Něco jako bazar v Hrušové, na části plochy totálně prohnilý feldy apod. který jakože nejsou na prodej, následně postupně mizí a postupně se objevují velice zachovalé kusy z pravidla že 1 maj ministerstvo apod takže že to bylo servisovaný takže to odpovídá :-D
jojo.



















Já teda aukro moc nesleduju, ale myslel bych si, že u takových věcí bude relativně bitva, že takový směšný příhoz nezůstane bez odezvy dalšími sysly...


