Zuby - osmičky, moudráky

prohledat
161 příspěvků (zobrazeno 151 až 161) od 11.04.2010 do 22.04.2021, založil/a Jirik_Tuňák - zrušená registrace
řadit dle data
20:01:55
11.04.2010
Syny
-> Jirik_Tuňák: Me to doktorka umrtvila a vytrzeni sem vubec necitil... Mel sem hotovo behem 5ti minut. Dokonce sem se ji i ptal, jestli uz to je jako vsechno. Protoze sem nic necitil a myslel sem, ze jeste bude pokraovat a on uz byl zub davno venku :) Ten den po odezneni umrtveni sem to jeste drobet citil, ale druhej den uz uplne pohoda...

To co pises muze bejt i rekace na to umrtveni - precijen to je naka chemie co se te dostane do tela...
upraveno 2x, naposled 11.04.2010 20:08:10
19:47:29
11.04.2010
Pavel P..
mě čeká jedna dolní osmička... další podle toho co mi řekně zubař, naštěstí je prořezaná takže pujde snad v pohodě.4
19:39:49
11.04.2010
MerHanz
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Taky mi jedna horní osmička roste nějak ne šibrc. Zubařka mi dokonce řikala, že tam mám tečku ale už 4 roky stejnou. Jestli něco tak prej bude muset ven. jenže ono toho zubu kouká jen 1/4 a to do boku. Takže jen si představim, jak by ho mohla vytahovat a k tomu možnost ho rozdrtit ( zámej se to stalo a měsíc byla uplne v prd.......eli ) Tak sem z toho celej nesvůj.
19:36:46
11.04.2010
Rooney - zrušená registrace
Když je dobrej doktor, tak to není nic strašného.

Kolegovi rostly 8ky dole taky na ležato.

Jednu mu dělal nějakej odborník, dostal 3 injekce a za 20min bylo hotovo.

Tu druhou, mu dělal nějakej blbec, tak tam tvrdnul asi 1hodinu, zakrok sam o sobě nebolel, ale pak měl napuchlou hubu ještě týden.

Mě taky rostou na ležato, tento tyden mi bude dělat muj zubar rentgen a pak mě pošle za nějakým borcem.

Bojím, bojím 12 1
19:19:35
11.04.2010
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
Dejte pokoj s trháním osmiček... já vám svoje zkušenosti sdělím za necelý měsíc, protože tam teprv půjdu. Bude mi trhat spodní protože je pokažená, díky tomu by prej měla jít celkem dobře ven. Tak snad se tomu dá věřit... 9

Vyhrožoval mi i trháním tý na druhý straně, protože roste nějak naležato, když začal s tím, co by to obnášelo tak na mě šli mrákoty, takže jelikož nedělá žádný problémy, jsem to prozatím odmítnul.
19:03:44
11.04.2010
Petrson
Taky sem přišel o jednu horní osmičku. Měl sem z toho docela strach. Píchla mi iněkci vzala kleště jedny těma to nešlo pak druhý a si po 15 minutách jsem byl z ordinace pryč. Pak sem se dopachtil pěšky domů padnul sem do postele. Dva dny sem pojídal jenom jogurty (dobrou mámu) 3 a pak se to zatáhlo. Teď mi došlo, že už tam nemám ani takovou velkou díru :).

Jinak zubařství je asi vůbec nejhorší ordinace.
17:48:30
11.04.2010
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
U mna v pohode asi pred 13 rokmi, na dve navstevy u zubarky boli vsetky 4 vonku. Ani to nebolelo, mozno par hodin, ked prestalo ucinkovat umrtvenie....
16:53:37
11.04.2010
ZdeněkH - zrušená registrace
Ježiši zuby fuj a tyhle tupem fuj. Mě brali všechny 4 najednou při celkové narkóze. No krom toho že jsem pak musel papkat jen kašičku či polivčičku a to až za pár dní tak to ušlo. Nějaké léky proti bolesti jsem dostal to byla dávka na tři dny a ani jsem to nespotřeboval. Mnohem horší pro mě byla ta dieta nucená 3

A taky mi ty zuby brali kvůli tomu, že se nevejdou do tlamy, ale bylo to spíš preventivně já je ještě neměl ani venku takže museli řezat asi pěkně. I když občas toho lituju od té doby totiž dost trpím na průvan. Jakmile trochu fouká tak mě pak bolí zuby jak svině
16:38:36
11.04.2010
Borin - Král tuzerů
Já měl 8ku vpravo dole z poloviny (zadní) zakrytou dásní a bejvalá zubařka si ničeho nevšimla...asi 4 měsíce jsem tam nebyl...mezitím šla do důchodu...novej zubař mi udělal rentgeny celý huby a až se zhrozil, když zjistitl, že všechny zuby, kam mi ta milá zubařka nasrala plomby se mi pod mima kazí tak komplet předělat a mimo jiné zjistil, že ta 8ka je v tý zakrytý části vykotlaná...tak mi to vyrval...3dny to bolelo jak kráva, tak mu volám a on ať se stavím...tak mi tu díru vyčistil a dal mi to ní nějakej gelovej chchel, kterej mi večír vyhřeznul ven...tak jsem se na to vysral a kloktal řepíkem...celej tejden to bolelo a pak se to začalo uklidňovat a asi za 10dní to bylo O.K a díra byla z poloviny zatáhlá...jinak skoro celou dobu 400vka ibalgin a občas na noc 2ks abych se vůbec vychrápal...u tebe to bude možná jiný, já tam měl zánět jak prase...4
16:33:42
11.04.2010
Matthes, záškodník z TechWebu
Tak ja mam nastesti hubu dost velkou a vsechny moudraky se vejdou. Doufam ze vydrzi zdrave, pac prej vetsinou kvalita nic moc 10 Vidis, ja jsem moudrej ve 23 letech, ty az ted 3 3

Jinak trhali mi nakej ten zub vzadu, taky velkej. Tehda tu dasen nejak zasili samovstrebavacim stehem a bylo to docela ok. No huba bolela tak tejden a taky jsem byl na ibalginu... Nic moc pocit, ale dalo se to prezit. Radsi neco delat abys prisel na jiny myslenky, ale zas ne namahave prace. Pak proudi krev a nejen ze to boli ale navic v tom cuka v rytmu srdce 8
upraveno 2x, naposled 11.04.2010 16:34:56
16:18:54
11.04.2010
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Ahoj. Zuby mám zdravý a dle paní doktorky i krásně rovný, ale od malička mám problémy s tím, že se mi nevejdou do pusy, takže aby mi nehroutily klenbu, přišel jsem už před cca 10 - 15ti lety o obě horní a spodní čtyřky.

Teď v pátek jsem byl na trhání levé spodní osmičky (moudráku). Začaly mi růst na obou spodních stranách, ale nevejdou se, přetáčí, takže opět obavy o hnutí s obloukem zubů, takže vyndat.

Docela v pohodě, stačilo lokální umrtvení dvěma injekcema, naříznutí kusu zubu a v podstatě za 20 minut hotovo. Krom dřevěné huby po uspání žádnej problém. Horší to bylo v sobotu, zub byl docela dlouhej a ještě lehce vytočenej dopředu, takže tam mám lochnu jak do prdele. Teď je neděle a bez Ibalginu bych asi vypustil duši.

Co mi říkala doktorka, tak to může bolet třeba 3 - 4 dny. Na netu jsem četl v diskusích i týden, někdo byl v cajku po dvou dnech, někdo po dvou týdnech či třech nedělích. Lidi mívali i teploty, v některých případech antibiotika atd. Někoho to bolelo i celej týden. Podle mě jsem měl včera v noci i trochu teplotu, protože jsem se šel v noci propocenej převlíct a ráno jsem měl červeně kropenatý celý prsa, krk a trochu třísla. Alergii nemám na nic, ale stává se mi to pokaždý, když se spotím po teplotě. Teď po měření nemám ani zvýšenou.



A teď k dotazu. Jaký jste měli průběh po vytažení vy ? Nějaký komplikace ? Naše rodinná a dlouholetá paní zubařka nedrenovala a říkala kašlat na heřmánky a podobný vyplachování. Povolila mi používat ústní vodu (Listerine). Kdyby se prý vyskytl nějaký problém, tak se mám prý stavit.

Bral jsem si příští týden dovolenou kvůli votuzidlu, protože jsem plánoval trochu lepší průběh a teď tohle. Proto se ptám, jak to probíhalo u vás, zatím se cejtím docela slabej, tak jestli se do tej garáže aspoň párkrát v průběhu (do konce) týdne dostanu. Děkuji
Extreme Tyres