-> Tomaso435: Určitě tvrdě na "komerční bázi"..
-> isti: Seriózní firma ti dá při převzetí kol odhad "od-do".. pokud sadu šlehnou 2x do metače a vyndaj je čistý, jseš na spodní hranici, pokud je musej dodělávat ručně v boxu, tak to jde k horní.. jsou i jiný varianty, někdo si třeba pomáhá opalováním.. ale ta pevná cena znamená, že je to bud průměr, nebo to v některý případech můžou i ošidit, aby se do ní vešli..