2010

HLT
-> Tampajs: doufám že ty era ma na renovaci jinak zabit malo takove lidi

20:23:52
05.01.2010
05.01.2010

Tampajs
-> petr s:
Jo nelíbil sem se mu
Jo nelíbil sem se mu
20:22:40
05.01.2010
05.01.2010

petr s
-> Tampajs: Alík na tebe štěká
20:19:37
05.01.2010
05.01.2010

Tampajs
-> Tampajs:
20:19:10
05.01.2010
05.01.2010

Tampajs
Abych nezapoměl.. O svátcích sem objevil jednu zahradu kde bylo eRko.. Na tom nejni nic divnýho kdybych nezjistil že na tý zahrade stojej celkem 4.. Sice zbědovaný ale eRo jako eRo...
11:00:57
04.01.2010
04.01.2010

Viliam - zrušená registrace
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí) 04.01.10 10:59:44 napsal:
stoji tam uz asi dlho.....normálny predrenovačný stav
stoji tam uz asi dlho.....normálny predrenovačný stav

10:59:44
04.01.2010
04.01.2010

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
stoji tam uz asi dlho.....
10:58:50
04.01.2010
04.01.2010

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
Toto som nasiel nedavno.....
15:11:50
03.01.2010
03.01.2010

marek668112
na Kežmarskom šrotovisku
20:26:37
30.12.2009
30.12.2009

RON
-> stodvacet: a jeje, ty tady dlouho nejsi ze? jinak bys to chapal

19:30:47
30.12.2009
30.12.2009

stodvacet
-> Dušan: Co ty víš o tom "fáčko se nepovedlo už ve výrobě"?Napiš co se nepovedlo,rád si o tom s tebou promluvím
19:29:20
29.12.2009
29.12.2009

El_Burro
Tak jako zachránit by ještě asi šel,MATTESS udělej víc foto při příští procházce

19:26:43
29.12.2009
29.12.2009

MATTESS
souhlas, je ho škoda
14:40:28
29.12.2009
29.12.2009

RON
-> MATTESS:


14:19:20
29.12.2009
29.12.2009

El_Burro
-> MATTESS: chudáček takový hezký auto to je a tahle ho nechat zhnít

23:40:09
28.12.2009
28.12.2009

Matt-110Rten druhej
-> MATTESS: Jejda to je škoda


23:20:41
28.12.2009
28.12.2009

Don_pepe
-> MATTESS: Takový pěkný stroje nechaj takhle zpustnout... měli by se stydět a zalíst dva metry pod zem!
23:15:30
28.12.2009
28.12.2009

Quest
-> petr s: ani neví kde ten capslock je 

23:12:53
28.12.2009
28.12.2009

MATTESS
jeden opuštěný FIAT 850 vyfocený při dnešní procházce
19:02:33
28.12.2009
28.12.2009

Yogi55
-> M@RYN 26.12.09 18:27:48: to je u nas v dedine, donadavny bol ten trmbus este cely, majitel ho zacal rozobeta do srotu
18:31:15
28.12.2009
28.12.2009

petr s
-> hustan123: Tak toho kamaráda kopni do někam a můžeš si vypnout caps lock
18:27:28
28.12.2009
28.12.2009

hustan123
PŮVODNĚ JSEM TO CHTEL DAT DO LIBOVEK Z ULICE ALE MUJ POVEDENY KAMARAD ME PREMLUVIL AT TO DAM SEM

18:22:45
28.12.2009
28.12.2009

Dušan
je jasny ze se facko nepovedlo uz ve vyrobe, ale tento stav je stale normalni 

18:21:58
28.12.2009
28.12.2009

Dušan
nevypadaji vraky trosku jinak ?
18:18:58
28.12.2009
28.12.2009

hustan123
favoš,faker,fanfán atd..
21:45:23
27.12.2009
27.12.2009

Hřib
-> tunerlada: beztak ty fotky někde stáhl na netu a dal sem, pak to smaže jak už jednou...
21:19:53
27.12.2009
27.12.2009

tunerlada
-> az141: to dej dohromady a máš prima stroj 

17:29:53
27.12.2009
27.12.2009

csepel344
Here is the link:
www.hasznaltauto.hu/auto/ .../skoda_coupe-3410175
www.hasznaltauto.hu/auto/ .../skoda_coupe-3410175
17:28:59
27.12.2009
27.12.2009

csepel344
dear collegues! Skoda coupe Hungary Ibrany 370euro
19:54:44
26.12.2009
26.12.2009

David29
-> škodak: Todle mi taky můžou poslat... nasrat, platim povinko-)
19:32:30
26.12.2009
26.12.2009

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
19:02:50
26.12.2009
26.12.2009

Tipek - zrušená registrace
cPetan 07.12.09 19:35:55 napsal:
Ani není rezavá
no co podarilo sa ti to kilo kupit ??? to prvotypove kilo...
Ani není rezavá
no co podarilo sa ti to kilo kupit ??? to prvotypove kilo...18:51:02
26.12.2009
26.12.2009

Pavel P..
-> Bobesh: ale pamatuje.. taky jsem na něm jezdil když to otec přitáhnul odněkud, ale pak jsem začal jezdit na kole a moskvič se někam vypařil.

18:47:19
26.12.2009
26.12.2009

Bobesh
-> Pavel P..: Pán asi nepamatuje a nezná,nedostižnej sen naší starší generace

18:27:48
26.12.2009
26.12.2009

M@RYN
Trambus a Csepel D 450 - foceno na Slovensku
16:44:01
26.12.2009
26.12.2009

doly120
pulin 22.12.09 19:35:54 napsal:
→ doly120-ten třetí:o): ptal jses prosímtě toho
bratra?co a jak s tou elektrikou kdyby nemohl nevadi kdyžtak se pokusím
sehnat někoho jiného
Sem ti psal do Morvskoslezkého
→ doly120-ten třetí:o): ptal jses prosímtě toho
bratra?co a jak s tou elektrikou kdyby nemohl nevadi kdyžtak se pokusím
sehnat někoho jiného

Sem ti psal do Morvskoslezkého
16:42:58
26.12.2009
26.12.2009

az141
Pavel P. je to takovej dodrbanej pekáč

16:42:07
26.12.2009
26.12.2009

az141
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar



