-> Hurdis: podla mna je to cislo vyplod nejakeho pisalka co si to spocital +/- na prstoch, ked prides hocikde na parkovisko, tak je to sama stodvaca/facko, v lepsom pripade nejaky zahranicny pekac
To míval opravář televizí u nás před léty. Mam po tom ještě zapátrat, má to nějakou zvláštní historickou hodnotu?
13:16:19 15.01.2010
Katka & Petislav - zrušená registrace
-> Ad@m: Ano SPOJE (ČP), potažmo Telecom těmito vozy disponovali. Pamatuji si dobu, kdy tyhle auta u nás v Ově prodávali jako vyřazené svým zaměstnancům za cca 1500 až 5000,- . To už je ale let
Petr
13:06:56 15.01.2010
tonek.favo
já už sem jí taky viděl, tuhle ,,užitkovou" verzy přivezl jednou ředitel na praxi. Moc se do toho asi nenaloží ale jako zajímavost pěkný
12:54:15 15.01.2010
Ad@m
tak už je mi jasné z čeho je ta přepážka černá co máme na půdě
Je možné že tyhle SP měli kdysi v Telecomu? Taťka tam dělal a je možné že naši tehdejší 120 koupil z práce a předělal ji na normální
ja sa tak blbo opýtam, ale v tomto sa neorientujem, čo za model je to SP?
08:56:47 14.01.2010
Don_pepe
-> darklord: Papíry sem sice neviděl, ale tvrděj že jo, těžko říct, vevnitř sedačky každá jiná, vnitřek celkově tapecy a všechno tak ze tří aut, no těžce poskládaný, ale je fakt že štítek SP to má, ikdyž to dokazuje prd...kdo ví...
01:03:30 14.01.2010
darklord
-> Don_pepe: 105SP na papieroch si myslim ze ma celkom cenu... ak si teda nemyslel 105S
22:59:09 13.01.2010
Don_pepe
Ještě tu mám jednu...dobří přátelé lidí z mé předchozí reportáže... 2x škoda: 1. 105L, podzim 2008-prej "přestala jet", tak sehnali další: 2. 105SP (ta bílá vzadu) ale na zimu tam nalili vodu z konve, pak bylo -30°C a taky "přestala jet", tak se rok válely na cestě než je aspoň pod hrozbou odtlačili kus dál a opřeli o plot... radost když se vám do dědiny stěhuje taková chamraď
Je to krásnej stroj jen k nám do kopců moc úzkej... Hlavně toho motoru je škoda, jestli se nepletu tak je v tom Slávie, ne? To si jen klape a žere to prdlajs...
19:35:15 13.01.2010
Kaprof-Pisařík
-> Bery: jj mit prachy bral bych ho hned nadal jsem s tim neskutečně "malej ale šikovnej"
19:33:54 13.01.2010
Bery
-> Kaprof: je to super dělník...máme ho doma..nechtějí ho sousedi prodat?vzal bych ho..
náš pomocník-viz foto
-> Don_pepe: škoda timhle jsem lítal na praxi ješte za sveho učinkovani na zemědělce...
18:53:17 13.01.2010
Don_pepe
Sousedi, debilové, zdědili traktor, dva roky stál ve stodole jak ho postavil ještě bývalej majitel, ani se na něj nepodívali. V listopadu přišli, nic nezkontrolovali, nakopli, vyjeli.... a dojeli, protože byl vypuštěnej olej z motoru. Od té doby stojí jako vrak, motor v pr*eli! Hovada...
-> petr s: pokud budu nazivu, tak se jim zadne moje auto nedostane do rukou
16:46:43 11.01.2010
az141
→ doly120-ten třetí:o):já bych jim teda auto nerad dával
15:46:51 11.01.2010
doly120
-> az141: Já sem neřek,že sem zastánce tohodle konce aut. Kdyby alespon ty auta rozebrali na díly,tak by to tak špatné nebylo.. Ale pod lis jdou kolikrát moc hezký kousky.